קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

GiL

רשומים
  • מספר תכנים

57
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

10 Good

קצת על GiL

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. נפילה כואבת בקוסבו נגד צפון מקדוניה עם החמצה מזעזעת של קוסבו בדקה ה94 שיכלה להביא לי 2300 שקל
  2. טואטחה לא ישחק היום חולה קורנה אבו חנא יערוך הופעת בכורה במקומו בהרכב והוא שחקן יותר הגנתי הלוואי ותרוויח כולנו נרוויח יחד איתך אל אל ישראל!
  3. צסק"א מוסקבה vs מכבי תל אביב +5 - הסימון 2 מקדוניה הצפונית vs קוסבו - הסימון X איסלנד vs רומניה - הסימון 1 בולגריה vs הונגריה - הסימון 2 100 = 2370 ושיהיה בהצלחה לנבחרת שלנו היום אל אל ישראל!!
  4. את האמת עדיף לכם פירוק על ההתחלה וככה לקראת הסוף יהיה גראבג' טיים ויש סיכוי למחליפים מאשר משחק שכל הזמן נע בין 27 ל17 בואו נקווה שתתפסו מחזיק לכם אצבעות בהצלחה🙏
  5. צכיה נגד סקוטלנד הסימון X (מודע לחיסורים של צכיה גם צכיה ב' בעיני לא נופלת בעיני מסקטולנד שאני באמת לא מחזיק מהם) אוסטריה נגד רומניה הסימון 1 הולנד נגד איטליה x קרנות (9-11) טורנטו נגד בוסטון מחצית ראשונה הסימון 2 110 =2780 זה הטופס שלי להיום בהצלחה לכולם🙏
  6. נתפס 2 מ4 המשחקים שבהם היה באמת דיון לא נתפסו בכדורסל באמת הם היו חלשים והפסידו בצדק לגבי נבחרת ישראל אני חושב שהניתוח שלי היה די טוב וראו את זה גם על המגרש.. ישראל היא נבחרת יותר טובה מסקטולנד והיעדר הקהל מעצים את זה. מאחל לכולם באמת רק הצלחות🙏
  7. אבל יש פה הרבה טפסים שמתפרסמים בפורום הזה תיקרא את הכותרת אשר של הפורום הזה שקיימת שנים " כמו כן אפשר להעלות את הטפסים אשר אתם שולחים ולקבל חוות דעת" ,כמו כן יש באמת אנשים שממליצים פה וגם אני המלצתי על משחקים בעבר ולכן אם זו הייתה המלצה רשמתי בכותרת המלצה או בתוך האשכול.זה שאני רושם את הטופס פה ושלחתי את זה בכסף זה אומר שאני באמת מאמין בזה אבל לא ציינתי בכותרת שזה המלצה ושכדי לכם לקחת את זה ,אני מאמין שלכל אחד יש את דעה משלו וניראה לי שאתה והבחור השני שהגיבו פשוט מאמינים בסימונים הפוכים ממני וזה בסדר גמור כי לכל אחד מותר להביע את דעתו. אבל לא קבעתי שישראל תנצח או שהיא יותר טובה פשוט ציינת
  8. חברה ניראה לי אתם קצת מתבלבלים,לא המלצתי לקחת משחקים ולא קבעתי דברים זה אשכול של פירסום הטופס שלי, שלחתי טופס עם הדעות שלי לגבי המשחקים פירסמתי פה אם מישהו רוצה לקחת פה משחק בכיף אבל אני לא קובע דברים כי אני לא אלוהים ואין לי שליטה על המשחקים , שלחתי טופס על פי דעתי והמחשבה שלי בהצלחה🙏
  9. הוספתי לדעתי.. זכותך לחשוב אחרת וזה בסדר אחי קודם כל אני קובע את זה על שני המפגשים הקודמים בין הנבחרות,בנוסף אני עוקב אחרי הנבחרת הסקוטית שבמשחקי חוץ היא ממש חלשה ובמשחקי בית היא טובה לכן אפשר להסיק שבדרך כלל הקהל נותן להם את הגב שהם צריכים והיום הוא לא היה שם כמו כן ציינתי את המשחקים הקודמים בין הנבחרת פה בארץ ,ישראל יכלה גם להביס אותה (ללא קשר לאדום) ובמשחק החוץ אני לא חושב שהנבחרת נפלה מסקוטלנד ומשחק באמת מדהים של ג'יימס פורסט שבאמת היה בלתי ניתן לעצירה במשחק ההוא ניצחו לסקוטלנד את המשחק ההתקפה של ישראל מול ההגנה החלשה של הסקוטים זה נקודת המפתח בעיני במשחק הזה לפי ההרכב של ווילי י
  10. סקוטלנד נגד ישראל הסימון 2 = לדעתי ישראל נבחרת יותר טובה מסקוטלנד וזה שלא יהיה קהל יעזור לנבחרת ישראל ויה אתנצח את המשחק הזה לדעתי בלארוס נגד אלבניה הסימון 2 = אני חושב שנבחרת אלבניה היא נבחרת הרבה יותר טובה מנבחרת בלארוס ולכן הפתיע אותי היחס הגבוה שהיא קיבלה אפילו שזה בחוץ קרמונה+9 נגד רג'יו אמיליה הסימון 2 = מודה ומתוודה אין לי מושג יותר מידי לגבי הליגה הזאת אבל מצפייה בתוצאות האחרונות קרמונה מפורקת על ידי האחרות בבית והיא מרגישה לי מן סוג של בשר תותחים של הבית אז אני ילך על אמיליה שתפרק אותם גם מיאמי היט+5 נגד מילוויקי הסימון 1 = מיאמי הוכיחה שהיא מסתדרת
  11. ג'יימס הארדן יקלע מעל 37 נק - בעיני הארדן יקח על עצמו את המשחק ויגיע לסביבות ה40 נק הבן אדם חיית נקודות ובלי ווסטברוק זה יהיה המופע שלו יאניס אנטטקומפו קולע מעל 34 נק - יאניס אחרי ההפסד האחרון יבוא מרוכז והוא יודע שזה תלוי רק בוא הוא יקח יותר זריקות ויותר שליטה בשביל לא להיות בפיגור 2-0 ולכן לדעתי הוא יעבור את ה34 נק לייקרס נגד פורטלנד +6 הסימון 2 (פורטלנד +6)- חשבתי בהתחלה ללכת על פורטלנד +4 במחצית אבל אז נזכרתי בזמן לילארד וש2 וחצי רבעים לילארד יושן ואז מתעורר לקראת הסוף ואני רואה פה משחק צמוד עם ניצחון של פורטלנד או הלייקרס לקראת הסוף ולדעתי הפלוס ישחק פה תפקיד גדול
  12. מכבי תל אביב נגד באר שבע - הסימון 1 מכבי תל אביב נגד הפועל באר שבע - אף קבוצה לא תגיע ל5 קרנות לייקרס נגד סקרמנטו +2 מחצית ראשונה - הסימון 1 פיניקס נגד דאלאס+9 - הסימון 2 100=1620
  • צור חדש...