קפוץ אל תוכן

Duncan21

רשומים
  • מספר תכנים

42
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

קצת על Duncan21

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מברוק. אבל, מינסוטה ממש לא הובילה מהדקה ה7, להפך, קנזס הובילה מדקה 7 עד הדקה ה70 והייתה טובה יותר. הרבה מזל היה כאן, לשמחתי גם כן. לראייה, קנזס בעטו 8 פעמים למסגרת ושלטו 51 אחוז בכדור לעומת 7 בעיטות למסגרת של מינסוטה ו49 אחוז החזקת כדור. כמו כן, ראיתי את המשחק בלייב סטרים (לי אישית היה הימור אחר על המשחק ולא מנצחת ב90 דקות) והרבה מזל היה כאן. אין כאן כדי להמעיט או להקניט, רק שיהיה אמת בפרסום, ובאותה נשימה אציין שאתה אחד הטובים שראיתי פה ואין ספק שכל הימור שלך הוא בעל טעם ובאחוזים גבוהים מאוד, ואני משכפל בעצמי מדי פעם. רק רציתי לציין את הנל כדי לא להטעות את המשכפלים. מקווה שתקבל את זה באור חיובי.
  2. היי בוסמן, זו כבר פעם 2 שאני שואל ומבקש תשובה מדוע אתה מהמר רק פייבוריטיות. בתור המבוגר ביותר באתר, עם הכי הרבה הודעות, והכי הרבה המלצות, הייתי מצפה שתענה לשאלה פשוטה מאחר ויש אנשים שעוקבים אחריך. בסופו של דבר, פייבוריטיות לא יכסו 100% מהליינים ואני עוקב זמן רב ורואה שאתה ממליץ אך ורק פייבוריטיןת. מלבד לילה אחד, שבו המלצת על אנדרדוג אחד, וזה היה בדיוק לאחר ששאלתי אותך בפומבי למה אתה ממליץ רק פייבוריטיות. זו הייתה הפעם הראשונה ששאלתי אותך זאת. כעת זו הפעם השניה. אתה מחליט להתעלם אבל יודע בכל זאת לענות למי שמברך אותך על זכיה, ודואג ליידע כאשר אתה זוכה, תןך התעלמות מאנשים שאולי מפסידים בגלל המלצותיך. בעיניי, זה מצג שווא. אני שמח בשמחתך שהרווחת את הבט שהרווחת עד כה הלילה, אך בתור מהמר של שנים, שיןדע שאין מאה אחוז הצלחה ויודע שאין כמו שקיפות, אני מצפה ממך ובהתאם לגילך לגלות את הבגרות המתאימה ולא להציג מצג שווא. ואין אני אומר זאת בכדי לחבל. אלא למען המשכפלים אשר רואים בך דמות מבוגרת. שקיפות היא המעלה הראשונה בהימורים. תנהג כך. אל תתעלם משאלות שלא מתאימות לך. ואז תענה רק על מה שמתאים לאגו ההצלחה. עלה והצלח. טיפ קטן: להמר רק פייבוריטיןת לא יביא אף אחד לשום מקום.
  3. מזוז אח שלי היקר, מי יש לך לסופרבול? אני נדוש וחזק עם הפטס... הקסם חייב לעבוד פה והקארמה של הראמס חייבת לחזור כנגדם אחרי שלא זרקו פלאג ולקחו לבריס את ההזדמנות לסופרבול (כמה חוסר צדק לעשןת את זה לבריס)
  4. סליחה על כמה שגיאות כתיב במקלדת של הפלאפון
  5. אני בוחר כאן בצסקא מאני ליין. נכון שצסקא נראית פגיעה יותר השנה בהשוואה לשנים קודמות עם מספר הפסדים של תואמים את שנים עברו, אך עדיין אני רואה בהם כאחת מ3 הלביאות של אירופה. ברסה אמנם השתפרה מאוד וחזקה בבית אבל עדיין אני לא חושב שהיא ברמתה של צסקא. לדעתי, צסקא תגיד במוכנות מקסימלית למשחק הזה בידיעה שההפסדים שהצטברו הם הרבה מעבר לרמתה. אשמח לדעת מה דעתכם, אני אישית חןשב שהליין מעט שגוי וצריך להיות צסקא מינוס 3, האם יש פציעות או משהו? מה דעתכם על המשחק?
  6. לפי איזה יחסים הגעת ל1.7? כרגע היחסים הם 2.95 ו3.55 על סביליה ותיקו (בהתאמה) והיחס המשוקלל של זה הוא 1.61
  7. אתה אחד המהמרים טובים פה לדעתי, אבל לביון בל לא שיחק כל השנה בפיטסבורג וגם לא ישחק יותר השנה. זה חיסור מאוד לא רלוונטי שפיטסבורג כבר 14 משחקים הסתגלן אליו (שזה 90 אחוז מהעונה). בכל מקרה אני גם עם הפטס, מסיבות אחרות, כרגע מחצית ונקווה לטוב.
  • צור חדש...