קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Orelr

מלך היחסים
  • מספר תכנים

340
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

38 Excellent

4 עוקבים

קצת על Orelr

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

999 צפו בפרופיל
  1. הסגל של כפר סבא טוב יותר, אהבתי תסימון בהצלחה!
  2. ויאריאל מעל גול מי שרוצה ללכת על יותר בטוח שישלח ויאריאל בישיר. ההגנה החזקה של בילבאו היא כבר לא מה שהייתה , ויאריאל איכותית יותר ועם ספסל איכותי יותר. אני מאמין שנראה כאן ניצחון של ויאריאל , ואפילו מעל שער. בהצלחה!!
  3. עירוני קריית שמונה 1.80 לא אגיד שמדובר במתנה, פשוט אגיד שיש כאן הימור בעל ערך ביחס מצוין, כמעט כמו ה1.75 ההזוי שנתנו אתמול על ויאריאל (לא הספקתי להמליץ - לקחתי שם סכום יפה). קריית שמונה קבוצה טובה יותר יתחרו השנה על מקומות 3-5 יש להם סגל מצוין, סכנין קבוצה נחמדה אמצע טבלה ומטה. בהצלחה!!
  4. ווסטהאם - קריסטל פאלאס אובר 2.5 התלבטתי אם לקחת 4+ , לדעתי נראה כאן בין 3-7 שערים. מבולללללל לא רק בישראל. רמת ביטחון 9/10 קלן (+1) - לברקוזן 1 קלן לא מפסידה לדעתי יגמר תיקו , הלכתי על יותר בטוח ביחס 2. רמת ביטחון 8/10 אינטר - נאפולי X אין כל כך מה להרחיב , לדעתי אינטר לא ינצחו הערב , נאפולי ללא תיקו העונה בליגה . נראה סימון מתבקש ביחס מפתה. רמת ביטחון 7.5/10 ברצלונה - סוסיאדד 1 סוסיאדד תמשיך באיבוד הגובה שלה, מי שמכיר אותי מכיר את המשפט שלי הטבלה צריכה להתאזן, ברצלונה צריכה לטפס לכיוון למעלה , סוסיאדד צריכה לרדת לכיוון מטה. גריזמן ומסי יכר
  5. מהבוקר המשחק הזה קרץ לי, עדיין מתלבט אם לשלב אותו. שאלקה בתקופה פשוט איומה, בדרך כלל אני דוגל בסטטיסטיקה שצריכה להישבר, קשה מאוד בכל זאת - עדיין מתלבט אם לשלב אצלי , תודה רבה.
  6. ענק אחי תודה , לקחתי ביחס 10. מלך תודה רבה ומברוק!!!
  7. חחחח וואו תודה רבה חברים אכן התפוצצות במחצית ראשונה! מקווה שמישהו הספיק לשכפל
  8. קאדיס לא ינצחו לטעמי , אני המלצתי על 1 , x יכול להיות. בהצלחה!
  9. סלטה ויגו ניצחון לסלטה סגל טוב יותר , בייחוד בחלק ההתקפי , הטבלה צריכה להתאזן סלטה בתקופה טובה וזה הזמן שלה לברוח מהתחתית כי הם שווים אמצע טבלה השנה. מעל 2.5 שערים סלטה/קאדיס לטעמי בהנחה שלא יגמר תיקו, התוצאה תסתיים בתוצאה 2-1/3-1/3-2 לסלטה. בהצלחה לכולם!
  • צור חדש...