קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היורו

מזכירים שאפשר להמר על מה שבא לכם, ולשנות, כל עוד המשחק לא התחיל. ברגע שהוא יתחיל האפשרות להמר עליו תעלם.

https://forums.livegames.co.il/index.php?app=pickemsx&module=pickems&controller=pickem&week=0&id=3

כניסה לטורניר מלך היורו--> בצע הימור

image.png

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ak1987

רשומים
  • מספר תכנים

22
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על ak1987

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אחרי שראיתי את כל המשחקים השבוע ברטיני הרבה יותר מרשים. אבל אוגר יהיה שחקן על בעתיד. יהיה מעניין
  2. אני אחד מאלה. פשוט רמאות. עם הווינר גמרתי. היה לי טופס ברשת והיה בא לשים בווינר גם. פעם אחרונה שזה קורה חחח. פשוט רמאות ה x מי שרוצה הסבר איך איפה לשחק ברשת ולהפקיד בקלות יכול בכיף בפרטי. ותמשיכו לזיין את המועצה למי שכן ממשיך
  3. לא רואה איך תים מנצח. משחק חלש מאוד. התקשה מאוד מול סוק הבינוני. המון נקודות שבירה נגדו. שחקן מאוד אוברייטד.
  4. כל הכבוד אחי. מה אתה אומר על וקיץ-קונטה? קונטה בזמן האחרון משחקת מזעזע
  5. לא מבין מה יותר נח מלהיכנס לאתר ולהמר. מה גם שיש לך לייב אין הגבלה על מה להמר. ויש אתרים מוכרים וגדולים כמו 1xbet שלעולם לא יעלמו ויש שם הפקדה נוחה. לדעתי זה כסף לפח להמר בווינר
  6. אני לא מבין למה אתם ממשיכים להמר אצל הרמאים בווינר. אפשר להפקיד היום בקלות לאתרים ברשת.
  7. תודה אחי. מקווה שאתה משכפל 😉
  8. תודה רבה 🤗🤗 על זה בניתי. בפלוס 2.5 כל מה שצריך זה סט טוב / נפילת מתח אצל היריב
  9. מסכים. אבל מאמין גם במרטנס
  10. רציתי גם אבל יותר מדי זמן לחכות עד המשחק של סרינה חחח מקווה ששנינו נתפוס
  11. לא קל אבל מאמין שאם מרטנס מנצחת זה יתפס.
  • צור חדש...