קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

GiL

רשומים
  • מספר תכנים

70
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

10 Good

קצת על GiL

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הפועל חבל מודיעין+2 - הפועל גליל עליון = גליל עליון -2 אני חושב שגליל קבוצה יותר טובה במיוחד שסיום העונה של מודיעין רע מאוד והם עם 5 הפסדים רצופים הפועל עפולה +1 - מכבי אשדוד = מכבי אשדוד -1 אשדוד רוצה לעלות ליגה ותיהיה חייבת לנצח והיא תעשה זאת לדעתי . 320=1040
  2. הפועל חולון נגד פלובדיב +9 מחצית ראשונה הסימון 1 שמתי מחצית ראשונה כי אני מאמין שהפועל חולון תפרק מחצית ראשונה ומחצית שנייה תוריד רגל מהגז בשביל לשמור כוחות למשחק נגד הפועל תל אביב במוצש זמלק נגד אל מקולאן הסימון 1 מקום ראשון במצרים קבוצה מעולה שממעטת לאבד נקודות נגד קבוצת אמצע/תחתית טבלה מארטימו נגד בראגה הסימון 2 דווקא בעיני הסימון הכי מסוכן בטופס שלי בראגה חייבים ניצחון בשביל להשאיר לעצמם סיכוי למקום בליגת האלופות 330 =1016
  3. נתפס 3 מ4 נפילה רק על המשחק של פורטו
  4. מכבי ראשון לציון נגד הפועל חיפה +5 הסימון ראשון לציון הפועל ירושלים נגד הפועל תל אביב +7 הסימון : הפועל תל אביב אנדר אובר נקודות 84 במחצית ירושלים/הפועל תל אביב הסימון :אובר 84 מפרה+1 נגד פורטו ב' ליגה פורטוגלית שנייה הסימון : מפרה +1 150 =1500
  5. אסביר את הבחירות שלי גם בקצרה מכבי פתח תקווה - ביתר חושב שהקבוצות די שוות ורעות אבל ביתר חזרו מקורנה הבנתי שבמשחק גביע האחרון שחקנים הקיאו וכו' מאמין בניצחון בגול לפתח תקווה בני יהודה - קריית שמונה = קריית שמונה באה אחרי הדחה מהגביע בני יהודה מאז שאבוקסיס מונה למאמן שתי תוצאות תיקו בגביע ובליגה לדעתי יהיה תיקו שלישי משחק אבוקסיסי טיפוסי אטלאנטה -ריאל = ריאל באה עם סגל קצר לדעתי זידאן נוסע לשם במטרה להוציא תיקו ולקחת את המפגש למדריד שיהיה עוד זמן ויחזרו שחקנים מינשגלדבאך - סיטי = אני מסכים שסיטי קבוצה מעולה אבל לתת יחס 6.50 לקבוצת טופ בונסדליגה ? זה מפתה והכול יכול לק
  6. מכבי פתח תקווה - ביתר ירושלים הסימון 1 בני יהודה - קריית שמונה הסימון X מישנגלדבאך - סיטי הסימון 1 אטאלנטה - ריאל מדריד הסימון X 120=20,344 אכן טופס מטורף הלכתי על זה נטו בשביל ההפתעות
  7. מה שגם לסיים מקום ראשון או שני יש משמעות גדולה מאוד לגבי השלב הבא אס לכן אני חושב שהתוצאה במשחק הזה לא תיהיה קשורה למשחק אינטר שיהיה בהצלחה💪
  8. חחח כן בטעות כמובן שזה 1 ולא 10 לגבי ישראל אני לא מבין את הליין ספרד בהרכב שלישי - רביעי ישראל בההרכב הכי חזק היא יכלה להעמיד גם אם נפסיד (לא חושב שזה יקרה) אני מאמין שנעמוד בליין
  9. טופס ראשון ליון וילרבאן+11 - ברצלונה הסימון 2 בורוסיה דורטמונד - פ.צ. קלן+1 הסימון 1 לייפציג - ארמיניה בילפלד+1 הסימון 1 ישראל+7 - ספרד הסימון 1 350=2400 טופס שני ישראל +7 - ספרד הסימון 1 בני סכנין +10- מ.ס. אשדוד הסימון 2 אוגסבורג - פרייבורג הסימון 1 הואסקה - סביליה הסימון 2 150 =3900
  10. לא מסכים עם שתי הבחירות מכבי מגיעה בלי 2 זרים ועם עוד כמב פצועים + לא פתחה טוב את העונה,הפועל מגיעה אחרי פירוקים ובסגל שמושקע הרבה כסף ברצלונה כרגע בכושר מפחיד אני איתם שיהיה המון בהצלחה אחי והלוואי שתתפוס🙌
  11. אלקורקון - לוגו = הסימון 2 ביחס 2.50 עירוני קרית שמונה - בני יהודה ת"א = הסימון 1 ביחס 2.25 מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע = הסימון 1 ביחס 3.75 טוטנהאם - מנצ'סטר סיטי = הסימון 1 ביחס 3.30 נישלח ב130 מביא סכום של 9000 שקל שיהיה בהצלחה וסופש נעים לכולם🙌
  12. נפילה כואבת בקוסבו נגד צפון מקדוניה עם החמצה מזעזעת של קוסבו בדקה ה94 שיכלה להביא לי 2300 שקל
  13. טואטחה לא ישחק היום חולה קורנה אבו חנא יערוך הופעת בכורה במקומו בהרכב והוא שחקן יותר הגנתי הלוואי ותרוויח כולנו נרוויח יחד איתך אל אל ישראל!
  • צור חדש...