קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

The Lord

רשומים
  • מספר תכנים

29
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

הצופים האחרונים בפרופיל

534 צפו בפרופיל
  1. קראיובה נגד סטיאווה בוקרשט אני רואה פה משחק מאוד קשה וצמוד שתי הקבוצות עם הגנה חזקה סטיאווה תרצה לחזור היום למקום הראשון ומאמין מאוד שתנצח מנגד קראיובה לא הפסידה מסוף פבואר מאמין שהיום נגד הקבוצה הכי חזקה ברומניה זה יגמר לכן אני עם בוקרשט שתנצח הערב בהצלחה 💪⚔️ (ניסיון לתוצאה מדוייקת 1-0 לסטיאווה)
  2. חולון משחקת בעוד יומיים בחצי הגמר הבלקנית תנסה לשמור על שחקנים אחרי שהבטיחה את הפלייאוף. רוב המשחקים בניהם צמודים חולון מנצחת את בני הרצליה 8 משחקים רצוף מאמין שהיום נראה מלחמה של בני הרצליה שתרצה להבטיח השארות בליגה ולדעתי אפילו תנצח וגם אם תפסיד אני לא מאמין שיותר מ9 בני הרצליה (+9) בהצלחה 💪⚔️
  3. מאמין שנראה את שתי הקבוצות עוברות את ה100 הלילה דאלאס מגיעה כנראה בהרכב מלא חוץ מקלבר שבספק אבל מאמין שישחק היום מנגד דייויס חוזר שזה תוספת כוח ונקודות כמובן מה שמחזק אותי בהצלחה💪⚔️ דאלאס - לייקרס מעל 216 נקודות
  4. משחק הישרדות של אלאבס אחרי הניצחון במחזור הקודם תבוא בבטחון להלחם על החיים שלה ויאריאל נמצאת בעומס משחקים לדעתי היום נראה הפתעה מאמין מאוד באלאבס שיכולה להוציא תיקו בבית בהצלחה 💪⚔️
  5. תודה אח מברוק נתפס גם שלם
  6. נתפס מברוק למי שלקח💪✅
  7. מסכים הם לא פותחים טוב גם בשלוש המשחקים האחרונים אבל אני חושב שהיום הם יפתחו חזק
  • צור חדש...