קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

eliwinner

רשומים
  • מספר תכנים

22
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על eliwinner

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. עירוני קריית שמונה - הפועל חיפה ק"ש ניצחון יחס 2.05 טוב ברטקוס ואורי דהן שהיו כל אחד עם הנבחרת שלו חוזרים ל11 , בהתקפה יש אופיר מזרחי אנסה ולוסיו אחלה שחקנים לדעתי חלק התקפי מעולה יש לקריית שמונה השנה קריית שמונה באים אחרי ניצחון 2-0 על אשדוד רוצים להמשיך את המומנטום החיובי במשחק בית. מנגד יש את הפועל חיפה שהפסידה במחזור הראשון לבית"ר ירושלים (שנראת רע מאוד בזמן האחרון ובפוקס בדקה האחרונה ניצחה ) אגדה לא בטוח כשיר ב100% ולא בטוח ישחק/יפתח לא מאמין כל כך בהתקפה של הפועל חיפה וההגנה שלהם לא הכי חזקה . כל אחד שיעשה את החושבים שלו אני לקחתי לדעתי גם היחס אוליי יירד טיפה בהצלחה לכו
  2. תודה רבה לכולם אשתדל לפרסם היום יותר מוקדם אם אקח משהו
  3. טוב השחקנים הם סיאקאם-קמבה ווקר אתחיל בזה שטורונטו באים אחרי הפסד מישהו חייב לקחת על עצמו היום את המשחק לדעתי זה יהיה סיאקאם . בבוסטון תיהיה חלוקה יותר שווה יש את טייטום , בראון וכן גם את קמבה ווקר . משחק אחרון סיכקאם במשחק לא הכי טוב באחוזים לא טובים היום ייתן בראש בעזרת השם . קצת נתונים ראש בראש בינהם : סיאקאם משחק בממוצע 35.2 דק קמבה משחק בממוצע 31.1 סיאקאם קולע בממוצע 22.9 נק קמבה קולע בממוצע 20.4 סיאקאם גם משחק יותר דקות , גם קולע יותר בממוצע למשחק וגם קיבלנו מהווינר מתנה +1 כל אחד שיבדוק ויעשה חושבים אם הוא
  4. תודה רבה לכל המברכים מקווה שמישהו לקח את ההמלצה 😉 לכל המפקפקים ביחס הנה תמונה של אישור הזכייה
  5. 14 דק לפתיחת המשחק היחס ירד - צנח ל2.4 !!! בהצלחה לכל מי שלקח
  6. בית״ר בלי גארסיה לא קבוצה של קרנות הקבוצה שנגדה לא כל כך מכיר אבל לפי היחס לאנדר בקרנות שהוא ממש נמוך נראה שלא הולך להיות במשחק הרבה קרנות מפה אני ממליץ לקחת שאף קבוצה לא תגיע ל5 קרנות יחס מאוד גדול ומפתה כל אחד שיעשה את החושבים שלו ויחליט אם משתלם לו לשלוח או לא בכל מקרה אני שלחתי מצרף פה תמונה של הטופס בהצלחה
  7. תודה רבה למברכים שוב הטעות תוקנה ב7 בבוקר כבר על הקרנות
  8. אמן אמן כרגע היחס בווינר לאנדר קרנות 1.45
  9. קודם כל תודה רבה על הפירגון . דבר שני ראיתי את הקרנות בלילה (היה לווינר טעות) ואז אמרתי אני אשלב עם עוד משהו וברוקלין תפס לי את העין בגלל ההפרש בין הקופצים 10 ס״מ זה משמעותי מאוד כדור ראשון ברוקלין אם לא זה הזייה נשאר רק להתפלל שיקלעו את הפוזישן הראשון וככה היה
  10. מי שקופץ בברוקלין זה אלן 2.11 מי שקופץ בבוסטון זה טייס 2.01 מאמין בכדור ראשון ברוקלין נקווה שבאמת יקלעו ראשונים
  11. קצת פירוט דינמו ברסט קבוצה שעושה הרבה קרנות בדרך כלל וגם עושים נגדה הרבה קרנות , לצורך העניין נתונים ב8 משחקי הבית האחרונים של דינמו ברסט 8 פעמים נגמר 12 קרנות או יותר אצל ויטבסק הם פחות יציבים בקרנות מתוך 8 משחקי החוץ האחרונים היו 3 פעמים מעל 12 קרנות אבל שהן משחקות היום ראש בראש מאמין שיהיה משחקי קצבי עם הרבה מצבים והרבה קרנות שיהיה שבת שלום לכולם ובהצלחה
  12. הליין ירד ל7 לדעתי ימשיך לרדת עוד טיפה ל5-6 בהצלחה
  • צור חדש...