קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

b1tskyfall

רשומים
  • מספר תכנים

128
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

16 Good

1 עוקב

קצת על b1tskyfall

הצופים האחרונים בפרופיל

1,415 צפו בפרופיל
  1. תודה חבר לא קונה את הנצחון האחרון של סרביה על ארה"ב, כי ארה"ב היו לא מספיק טובים ונמגד סרביה עם 8 מ9 שלשות. אחוז מדהים שלא נרשם באף משחק מהאחרונים של סרביה. הצ'כים גם יודעים לקלוע שלשות. מאמין שרבע ראשון יגמר צמוד וברבע השני סרביה כבר תברח.
  2. כדורסל - אליפות העולם - משחקי מיקום 15:00 רבע ראשון צ'כיה +4 כדורגל - אנגלית 14:30 מחצית ראשונה ליברפול טניס - טורניר שצ'צ'ין, פולין 14:00 אלברט ראמוס וינולאס 3 סימונים שמרגישים לי מאוד בטוחים ומאמין שהטופס יזכה ותהיה לנו שבת מושלמת מוזמנים להצטרף אליי ולשלוח גיבוי בסכום נמוך X רבע ראשון, שלחתי 130 -> 2000 בהצלחה
  3. אליפות העולם בכדורסל - משחקי מיקום רבע ראשון פולין +6 מאוד מאמין בהימור הזה, ארה"ב לא תנצח מעל 5 נקודות את הרבע הראשון, מומלץ: שלחתי גיבוי איקס (כמו שראינו שהגיבוי כבר הציל אותי מול ספרד שנכנסה שלשה על הבאזר) גיבוי X יחס 9 - 150 -> 1350 [ככה שגם אם יפול איקס, נצא עם רווח קטן מעצם ההימור] שתיהיה לכם אחלה שבת, בהצלחה!
  4. נתפס! 3/3 אף אחד מהמשחקים לא אכזב, נהנתי לצפות בכל אחד מהם. מקווה ששכפלתם, מזל טוב למי שהלך איתי
  5. לא מחפש להשקיע על איקס. חיפשתי משחק כדורגל שאני ארצה לראות בערב ועשיתי בדיקות וסקירות שלי והחלטתי שההימור שלי במשחק הזה הוא תיקו בתום 90 דקות. משחק הבייסבול נשלח ברמת בטחון גבוה, אחרי הרבה בדיקות נתונים. היחס לא מביע כלום. לקחתי מכל ענף הימור שאני מאמין בו ושילבתי לטופס, לא רואה שום דבר בלתי אפשרי בזה. אין חפיפה ואין קשר בין המשחקים. תודה ובהצלחה תודה רבה בהצלחה! חחח תודה רבה
  6. כדורסל - חצי גמר אליפות העולם 15:00 רבע ראשון ארגנטינה +2 כדורגל - ספרדית 22:00 מאיורקה-אתלטיק בילבאו - תיקו MLB - בייסבול 23:00 שיקאגו קאבס זה טופס שיתפור לי את שישי ועד השעות הקטנות של שבת, לצפות בהנאה ועם הרבה עניין. מאמין מאוד ב3 הבחירות שלי, הגיע הזמן להחזיר הפסדים ולקחת יתרת רווח קטנה. שיהיה אחלה יום ושבת שבת.
  7. חצי גמר אליפות העולם! 11:00 רבע ראשון אוסטרליה +1 מאמין בלב שלם בסינגל. מי שרוצה מוזמן לנסות גם גיבוי על X ביחס 9 בהצלחה!
  8. טוב, סיכום הלילה האוקר 10 דק' לסיום מובילים ב8 נקודות, בדקה האחרונה למשחק שומטים נקודה ומנצחים ב4, מבאס ממש. שיקגו ניצחו את פיניקס 105-76 והליין נתפס. מקווה שלקחתם שיקגו מעל הליין. נלמד את נלקח להבא אחלה יום.
  • צור חדש...