קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

buster

רשומים
  • מספר תכנים

1,941
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

buster היה הזוכה היומי באפריל 25 2019

buster קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

192 Excellent

5 עוקבים

קצת על buster

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

2,295 צפו בפרופיל
  1. אנימרק דאלה. הליין התחיל במינוס 1 יוטה.לפני שעה בערך עלה למינוס 2. אם מיטשל בחוץ איך הליין מטפס עוד?
  2. מסכים. עם חיסורים כאלה+חוסר הגנה של וושי. יוסטון צריכה לנצח מעל פוזישן. כל שעליה לעשות זה שראסל ובראדלי ביל ינוחו לברוח. כי הם הולכים לתת היום כל אחד 30-40 נק כי פשוט אין מי שיעשה את זה. ולדעתי 2 מול 5 ה5 ינצחו.
  3. איפה יש הימור מחצית? מיאמי בהרכב טלאים?
  4. אז אתה כבר מדבר על שיטת הכפלות ביחסים 1.3 בערך. ויש קבוצות כמו ביירן למשל שלא מפסידות יותר מידי במחזור. אבל בשנת קורונה גם יחסים כאלה נופלים והרבה. אגב ביחסים כאלה מתחת ל80% פשוט לא משתלם. בכל מקרה בהצלחה בשיטה. מניח שנתראה בסוף העונה לדעת אם השתלם.(והשתלם זה עניין סובייקטיבי)
  5. אין בעיה שתהמר על יחסי 1.3 ,הבעיה מתחילה לצורך העניין שהימור נשלח ב100. אתה צריך לתפוס 4 הימורים ביחס כזה כדי לצאת ברווח. זאת אומרת שלחתי 3 הימורים על 1.3 ב100 שקל, עשיתי 90 רווח. אבל אם אפול בהימור ביחס כזה אני רודף אחרי 4 הימורים עכשיו. (סתם דוגמא על יחידת הימור כ100 זה יכול להיות גם ב10 שקל אבל 3 שקל רווח זה לא באמת הימור) ולצורך העניין אני לא בטוח ש70% הצלחה זה מדד טוב בשיטה כזו. (כי שוב תפסת 3 ונפלת ב1 אתה בהפסד, גם אם יש לך 70%) בכל מקרה לעניין ההימור עצמו, ריאל צריכה ואמורה לנצח בליגה, אבל לזכור שזידאן לא יהיה על הקווים(חיובי לקורונה) וזה משחק חוץ. בהצלחה.
  6. יחס מוזר וגבוה קצת . תמיד מלחיץ. בהצלחה
  7. חשבתי אתה לא מהמר ברשת. בכל אופן בהצלחה. באפריקה תמיד יש פן פסיכולוגי שהכל תיקו שם ולוחצים ידיים בסוף.
  8. מזל טוב! אבל מנסה להבין..אם הגעת למצב שהפסדת 113k בווינר בחודש, ואתה מציג את זה עכשיו שבחודש אחד החזרת את זה. אתה עדין באשליה שהווינר הוא זה שהפיל אותך בסכומים כאלה.
  9. הליין אמור לרדת ל3, אבל אני מניח שאתה יודע זה ומאמין שינצחו מעל 4 גם. בהצלחה אני ריאל מאני
  10. איזו משעמות יש לביתיות בלי קהל? מה ברזייה מוכרת לפני הכניסה? סך הכל פחות נסיעות במצב בלי קהל. לראייה בכל העולם כמה ביתיות לא פאקטור. ולדעתי חבל בכלל להזתכל על זה. עונת קורונה שונה לחלוטין. ואם נלך לפי סטטיסטקה רק. כל משחק נקח. אני חושב שזה משחק של x2 .
  11. אתה יכול פשוט לפתוח פוסט שרשום עליו שלישייה ומעלה במקום סינגל ולפתוח 5 פוסטים. נראה לי עדיף לקבץ. תצליח אני מסכים בהימור.
  12. הליין בעולם ירד בדיוק ל6.5 לכן לדעתי נקבל גם ליין 6 בסוף. פה שווה לחכות קצת.
  • צור חדש...