קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

באטמן האביר האפל

רשומים
  • מספר תכנים

6,140
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

באטמן האביר האפל היה הזוכה היומי באוגוסט 29 2017

באטמן האביר האפל קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

530 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

11,407 צפו בפרופיל
  1. של פנרבחצ'ה בקו הוא כדורסל אמפרה האלי גזיאנטפ יום שבת 30 בינואר 2021 10:34 קרדיט לאתר הרישמי של פנרחבצ'ה קבוצת הכדורסל הגברית של פנרבחצ'ו בקו תארח את כדורסל Empera Halı Gaziantep במשחק השבוע ה -19 בליגת העל בכדורסל ING. Tivibu Spor 2 ו- TRT Spor 2 ישודרו בשידור חי ביום ראשון, 31 בינואר (מחר) בשעה 13:00 באולם הספורט והאירועים Ülker. במחצית הראשונה של הליגה, פנרבחצ'ה בקו הייתה המסיבה הצוחקת עם 59-65 בקרב שנערך בגזיאנטפ. במשחק זה מלך השערים שלנו היה אדגאראס אולאנובאס עם 11 נקודות, בעוד מאם ג'ייטה בגזיאנטפ קלעה 18 נקודות. המצב האחרון בפנרבחצ'ו בקו: הקבוצה שלנו שיחקה במשחק הרשמי האחרון שלה ביורוליג של טורקיש איירליינס וסיימה את שבוע המשחק הכפול עם שני ניצחונות. פנרבחצ'ה בקו עברה את מכבי פלייטיקה 82-75 אותה אירחה ביום שלישי, 26 בינואר. בקבוצה שלנו יאן וסלי קלע 18 נקודות, 6 ריבאונדים, 4 אסיסטים, ננדו דה קולו 16 נקודות, 3 אסיסטים, דיישאון פייר 15 נקודות, 4 ריבאונדים, 2 חטיפות. צהוב-לסיברטילר גבר גם על חימקי מוסקבה, שם התארח ביום חמישי, 28 בינואר, 76-107. בעוד ששש שחקנים קלעו בספרות כפולות בפנרבחצ'ה בקו, קלעי השיער היו ננדו דה קולו עם 18, לורנצו בראון עם 17, יאן וסלי עם 15 ומארקו גודוריץ 'עם 14 נקודות כל אחד. פנרבחצ'ה בקו, שזכה בהצלחתו השמינית ברציפות, הגיע ל -13 ניצחונות בתום 23 שבועות וטיפס לשלב השמיני. Sarı-lacivertliler התארח ביום ראשון, 24 בינואר, במשחק הרשמי האחרון שלהם בליגת העל בכדורסל ב- ING, אורחו של לוקמן הכים פתחייה בלדייה ספור. הקבוצה שלנו ניצחה את יריבתה עם 86-93. ג'ראל אדי קלע 21, דיישאון פייר 17 ויאן וסלי קלעו 14 נקודות בפנרבחצ'ה בקו. לקבוצה שלנו 14 ניצחונות לאורך 18 שבועות. אין שחקנים בפנרבחצ'ה בקו שיש להם בעיית פציעות. המצב האחרון של הכדורסל של אמפרה האלי גזיאנטפ: צוות הכדורסל של גזיאנטפ, המנוהל על ידי ננאד מרקוביץ ', כולל את השמות הבאים: שומרים: האם אוגור אוגוט, איסמאיל סם אולוסוי, ברינטון למאר, אחמט פורקן אוזקן, קנת הייז חלוצים: טרוויס סימפסון, אלפ קראחאן, מרקו תומאס, ארדה קורקמאז, ראשארד קלי, קוראי אטרקטיבי, אורחן האצ'ייבה ציר:מאם ג'ייטה, מטהאן אקיל, אטאהאן דמירטאס, דוגן סנלי קוצ ' : כדורסל ננאד מרקוביץ' גזיאנטפ זכה ב -8 ניצחונות ב -18 משחקים בליגה שלנו. יריבנו אירח את פרוטי אקסטרה בורספור ביום ראשון 24 בינואר במשחק הליגה האחרון וניצח בקרב זה 77-70. בכדורסל גזיאנטפ קנת הייז קלע 20, מאם ג'ייטה ורשרד קלי קלעו 17 נקודות כל אחד. מנהיגי סטטיסטיקה (פנרבחצ'ה בקו - אמפרה האלי גזיאנטפ כדורסל): מספר: ננדו דה קולו 16.00 - קנת הייז 20.00 ריבאונד: אחמט דובריוגלו 6.00 - מאם ג'ייטה 10.81 אסיסט: אלכס פרז 7.00 - קנת הייז 7.00 תיקול : יאן וסלי 1.31 - איסמאיל קם אולוסוי 1.5 חסום: יאן וסלי 0.85 - מאם ג'ייטה 1.13 סטטיסטיקה של הקבוצה (Fenerbahçe Beko - Empera Halı Gaziantep Basketball): מספר: 87.00 - 73.44 2 נקודות: 60.15% - 52.64% 3 נקודות: 37.93% - 31.9% זריקות עונשין: 79.06% - 67.34% ריבאונדים : 31.78 - 33.06 אסיסטים: 20.67 - 20.00 חטיפות: 6.56 - 6.78 מחזור: 12.11 - 10.94 בלוק: 2.00 - 2.67 בהצלחה לכולם ורק זכיות על ראשכם אמן!
  2. אני בטוח שאתה מכיר את סיפור מרפי שאתה הולך עליהם הם מיתבזים ושאתה לא הולך עליהם נותנים הופעה מינימום קבוצת אן בי איי ככה זה בהימורים: "פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה רק תיזהר שלא ידרכו עליך כמו בלטה"
  3. שלום לכולם אתם לא רואים אותי פה הרבה כי אני עסוק עקב עבודה מידיי פעם אגיע לכאן כדי לתת את החזק שלי אז בואו נתחיל אין ספק שחימקי היא שק חבטות של קבוצות היורוליג עקב קורונה/פציעות של הרוסטר שלה אבל מה שחשוב מבחינתה זו המחצית השנייה היא פותחת יחסית צמוד ואז מרפה אם היא תצליח לצלוח את המחצית השנייה ולא תהיה רפוייה אז מאמין שגם ניזכה לראות פה הפתעה מצידה שיהיה בהצלחה לכולם ורק זכיות על ראשכם אמן!
  4. נכון צודק בגלל שלא נתן לי לערוך זאת שוב אותה תקלה שחוזרת על עצמה שכבר התראתי בעבר אז לא ציינתי אבל אכן מחר המישחקים משוחקים מחר משעה 19:00 וב19:30
  5. כן אחינו הורידו אותו לפי ממה שראיתי בטח יחזירו אותו בהמשך או מחר
  6. לאחר בדיקות מעמיקות התרכזתי באנדרים בליגה כדורסל לאומית אני רוצה להאמין שהאנדרים ייתפסו השלושה הכי חזקים שלי אלה שלושת האנדרים הראשונים מי שבא לו ישכפל ורק זכיות על ראשכם אמן!
  7. פילדלפייה מתחת ל228.5 נק' בוסטון מתחת ל225.5 נק' טורונטו מתחת ל228.5 נק' שיקאגו מתחת ל231.5 נק' ממפיס מתחת ל231.5 נק' פורטלנד מתחת ל228.5 נק' פיניקס מתחת ל235.5 נק' הליינים מתחילים לרדת ולהישתנות שימו יד על הדופק!
  8. אחר צהריים טובים לכולם שוב אנחנו מנסים את האנדרים והפעם בNBA יש אנשים שיגידו שזה יומרני אבל לאחר בדיקות שלי ובמיוחד בתחילת העונה מאמין שהאנדרים ייתפסו מי שבא לו לשכפל בכיף ובאהבה. אם שמתם לב מאז שנתתי את האנדרים בכדורסל לאומית וכדורסל נשים הורידו אותם מבאס אבל אנחנו נמצא את הדרכים לזכות בהצלחה לכולם ורק זכיות על ראשכם אמן! נ.ב-שלחתי אנדר בליגה הסינית שכבר יצא לדרך והוא משולב באנדרים עם הNBA
  • צור חדש...