קפוץ אל תוכן

רב מכר

רשומים
  • מספר תכנים

93
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

2

רב מכר היה הזוכה היומי בפברואר 9

רב מכר קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

10 Good

קצת על רב מכר

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אתלטיקו טרם הפסידה בבית העונה אבל גם לא מרשימה במיוחד ומסיימת הרבה בתיקו. בצרלונה לעומת זאת, חוזרת להיות ברצלונה שכולם נהנים לראות. יחד עם זאת, ברצלונה לא ניצחה את אתלטיקו במטרופוליטנו בשני העונות החולפות. בא לי להמליץ נגד הסיכויים וללכת על תוצאה מדוייקת. 2-0 לברצלונה בחוץ. בהצלחה.
  2. חיפה ת"א יכול ללכת לכל כיוון. תל אביב אומנם בבית ועדיין ללא הפסד אבל הצהובים לא בשיאם חיפה גם לא צפויים ויכולים לעקוץ אבל נראה שהכי הגיוני זה חלוקת נקודות בתיקו. אני הייתי הולך בכל זאת על יתרון הביתיות והקבוצה הטובה יותר על הנייר. מכבי ת"א 1.
  3. איזה יופי של תפיסה, ברכות כפרה. שתביא כל שבוע זכייה דומה !
  4. צר לי לאכזב אותך אבל הפועל לא מפסידים היום. טאפוקו במשחק נהדר והוא חוזר היום וגם וולשמן, הרכש החדש שהגיע חם מקנדה.
  5. לדעתי ארגנטינה מתעוררת מאוחר בטורניר הזה, עדיין לא לגמרי מחוברת אבל אכן יילחמו על המקום השלישי כדי לא להיות כישלון טוטלי. ארגנטינה מנצחת ובוכה שלא הגיע לגמר.
  6. בני יהודה בלי קהל חיפה עולים עם התקפה שונה ממשחק מול אשדוד.. הפועל גם לא הפסידו פעמיים לאותה הקבוצה העונה. יאללה הפועל !
  7. רעננה ללא ניצחון חוץ העונה, נתניה לא תפסיד בבית ותרצה להישאר בחלק העליון של הטבלה לפלייאוף. נאפולי פשוט מושלמת. זה דווקא המשחק שאני הכי בטוח בו. אבל עם המזל שלי, שים הכל הפוך
  8. לאחר אבחון משחקי בית/חוץ הגעתי לטפסים הבאים עם רמת סיכון בינונית הייתי אומר. בהצלחה למשכפלים, יחסים נחמדים ביותר בהשקעה נמוכה. יאללה הפועל !
  9. אחד הטפסים הקשים שנראו משחקי תחתית בליגה הגרמנית, יחסי כוחות לא ברורים בליגה בארץ.. בולוניה - גנואה - אין לדעת, משולש לכל דבר. האנובר - נירנברג - כנ"ל..שני קבוצות אחרונות בבונדסליגה, שבאות להעביר את הזמן על הדשא. אטלתיקו - ריאל - גם יכול ללכת לכל כיוון... קיצר, כל משחק מוקש. תקשיבו לי חברים, תחסכו את הכסף ותקנו גלידה בחוף לא לתרום את כספכם למועצה. שבת שלום
  • צור חדש...