קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

המעניש במזומן

ממליץ הפורום
  • מספר תכנים

10,403
  • ימי ניצחון

691

המעניש במזומן היה הזוכה היומי באפריל 21

המעניש במזומן קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

11,220 Excellent

קצת על המעניש במזומן

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

30,772 צפו בפרופיל
  1. כן אחי , במשחק הבא זה יהיה בחוץ אבל שזה לא ישפיע על הבחירה שלך .
  2. דווקא לדעתי הפעם ברצלונה אפילו חזק יותר כי הם יבואו בטירוף למשחק הזה ( לפחות לפי מה שההגיון אומר ).
  3. פארמה פרם - נס ציונה (+3) 2 הרוסים קבוצה לא רעה במיוחד בצבע בגלל שהם קבוצה יותר מאסיבית וחזקה , אבל מצד שני נס ציונה קבוצה יותר צעירה וגם קבוצה מהירה יותר כי רוב השחקנים בקבוצה הרוסית הם מעל גיל שלושים או נושקים לשלושים, מאמין שנס ציונה תיתן את הכל במשחק שהתקיים בארץ והיא בהחלט הוכיחה במשחקים שהיא גם יודעת לחזור מפיגורים גדולים ולנצח , בנוסף נס ציונה בתקופה טובה מאד וזה נתון שבהחלט יכול לעזור לה. בהצלחה למשכפלים.
  4. פנרבחצה בלי המאמן ובלי חלק ניכר מהשחקנים אחי לא אמורה להיות יריבה לרוסים ,אל תשכח שהעייפות זה גם חלק חשוב שלקחתי בחשבון בגלל שכל העומס נופל על אותם שחקנים ששיחקו משחק קודם , עד כמה שאני אוהב לשלוח פלוסים אני לא רואה איך זה נתפס.
  5. צסקא מוסקבה - פנרבחצה (+11) 1 צסקא תפסה את פנרבחצה לא מוכנה ועם המון חיסורים , גם במשחק הזה פנרבחצה תופיע ללא מאמנה ובלי לא מעט שחקנים בובי דיקסון , אדי ,פייר דיישון, יאן וסלי ואולנובאס , למרות משחק לא טוב של הרוסים כמו שאמר המאמן שלהם עדיין הם הביסו אז אני לא רוצה לדעת מה יקרה ביום טוב שלהם. ברצלונה - זניט (+9) 1 המדורגת ראשונה ביורוליג ללא עוררין פתחה את הפלייאוף בצורה לא טובה, למרות הפיגור הגדול שברצלונה ניקלעה אליו הם הצליחו לחזור ממנו אבל חוסר מזל בדקות האחרונות והמון אנרגיות מצד הרוסים הצליחו לגרום למצב שברצלונה היום תבוא בכל הכח למשחק הזה כי היא יודעת שהפסד היום וכל מה שה
  6. התכוונתי למשהו אחר אבל בגלל המהירות והלחץ כי יש המון משחקים טובים היום אז עשיתי טעות בהקלדה , תיקנתי.
  7. הפועל חיפה נראית רע ,בגלל הפציעה של משעור החלטתי לוותר,הכיוון שלך נכון רק שקשה לסמוך על חיפה עד עכשיו כי היא הפכה מקבוצה חזקה לקבוצה חלשה שלא הולך לה כלום.
  8. בטוח הרבה יותר מפעם קודמת , ריאל כבר הפסיקה לשחק כי היא ידעה שאין לה סיכוי והיא שמרה כוחות למשחק הזה ,ליין הזוי והמועצה תשלם על זה.
  • צור חדש...