קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

buster

רשומים
  • מספר תכנים

2,093
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

buster היה הזוכה היומי באפריל 25 2019

buster קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

215 Excellent

5 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

2,600 צפו בפרופיל
  1. לא יודע מה אתם רואים ברשת. אני רואה את כל התוכניה בכדורעף פלוס2.5 או 1.5 ולא נראה לי שזה הליין המדובר שרואים בווינר.
  2. פינקאל למשל, הבט לעומת זאת מוציא בטורניר הזה כל הזמן ליינים שונים. שנראה שיכול להטעות. אבל בעולם זה יציב על 3.5 ואם זה יזוז אחרי דקה גג זה יזוז גם בווינר.
  3. אין דבר כזה טעות בליין חצאים. בכל שינוי הכי קטן ברשת הליין מיידית מתעדכן אוטומטית בווינר. לעומת ליין רגיל (כולל האיקס) ששם מישהו צריך לשבת ולעדכן אותו. אתה הבטת בבט365 ששם הליין 6.5 וזו טעות שלהם. כי בשאר האתרים האמינים והטובים, הליין 3.5
  4. אני לא יודע אם פירק או שימאר פשוט לא רצה. זה לא הגיוני התוצאה הזו לשחקן ברמה כזו. מברוק, בטניס שווה ממש האנדרדוג ביחסים כאלו!
  5. טורקיה חלשים. לא חשוב שהם מדד למשהו. גרמניה הוכיחה עליונות ברוב משחקיה. הפלוס גבוה אולי יעזור פה. תצליח
  6. תומר אתמול לקח קראבח ב3.9 מעל גול! איזו ירידה דרסטית ללין שמראש לדעתי היה שגוי שם. תצליח!
  7. לצערי היחסים התרסקו על סאצקו. 1.8 מול 1.9 עכשיו
  8. מעניין סאצקו, בבט הוא מקבל 2.25. בפינקאל 2.040 אבל רולה ממש פייבורטית בבט 1.57 בעוד פינקאל 1.79 על הנייר סאצקו בסטטיטקה נראה סביר. אבל שמביטים ביחסבים ברור מי הפייבוריט.
  9. צריך שמישהו שמבין בליגה ויש לו הוכחות שזה המשחק ידבר איתם. אני פעם ראשונה שולח בייסבול לפי ההמלצה שלך.
  10. צריך לבדוק פה לעומק. שבודקים בפלאש סקור רשום שהמשחק נדחה ביום. לטענת הווינר זה משחק אחר. מעניין מה היה קורה אם הם היו מפסידים
  11. ציטוט רשמי משירות הלקוחות של הווינר: "משחק הבייסבול שהתנהל ביום שישי לפנות בוקר נדחה , ואילו המשחק שהתנהל יום שבת לפנות בוקר אינו אותו משחק. המשחק שנדחה ישוחק אי שם באוגוסוט,. ולפיכך אילו 2 משחקים שונים." נשאלה השאלה למה בעצם כל הלקוחות צריכים להיות שבווים ולא ישר כסף חוזר "חיכינו לראות מתי המשחק יחודש, ולכן לא יכלנו לשחרר עוד" שורה תחתונה, הווינר מציג שהמשחק אתמול לא קשור למשחק שלשום שבוטל. אני לא מכיר את הלו''ז בבייסבול. ולי זה נשמע לא הגיוני יום אחר יום. כל מי ששלח סינגל או דאבל הכסף חוזר. כל מי ששלח שליישיה ומעלהוהיה חסר לו את המשחק הזה רק, יקבל את התשלום שהמשחק הזה יהפוך ליחס 1.
  12. המשחק בסוף כן ישוחק היום ב02:00 atp, יש שינוי בסגל או משהו לדעתך שם?
  13. ברור שלא לעניין, אתה שבוי עכשיו. אבל זה החוקים שלהם. נ.ב המשחק בוטל גם הלילה. מניח שהכסף יחזור עוד יומיים
  14. בהצלחה! אוהב את ההמלצות שלך. יש מצב פה שהחוסר נסיון ישפיע.
  15. רק לפי הסגל שמשחק עכשיו רואים שאלו שחקני ספסל שבקושי מקבלים דקות בליגה(תבדקו את המידע הזה) מול אייקס ישחקו הסגל הפותח. אייקס ברשת יחס 2.1 מול 3 של אנדרטלכט. לא רואה למה רצים פה על אייקס בחוץ. אבל בהצלחה, משחקי ידידות הכל יכול לקרות.
  • צור חדש...