קפוץ אל תוכן

סנטה קלאוס

רשומים
  • מספר תכנים

680
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

63 Excellent

קצת על סנטה קלאוס

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

1,402 צפו בפרופיל
  1. לוס אנגלס ולברון מארחים את יוטה לייקרס נחלו תבוסה מחזור ראשון יוטה נצחה בקושי את אוקלאומה לליקרס שחקנים מצויינים אבל עדיין אין חיבור וזה יקח זמן תוך כדי תנועה והם יגיעו השנה לפלייאוף מנגד יוטה מבחינת סגל קבוצה טובה מאוד שאם תתחבר יכולה השנה לעשות קפיצה מדרגה אוהב מאוד את הסגל שלה יש ביוטה הכל הגנה התקפה וגם מאמן טוב (חסרה יציבות לדעתי ) בשלב הזה של העונה למרות לברון ודיוויד והביתיות אני הולך עם יוטה והפלוס לדעתי היא גם לא תצטרך אותו הלילה ההימור : יוטה+4 שבת שלום ורק זכיות לכולם !
  2. אמיל איש יקר אתה ושמח בשבילך אתה בעיניי אחד המהמרים הטובים פה מזל טוב המשך ככה !
  3. פיניקס לא נזקקה לפלוס ורומסת את סקרמנטו ברכות למשכפלים ורק זכיות !
  4. פיניקס הנמושה של שנה שעברה מארחת את סקרמנטו בתחילת שתי הקבוצות לא עשו חיזוקים משמעותים לפיניקס חמישיה לא רעה עם רוביו בוקר סאריץ אבל ספסל חלש מנגד סקרמנטו עשו הכנה לא רעה עם כמה נצחונות מרשימים בינהם 20 הפרש על אותה פיניקס לפני כמה ימים . סקרמנטו קבוצה מאוד מוכשרת עם באגלי אריזה בלייצה בוגדנוביץ לא הבנתי את הפלוס אבל אני הולך איתו ובטוח שפיניקס לא תצטרך אותו ותפתח את העונה בנצחון מרשים למרות ההכנה הרעה שלהם ! ההימור : פיניקס+2 בהצלחה לכולם ורק זכיות !
  5. דרבי רותח יהיה לנו הלילה שתי קבוצות שהתחזקו מאוד הקיץ שתי הקבוצות לא הרשימו במשחק ההכנה שלדעתי לא אומרים שום דבר . הערב קליפרס תחסר את גורג אצל לייקרס אין חיסורים משמעותיים בעיניי משחקי הכנה לא אומרים כלום כי שחקנים משחקים בהליכה . למרות ההכנה הלא טובה אני הלילה עם קליפרס הביתיות והפלוס הקטן למרות החיסור המשמעותי של גורג . לדעתי תתן פייט למועמדת מס 1 לאליפות ותנצח את המשחק ללא הפלוס ההימור : קליפרס+3 בהצלחה לכולם ורק זכיות !
  6. לאחר הרבה זמן שלא הייתי ולא שלחתי חוזר למרכז העניינים עם סינגל שתפס לי תחזק את העין זוהי תחילת עונה ולכן הקבוצות עדיין בהתחברות ולא מומלץ להשקיע מעל ומעבר ולנסיה מארחת את אנדולו שתי הקבוצות לא מרשימות ולנסיה אחרי הפסד קשה ביורוליג ובמשחק האחרון בליגה הצליחה להחזיק מול ברצלונה ונוצחה אנדולו באה אחרי תבוסה בליגה וניצחון בשיניים על אלבה למרות הבייתיות ולמרות שולנסיה הצליח להחזיק מול ברצלונה החזקה אני הולך פה עם אנדולו שתנצח מעל 3 . שבת שלום לכולם ורק זכיות ! ההימור : אנדולו מעל 3
  7. אנשים רק יכולים להגיד איפה היית כל העונה הזו ... מברוק ותמשיך להפציץ !!!
  8. כל הכבוד לך רק זכיות לך ולכולם !! החיים לוקחים אותך למקומות שלפעמים אין לנו אפשרות לבחור תוסיף לזה שלהיות מהמר זה עולם קשה מאוד מעטים מרוויחים ומעטים שורדים . אין פה אחד שלא זוכר אותך מבין לליבך שאתה התרחקת ולא מהמר על בסיס קבוע יש דברים חשובים יותר ! מברוק ורק זכיות איש יקר שרק תצליח !
  9. יש אנשים שנולדו להיות מהמרים יש לך אופי של ווינר וגם עין חדה אומנם לא קל להיות מהמר זה עולם שצריך הרבה כוחות ולא כל אחד יכול לשרוד בו כי גם מקבלים מכות בדרך היית פה אגדה בעבר שמח לראות שחזרת שיהיה לך בהצלחה אני תוהה מה אתה תחושה על גולדן הלילה .. לפני יומיים אמרת שהיא תהפוך ותיקח אליפות האם דעתך עדיין עומדת בעינה ואתה הלילה משכיב את כל הביצים עליהם ?
  10. אני חושב שיהיה משחק 7 וטורנטו תנצח ! לגבי המשחק הלילה אני לא אוהב לצאת בהצהרות כי מדובר בספורט וראינו הכל שאף פעם אין לדעת בכל אופן איתך בסימון
  • צור חדש...