קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Yansitel

רשומים
  • מספר תכנים

619
  • ביקור אחרון

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. המשחק לא מופיע במועצה?
  2. הסימון מכבי -4 נכנסתי בסקוניה +5, ביטלתי את הטופס, שלחתי מכבי -4 בתקווהצשהפעם מכבי יבואו לפרק הגנה ושילך להם צריך עוד כמה תווים כדי לשלוח את הפוסט בהצלחה למכבי בום בום
  3. בסוף ניצחו ב כמה דקות.. ברכות
  4. באותו משחק הייתי עם הרצליה, היום אני עם מכבי. לא בדקתי הרכבים וכו', הרגשה שלי וזהו בהצלחה למי שיקח
  5. נהריה + 11 - מכבי תל אביב ההימור: מכבי -11 החלטתי לשלוח כבר מהיום כי אני מאמין שהליין יעלה בנקודה או שניים עד מחר, מכבי זה מכבי והכל יכול לקרות איתה אך אני מאמין שהם חייבים לתת הכל מההתחלה כדי להימנע ממבוכה נוספת, יש להם את הכלים לעשות את זה מול קבוצת התחתית נהריה והפעם אין תירוצים.. לסגור את המשחק כמה שיותר מהר, זה המינד סט שיגיעו השחקנים של מכבי מחר. לפחות על פי דעתי בהצלחה
  6. באמת שלא מובן ההבדלים בליין, הרי אנחנו בישראל, המועצה יודעת לעומק את החיישנים כביכול. הרשת אמורה לדעת פחות על בליינים בישראל, לכן הערך הוא ברשת על הוד השרון +2 מאשר במועצה על עפולה +2.. אז אם כבר ההימור במועצה חסר ערך וברשת בעל ערך
  7. שלישייה הפועל תל אביב -4, מאמין שינצחו את חיפה מעל הליין אם יש קבוצה שהם יכולים לעשות זאת זו חיפה בתקופה הוכחית.. איוושקה בטניס אובר 171 נקודות ירושלים חולון, מאמין במשחק חסר הגנות... דאבל גלבוע גליל -1 ( רבע ראשון ) יפתחו חזק מול אילת, בתקווה אבל מאמין שכן מלאגה -3 ( נשלח אתמול ) בהצלחה ושיהיה אחלה יום
  8. הפוך ממך אני עם מלאגה -3 ( נשלח אתמול ) בהצלחה
  • צור חדש...