קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

buster

רשומים
  • מספר תכנים

1,822
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

buster היה הזוכה היומי באפריל 25 2019

buster קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

168 Excellent

5 עוקבים

קצת על buster

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

2,174 צפו בפרופיל
  1. נתפס 4/6 ולא היה רחוק התיקו ביובה או האנדר שערים בלאציו. אחלה לילה!
  2. שעת המשחק: 22:00 קלאב ברוז מול לאציו- זה לא סוד שיש ללאציו חולי קורונה וחלקם קרייטים כגון אימבוליה, לואיס אלברטו, לאזרי , יחד עם זאת שאר חולי הקורונה הם לא שחקנים קרייטים ולא שחקני סגל. קלאב ברוז בבית משחקת טוב אך אין קהל פה הפעם. אני צופה פה תיקו אבל בגג 1-0 קטן לאחת מהן. לדעתי משחק שקול ובחרתי מתוכו 2 סימונים שהם סינגל: תיקו ביחס 3.6 (כמו ברשת) ואנדר 0-1 שערים ביחס 3.05 מצאפ מעניין במשחקה של דורטמונד מול זניט הארלינג האלנד מול דזיובה דזיובה לא פגע ב7 משחקים האחרונים, הכושר שלו לא נמצא במיטיבו, בנוסף הוא בן 32 כבר, יש לו נסיון אבל ההגנה של דורטמונד מהירה יותר ממנו. הא
  3. לשים לב ללאציו מול ברוז, יש שם המון חולי קורונה. כרגע המשחק ירד מהווינר ואולי אפילו יבוטל.
  4. כי אתה עם הקבוצה השניה אבל גם מי ששכפלת אותו רשם מי שרוצה כסף לבוקר שישכפל כאילו זה בטוח. בטח בסל סיני אין בטוח. מה שבטוח שאיקס סביר שלא תראו מרוב שינוי הליין פה כבר
  5. להפך, אני מאשים את האתרים ולא אותך! בשבילך שלא תוטעה בעצמך בגללם רשמתי כמה פעמיים שזה נטו על האתרים או לפחות על התרגום שלהם.
  6. אתה אחד האנשים שאני הכי אוהב פה, ומשכפל אותך קבוע (: לא נאמר עליך מה שנכתב חלילה. ולא נאמר נגד כותב הפוסט אלא נגד האתרים שהוא מפרסם שמטעים לרוב (אפשר לבדוק את זה על ידי היסטורית הפרסומים שלו כמה המידע שם היה מוטעה לרוב)
  7. כל פוסט שלך אתה שם מידע מוטעה. אני ממליץ לך להפסיק לקחת מהאתר שלך ולשלוח בגללו. בהצלחה למי שמצטרף לזה.
  8. יש לי טוטנהאם רגיל משלים לי דאבל מעולה. מסכים. טוטנהאם צריכה לנצח 3/2-0
  9. לדעתי אנדר או x קרנות. שתי קבוצות שהממוצע שלהם הוא 3 ו3.5
  10. אם הוא לא משחק בכלל. ההימור מתבטל. אם ישחק גם שניה ההימור משוחק. אם ריאל תכבוש מהר בנזמה לא יכנס וישמר לקלאסיקו. אם ריאל תתקשה הוא יכנס. לא עקיצה שלהם. הם לא ידעו מה ההרכב של ריאל שההימור נפתח.
  11. מבקיע "אחר" לצערי הוסר. הווינר קלט מה עשה. מי שהספיק הספיק.
  • צור חדש...