קפוץ אל תוכן

sbebarak

רשומים
  • מספר תכנים

221
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

13 Good

קצת על sbebarak

הצופים האחרונים בפרופיל

814 צפו בפרופיל
  1. גם אשדוד מול גליל נראה מעולה צריך לראות מה קורה אם השחקן של אשדוד אם הוא חוזר מארהב לפני המשחק
  2. מי חסר לירושלים חוץ מתומאס? יש לך פרטים על המשחק אימון בין בש לירושלים? מי ששיחק שם כי ירושלים ניצחו דו ספרתי
  3. מסכים איתך לגמרי בשידור היום זרקו שטרידוול היה פצוע ואולי לא ישחק מחר . לא יודע כמה זה נתון נכון . המשחק האחרון אשדוד ניצחה את ציונה אז אני חושב שהמשחק יהיה די צמוד ולדעתי הפלוס יירד לכיוון 3-4 בהצלחההה
  4. מסכים לגמרי סאגאס היה הבולט בשחקנים והביא דאבל דאבל בכל משחק ,היום הוא לא ישחק עקב מכה באף ונקווה שזה מה שיהיה ולא פתאום נראה אותו על המגרש. יאנג הפציץ במשחק האחרון אצל מכבי חיפה מנגד הוא יפגוש את הולולול ממה שאומרים הוא סנטר די טוב מקווה שהוא יעצור את יאנג . באופן כללי בהכנה נס ציונה לא ככ שומרת מקווה שיהיה איזה שינוי כי חיפה לא בהרכב החזק שלהם ובלי ורגאס שלא התחיל להתאמן עם הקבוצה. אם זה היה משחק באמצע העןנה הייתי משקיע יותר אך מגלל ש זה משחק התחלתי נקווה שההגנה של ציונה לא תוותר ותשמור עד הסוף. אגס הליין התחיל ב5 ויהיה יחסית הרבה קהל בנס ציונה. בהצלחה לך.
  5. בהצלחה נראה טוב,קשה כשאין ככ מידע,ניסיתי לחפש מידע על מכבי חיפה נגד נס ציונה לדעתי ציונה נראתה טוב בהכנה אבל אני לא יודע איך חיפה נראתה קצת מסובך. ננסה לחפש יותר.
  6. ניו זילנד עדין נלחמת על הכרטיס לאולימפיאדה או שזה משחק לפרוטוקול?
  7. שאנשים לא יטעו זה משחק סופר חשוב גם לצרפת יש שני משחקים בסיבוב הנוכחי , לצרפת נשאר את ליטא ואוסטרליה לליטא נישאר את צרפת והרפובליקה הדומניקנית . זא שאוסטרליה כאמור עלתה לסיבוב הבא והמלחמה עכשיו היא על הכרטיס בין ליטא לצרפת . כל קבוצה שתפסיד פה יכולה לארוז את המזוודות (אם ליטא תנצח את צרפת אז כנראה שהרפובליקה הדומניקנית היא משחק ילדים בשבילה) לכן המשחק הזה ממש קובע לשני המשחקים . חושב שצרפת מוכשרת בהרבה מאוד מאשר ליטא . בהצלחה
  • צור חדש...