קפוץ אל תוכן

buster

רשומים
  • מספר תכנים

1,378
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

buster היה הזוכה היומי באפריל 25

buster קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

115 Excellent

3 עוקבים

קצת על buster

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

1,600 צפו בפרופיל
  1. משחק קודם בלייקרס הם ניצחו ב5 בבית, ועכשיו 5 בחוץ? אוקלומה בבית שלה לא הפסידה מעל 5 לשום קבוצה למעט לווישנגטון ב12. קצת מוזר הליין בהתחשב , אבל אתה אלוף אז קשה ללכת נגדך.
  2. כמות הפעמיים שנפלתי על יחסי 1.20-105 כדי לסגור טופס היו הרסניים. גם אם תתפוס את זה בסכום כזה מספיקה נפילה אחת, מהסיבה שיש פה 4 כאלה פייבורטים מאשר אחד מה שאני אוהב זה לשים כדורגל ולצרף אליו יחס כזה בכדי שיהפוך ליחס 2, ואז בהחלט אפשרי לשחק עם יחס 2 ולא 1.8 שאתה רודף נפילה.
  3. אהבתי את הניתוח שלך לערך ההימור. מברוק!
  4. אני כל יום רואה אנשים מבזבזים ים כסף על כרטיסי גירוד, לא ראיתי אחד שזכה בהרבה. ענק ענק!
  5. הימור מעולה להיום! גם רבע ראשון פלוס 2 טוב, דנבר לא ניצחה את הרבע ראשון עוד.
  6. האמת שני קבוצות שלך תדע מה יהיה איתן רק בגלל שהניקס בפיגור 4 הפסדים, והליין הנמוך יש לזה בהחלט ערך. אם הייתי שם על זה הרבה כסף? ממ חושב שיש יותר טובים. בהצלחה חבר שלי
  7. ומסתבר שיש בעיה מהפון לרשום פה. סורי על ריבוי ההודעות
  8. אז אולי כדי שלא תתערב במה שאתה לא מכיר, ולא תשפוט מה שאתה לא יודע. שייקה הגיב מצווין ובדיוק מה שרציתי לשמוע. בהצלחה לכולם.
  9. אז אולי כדי שלא תתערב במה שאתה לא מכיר, ולא תשפוט מה שאתה לא יודע. שייקה הגיב מצווין ובדיוק מה שרציתי לשמוע. בהצלחה לכולם.
  10. אז אולי כדי שלא תתערב במה שאתה לא מכיר, ולא תשפוט מה שאתה לא יודע. שייקה הגיב מצווין ובדיוק מה שרציתי לשמוע. בהצלחה לכולם.
  • צור חדש...