קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Supermen

רשומים
  • מספר תכנים

188
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

17 Good

2 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. חברים הימור מאוד מומלץ שלי ברמת ביטחון גבוהה מהרגיל.. רג'יו אמיליה - הפועל ירושלים (+3) רג'יו אמיליה מדורגת במקום ה-3 עם שני ניצחונות והפסד בודד. במקביל להשתתתפות במפעל היורוקאפ, בליגה המקומית הקבוצה האיטלקית נמצאת במקום האחרון בטבלה עם 5 הפסדים ולא כך הקבוצה רצתה לפתוח את העונה הנוכחית. אחת הסיבות העיקריות לפתיחת העונה הנוראית היא שהקבוצה מצפון איטליה נאלצת להסתדר ללא סים סנדר ונה, פורוורד אסטוני מוכשר מאוד בן 26 שחתם בקיץ האחרון, אך מתחילת העונה הוא פצוע והקבוצה מנסה בימים אלה להשתחרר מחוזהו. בנוסף אליו, ריקרדו צ'רבי, קפטן הקבוצה וסנטר מקומי בן 26 ייעדר 3 חודשים וזו מכה לא פשוטה עבור רג'יו שבימים האחרונים עושה הרבה מאמצים כדי למצוא תחליפים ראויים לשחקנים הפצועים והיא רוצה לעשות את זה כמה שיותר מהר לפני שהעונה בורחת לה. בקיץ האחרון רג'יו אמיליה נאלצה להיפרד מאצ'יל פולונרה שעבר לססארי ומאנדראה דה ניקולאו, שני שחקנים מאוד חשובים ברוטציה של הקבוצה בעונה שעברה, ובמקביל החתימה לא מעט שחקנים, ביניהם מנוצ'אר מרקושווילי שלא שיחק באף קבוצה בעונה שעברה ואת ג'וליאן רייט שהגיע מטרבזונספור הטורקית. את הקבוצה מדריך מסימיליאנו מנאטי בן ה-44 שהיה בתפקיד עוזר המאמן בקבוצה משנת 1997 (למעט עונה אחת בה אימן במונטנגרו) עד שנת 2011 בה קיבל את המושכות להדריך את הקבוצה. מהצד השני, קבוצה ישראלית שנמצאת גם כן בסוג של פתיחה עונה נוראית בזירה האירופית והיא חייבת לנצח הערב. הקבוצה מדורגת במקום ה-5 עם 3 הפסדים ללא ניצחון אחד אפילו. בזירה המקומית ירושלים מדורגת במקום ה-2 עם 3 ניצחונות והפסד בודד. הפועל ירושלים החתימה בקיץ האחרון את פוטיוס קציקאריס היווני בן ה-50, החתמה די מפתיעה מהסיבה שהמועדון הירושלמי הוא מועדון עם ציפיות גבוהות ששואף להצליח ולהגיע לרמות הגבוהות ולמרות זאת הבעלים החתימו מאמן שנכשל בלא מעט מקומות ועדיין לא הצליח לזכות בתואר בכל 19 שנותיו כמאמן. בכל אופן, הקבוצה שיחררה בשבוע שעבר את קרטיס ג'רלס שהיה הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצב בעונה שעברה ואפשר לומר שיש לו חלק גדול בהצלחה האירופאית בעונה שעברה, ובליגה המקומית בפרט. הקבוצה כמעט ושמרה כל הסגל מהעונה שעברה והחתימה שלושה שחקנים בעלי ניסיון אירופאי והם : אוסטין דיי שהגיע לאחר עונה מצויינת בגלאטסראיי, סטראטוס פרפרוגלו שלא מצא את עצמו בעונה שעברה בבארסה ואת יוגב אוחיון שנחתך ממכבי ת"א ומצא בית חם בבירה הישראלית. לפני השורה התחתונה, אני אסביר את הבחירה שלי בכמה מילים. מוקדם מהצפוי, הפועל ירושלים מגיעה כבר בתחילת חודש נובמבר למשחק הכי חשוב שלה העונה. הלחץ במועדון הירושלמי נמצא בשיא, גם מצד ההנהלה וגם מצד האוהדים. מי שסופג את עיקר האש מהתקשורת ומהאנשים הקשורים לקבוצה הוא לא אחר מהמאמן קציקאריס שיודע שהפסד הערב יישלח אותו הביתה כמעט בוודאות. מתחילה העונה די פיקפקתי ביכולות שלו להדריך קבוצה עם שאיפות גדולות ונכון לעכשיו הקבוצה לא מספיק מגובשת ויש לו מעט סכסוכים בין השחקנים לבין עצמם ובין השחקנים לבין המאמן. שתי הקבוצות מגיעות למשחק הקרוב לחוצות בעקבות התוצאות האחרונות, וירושלים שהובכה בבית מול אשדוד יודעת שניצחון הערב יכול להוציא את הקבוצה לדרך חדשה. אני אגלה לכם מעכשיו, אני במשחק הזה לוקח את ירושלים עם הפלוס המכובד, מכמה סיבות. ראשית, יש לה שחקנים הרבה יותר מנוסים מאלה של רג'יו אמיליה ומבחינת יכולת לדעתי הסגל הנוכחי של הירושלמים עולה על זה האיטלקים כמעט בכל עמדה במגרש. שנית, הרבה רעש ובלאגן יש במועדון האיטלקי שלדעתי בעקבות מצבו הנוכחי בזירה המקומית יכול להוריד הילוך ביורוקאפ ולהתמקד יותר בליגה האיטלקית שם הקבוצה נמצאת בצרות צרורות. בנוסף לכך, טרנס קינזי צפוי לקבל דקות ראשונות הערב לאחר שנעדר מפתיחת העונה בעקבות פציעה בגב שסחב מהעונה שעברה ואי אפשר להתווכח עם העובדה שהחיסרון שלו הורגש בקבוצה הירושלמית שחייבת במיוחד היום לשפר את משחק ההגנה שלה. בשורה התחתונה, אני לא יודע אם הפועל ירושלים תנצח אבל מה שכן, אני בטוח שהיא לא תפסיד. הסימון - הפועל ירושלים (+3) בהצלחה למשכפלים !!
  2. איתך בלייקרס בשאר אין דעה בהצלחה
  3. http://www.siz.co.il/my.php?i=oj2f1ymyt2qu.png זה הטופס חברים נשלח עוד סינגל סלטיק נגד ביארן מינכן אובר 11 קרנות בהצלחה ..
  4. מברוק על חודה של נקודה מברוק מברוק מברוק
  5. בוםםם המשחק הולך להארכה והפלוס חוזר מהים אליי חחחח מברוק למשכפלים
  6. קרית גת - רענננה +7. זרקו את הפלןס לים יאללה רעננהה
  7. הרצליה ? מפתיע מאוד בהצלחה
  8. מכבי בלי רול ותומאס מקווה שאתה יודע את זה בהצלחה
  • צור חדש...