קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שמואל

רשומים
 • מספר תכנים

  45
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

קצת על שמואל

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. טורק טלקום(+5)- קרשיאקה משחק רבע גמר גביע בליגה הטורקית מפגיש את טלקום שמדורגת בליגה הסדירה במקום התשיעי מול קרשיאקה שמדורגת במקום השני. קרשיאקה בעונה מצויינת עד עכשיו הן בזירה המקומית והן באירופאית כאשר היא נמצאת גם בתקופה מעולה ברצף של נצחונות לא נגמר, כאשר לא מעט מהם בהפרשים יפים. טלקום גם בתקופה טובה כאשר סופרת הפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים וגם אותו לפנרבחצ'ה, אך בכל זאת יש הבדלים גדולים ביכולת ובעומק בין שתי הקבוצות ואני מאמין שקרשיאקה ידעו לפתוח מבערים ברבע השני או השלישי כפי שהם עושים בדרך כלל, ויעברו את הליין. הערה- המשחקים משוחקים במגרש הביתי של טורק טלקום, אך מאמין בהימור
 2. ההמלצה נתפסת! נהריה שולטת לאורך כל המשחק, ועל אף קאמבק כתום ברבע הרביעי, היא מצליחה לנצח את המשחק ויש לנו זכייה.. ברכות למשכפלים!
 3. נס ציונה- עירוני נהריה(+4) נס ציונה מגיעה בכושר פחות טוב. משחקי ליגה שהיא מפסידה בהם ובדרך גם הדחה מהמפעל האירופי. נהריה בכושר טוב כשהקבוצה לאט לאט מתחילה להתחבר, עם שחקנים בעלי נסיון במעמדים האלה כדוגמת גפני, מקניל ושגב.. מאמין במשחק גביע טיפוסי עם סקור נמוך ותוצאה צמודה עד הסוף, כאשר הליין הנדיב נותן לנו רשת ביטחון. הסימון:נהריה(+4) בהצלחה למשכפלים!
×
×
 • צור חדש...