קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

foxy

רשומים
  • מספר תכנים

1,387
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

95 Excellent

קצת על foxy

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,623 צפו בפרופיל
  1. מזל טוב 🥳🍬🥳🍬🥳🍬🥳🍬🥳🍡🍡🍡🍡🥳🥳🥳🥳👍👍👍👍💰💰💰💰💰
  2. ערב טוב . לפניכם חמישה הימורים נאים מאוד שנשלחו בשיטה שבמינימום מחזירה השקעה ויותר בתפיסה של 4 הימורים כמובן , הטופס בנוי מ4 משחקי ליגת האלופות ומשחק אחד של הליגה הישראלית בכדורגל , תהנו . 🦊🐔🦊🐔🦊🐔🦊🐔🦊
  3. תודה רבה חבריי היקרים , עקב הודעות מרובות בפרטי אני מפרסם כאן שהסימון החזק מבין הסימונים בטופס הוא המשחק בין בית"ר ירושלים למכבי נתניה , והפרט בקטנה סלובו וברדה מכירים כל שחקן בכל עמדה במכבי נתניה ויודעים טוב מאוד את נקודות התורפה של כל שחקן וזהו הנוקאאוט במשחק הערב .
  4. ערב טוב . לפניכם שלשה מאוזנת למדיי , משחק ראשון בסימון 2 במשחק הכדורסל הספרדי בין סראגוסה - ברצלונה (10-) , משחק שני בסימון 1 והוא מהליגה הישראלית בכדורגל בית"ר ירושלים שתפגוש בטדי את מכבי נתניה , שלישי ואחרון בסימון איקס מהליגה האיטלקית בכדורגל בין נאפולי - מילאן . 🦊🐔🦊🐔🦊
  5. כל הכבוד אלוף המשך כך 🍭🍭🍬🍬🍡🍡🍫🍫🍨🍨🍧🍧🍦🍦🍓🍓🍒🍒🎈🎈🎈🥇🥇🏆🏆🎯🎯
  6. ערב טוב , ושבוע טוב .. לפניכם שלשה נאה מאוד של 3 סימונים נהדרים שאני מאוד מאמין בהם , סימון 1 בסימון 1 הוא אנדר קרנות במחצית במשחק של א. מדריד מול ברצלונה שיפתח במקצב רגוע של גישושים בין שתי הקבוצות שלא מרבות לפתח משחק קרנות גדוש ביריבותם , סימון שני והוא בסימון איקס הוא שוב א. מדריד מול ברצלונה שאני חושב לולה החיסורים של שתי הקבוצות אולי היינו עדים להכרעה במשחקם , יש להוסיף את ליגת האלופות השבוע ונקבל אחלה הימור , שלישי ואחרון הוא משחק טניס לחובבי הטניס כאשר מדבדב האגרסיבי יפגוש את נדאל למשחק מעניין , בשלושת המשחקים בין היריבים הנ"ל שאגב נפגשו בשלושתם השנה ניצח נדאל וזה אומר
  7. בהצלחה רון 👍🦊
  8. מולדובה הקבוצה החלשה ביבשת מול קוסובו שלעומת משתפרת ביחס לקבוצות הדרג הנמוך , אנגליה סיכוי גדול למשחק רבוי שערים , וויילס משחק צמוד שאני חושב שיגמר ב0-0
  9. יפה יפה , כל הכבוד מגיע לך הרבה בלונים על הימור לא קל. 🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈
  10. מסכים ב3 הראשונים ב💯 אחוז בהצלחה רבה
  11. אלוף אלוף אלוף ועוד פעם אלוף כל הכבוד נכס יקר ללא ספק 💯 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 🎈🎈🎈🎈🎈
  • צור חדש...