קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ממליץ אמיץ 37

רשומים
 • מספר תכנים

  62
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על ממליץ אמיץ 37

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. ישראל סקוטלנד הערב 21:45 נבחרת ישראל מגיעה למשחק אחרי הפסד לדנמרק 2-0, הסקוטים לדעתי נבחרת יותר מהירה ומוכשרת עם שחקנים מהפרימרליג. לכן ממליץ על שתי תוצאות מדוייקות. ניצחון סקוטלנד 2-0 יחס 10 ניצחון סקוטלנד 3-0 יחס 25 בהצלחה!
 2. נכון שהליגה עברה פגרה, אבל כל זאת כבר שבועיים שהקבוצות חזרו להתאמן כולל משחקי אימון שבו בית"ר ניראתה לא רע בכלל. בהפועל ת"א יש לא מעט בעיות, כמו כן פתחו את העונה עם שני הפסדים לכפר סבא ואשדוד, הקבוצה לא התחזקה ולא ניראת טוב. לגבי משחק חוץ לא רואה שוב הבדל המשחק ללא קהל, ולא רואה פה יתרון בית להפועל. לסיכום משחק שבית"ר פה עדיפה וגם תיקח את 3 הנקודות, בהצלחה!
 3. טוב אז היחס נפתח על 1.7 כעת עומד על 1.6 ולדעתי עד למשחק ירד ל-1.55-1.5. בית"ר מגיעה למשחק עם צמד המאמנים החדש דראפיץ וברדה שמחכים כבר למשחק הראשון שלהם במשך חודשיים. בית"ר עברה שינוי מרענן מההקבוצה של רוני לוי שהיתה מאוד אפורה ומשעממת. הקבוצה הולכת לשחק בשיטת היהלום עם לחץ גבוה מאוד בהתקפה, כאשר מיכאל אוחנה חוזר לעניינים יפתח כמו כן שלום אדרי הכישרוני עם אלירן עטר וכמובן ירדן שועה שירצה מאוד להוכיח שחוגג לא סתם האמין בו. בנוסף אתמול באימון קרוב ל1000 אוהדים הטריפו את הקבוצה ונתנו עוד זריקת מרץ אדירה לשחקנים. לסיכום בית"ר קבוצה עדיפה על פני הפועל ת"א ורואה פה ניצ
 4. היחס כבר שונה קצת כצפוי, לדעתי עדיין שווה לנצל בהצלחה.
×
×
 • צור חדש...