קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

buster

רשומים
 • מספר תכנים

  2,004
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

 • ימי ניצחון

  1

buster היה הזוכה היומי באפריל 25 2019

buster קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

205 Excellent

5 עוקבים

קצת על buster

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

2,405 צפו בפרופיל
 1. קליפרס באמת קבוצה לסמוך עליהם. יציבה.
 2. אני דווקא רואה סיבה כן לעמוד בליין כזה גדול. ולדעתי הוא ירד . הרי למה המשחק בוטל? היה שם מוות של הכי בכיר שם. הקבוצה לא תרצה לשחק הכי טוב שאפשר כדי חהעניק לו כבוד אחרוו? זו סיבה מספיק טובה לעמוד בליין 17. וגם בשביל אילת לכבד את זה ולא לפרק.
 3. משחק מאוד משולש שם על הנייר ביירן זו ביירן. יכולה לנצח גם בחצי סגל. ראינו אותה מנצחת ב10 שחקנים 5-1 אבל המשחק ליגה האחרון שלה היא נראתה כמו קבוצה שאין לה סקורר שיכול להכניס כדור לרשת. בנוסף ההגנה שלה לא הכי טובה. למול ההתקפה הקטלנית של פריז . שתי הקבוצות שוות גול. לדעתי גם אם ביירן תנצח, פריז זו שתפעיל בסוף. אבל ליגת האלופות זו ליגת האלופות.
 4. לפי מה שהבנתי, רוקאביצה לא יפתח אלא דונינו הזה (לפי חדשות הספורט)
 5. כל מה שרשמת נכון, אבל כמה פעמיים לקחה חימקי את הליין ביורוליג השנה? שורה תחתונה חימקי לא קבוצה רווחית אלא מניה בירידה, אז להשקיע בה זו טעות. תזכור שזה משחק אחרון בבית למכבי מול קהל, חוץ מכבוד מה נשאר לה שם..
 6. כיון טוב. יחד עם זאת תזכור שאין מצה שהרשימת שחקנים ששמת פה לא תשחק והליין רק 3. נכון לעכשיו הארדן בפנים. אם יצא פרוטקול זעזוע מח מהמרפק שקיבל אתמול זה משהו אחר. כרגע לא יצאה הודעה עוד.
 7. לא חכם להמר על הליגה הישראלית מלאת האיקסים בסכומים כאלה. מתישהו יש נפילה. ובסכומים כאלה לרדוף יכול להוביל לנזק בלתי הפיך. אאחל לך כמו אתמול שוב בהצלחה!
 8. בהחלט נראה כמו תיקו. ווסטהאם בבית קבוצה ממש טובה. היחס לא ברור. אבל לדעתי יותר טוב הפלוס 1 אפילו.
×
×
 • צור חדש...