קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

סנטה קלאוס

רשומים
  • מספר תכנים

691
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

63 Excellent

קצת על סנטה קלאוס

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,697 צפו בפרופיל
  1. הערב ביירן מארחת את הכוכב ביירן עם פתיחה חזקה של העונה מנגד הכוכב עם פתיחה חלשה לכוכב סגל מדהים לדעתי במיוחד בדרג ביניים של היורוליג רק חסר שם משהו זוהי פתיחה עונה ולא מובן לי הפלוס אני עם הכוכב הערב עם הפלוס בביטחון גבוה להערכתי ההימור הכי טוב הערב ההימור :הכוכב+5 שבת שלום ורק זכיות
  2. הלילה לוס אנגלס מארחת את דנבר לסדרת גמר מרתקת . לוס אנגלס מגיעה אחרי מנוחה ודנבר מגיעה אחרי סדרה מעייפת מול קליפרס. לוס אנגלס נראית מדהים מתחילת עונה לברון ודייויס נמצאים בכושר נפלא ונותנים את שלהם עד עכשיו . מנגד עומדת קבוצה עם המון אופי ויוקיץ אחד ענק . לדעתי הסדרה הזו תלך ל 6 משחקים לפחות למרות שכולם בטוחים שזו תהיה סדרת גמר קלה אני חושב ההפך והערב למרות העייפות של דנבר אני איתה . אני עם דנבר והפלוס ומאמין שלפחות היום היא תהיה שם עד הסוף ולא יפול אם תנצח !! ההימור : דנבר+7 חברים שנה טובה המון בריאות ורק זכיות לכולם !
  3. הערב העונה מגיעה לסופה מכבי תא מארחת את ראשון מכבי מגיעה אחרי נצחון קשה מול גליל ראשון מנצחת בשלשת קלאץ את ים אתמול יצא ליין +5 אני מודה שהפלוס לא ככ מובן לי וחיכיתי לתזוזות אבל הליין עומד על שלו מכבי קבוצה של מעמדים גדולים על השחקנים שלה אין מה לדבר מכבי עולה על ראשון מבחינת איכות ב 3 רמות על ניסיון אין מה לדבר מכבי זה קבוצה של מעמדים גדולים גם שנה שעברה מכבי לא נראה משהו וניצחה ב 15 את ראשון בגמר ראשון בחודשיים מטורפים באה עם הרכב שהכל מתחבר לה זרים מצויינים ישראלים יציבים וטובים וחייב לציין נראית מדהים . היתרון היחיד של ראשון זה שאין קהל מ
  4. הערב מכבי תא עולה לשחק מול גלבוע מכבי מגיע אחרי נצחון מרשים בדרבי בסגל חסר יחסית הרבה פצועים גליל מנצחת את חולון אחרי משחק יחסית צמוד בגליל אין חיסורים משמעותיים על מכבי אין ככ מה לדבר כי מכבי רגילה למעמדים האלה . ווילבקין חוזר היום אבל זה לא עושה עלי רושם מנגד לגליל זו פעם ראשונה אחרי תקופה ארוכה גליל הרשימה אותי מאוד העונה יש לה זרים יציבים ואיכותיים יחסית לליגת העל ישראלים לא רעים בכלל ואני בבטחון מלא שהערב הסיטואציה שהמשחק ללא קהל רק תעזור לגליל ויחזיקו חזק את הפלוס הנדיב עד הסוף !! הסימון : גליל+9 בהצלחה לכולם ורק זכיות !
  5. הרבה זמן לא הייתי פה האמת התגעגעתי האמת שהייתי בהפסקה ארוכה מהימורים בגלל התחלות חדשות אבל היום אחרי ארוחת צהריים עברתי ליד תחנה ודגדג לי מכבי מארחת את הפועל אין משמעות לביתיות כי אין קהל מכבי מגיעה עם כמה חיסורים כולל ווילבקין הפועל מגיעה בתנופה בגלל היכולת הטובה והמון התלהבות . החיסורים של מכבי לא מעניינים כי למכבי סגל מספיק חזק לא בנויה על שחקן אחד ולא שתיים לצערי ההתלהבות של הפועל והיכולת שלה במשחקים האחרונים לא יעזרו לה ... אני עם מכבי מעל 3 מעל 5 ומעל 10 ... ההימור : מכבי מעל 3 בהצלחה לכולם והרבה זכיות ובריא
  6. חימקי-ז’לגיריס+7 חימקי מארחת את זלגריס הקבוצה במקום האחרון . חימקיזה קבוצה לא יציבה העונה לצד יכולה טובה יש לה משחקים של נפילות ואתה לא יודע מה תקבל מנגד זלגריס של שאראס זה אכזבת העונה היורוליג לא חזק העונה קבוצות גדולות כמו אולמפיאקוס פנר ועוד נראות רע מאוד אני חושב שלמרות התקופה הלא טובה של זלגריס היום בערב עם לחימה היא תחזיק את הפלוס חזק ברוסיה אין ככ הפרש משמעותי בין הקבוצות העונה ולדעתי הפלוס יתן לנו את הזכיה בהימור הנל . ההימור : זלגריס+7 בביטחון גבוה שבת שלום ורק זכיות לכולם !
  7. לוס אנגלס ולברון מארחים את יוטה לייקרס נחלו תבוסה מחזור ראשון יוטה נצחה בקושי את אוקלאומה לליקרס שחקנים מצויינים אבל עדיין אין חיבור וזה יקח זמן תוך כדי תנועה והם יגיעו השנה לפלייאוף מנגד יוטה מבחינת סגל קבוצה טובה מאוד שאם תתחבר יכולה השנה לעשות קפיצה מדרגה אוהב מאוד את הסגל שלה יש ביוטה הכל הגנה התקפה וגם מאמן טוב (חסרה יציבות לדעתי ) בשלב הזה של העונה למרות לברון ודיוויד והביתיות אני הולך עם יוטה והפלוס לדעתי היא גם לא תצטרך אותו הלילה ההימור : יוטה+4 שבת שלום ורק זכיות לכולם !
  8. אמיל איש יקר אתה ושמח בשבילך אתה בעיניי אחד המהמרים הטובים פה מזל טוב המשך ככה !
  9. פיניקס לא נזקקה לפלוס ורומסת את סקרמנטו ברכות למשכפלים ורק זכיות !
  10. פיניקס הנמושה של שנה שעברה מארחת את סקרמנטו בתחילת שתי הקבוצות לא עשו חיזוקים משמעותים לפיניקס חמישיה לא רעה עם רוביו בוקר סאריץ אבל ספסל חלש מנגד סקרמנטו עשו הכנה לא רעה עם כמה נצחונות מרשימים בינהם 20 הפרש על אותה פיניקס לפני כמה ימים . סקרמנטו קבוצה מאוד מוכשרת עם באגלי אריזה בלייצה בוגדנוביץ לא הבנתי את הפלוס אבל אני הולך איתו ובטוח שפיניקס לא תצטרך אותו ותפתח את העונה בנצחון מרשים למרות ההכנה הרעה שלהם ! ההימור : פיניקס+2 בהצלחה לכולם ורק זכיות !
  • צור חדש...