קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

תומר בן מוחה

רשומים
 • מספר תכנים

  85
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי תומר בן מוחה:

 1. ידוע אחי, רק שכרגע משקיע נמוך כדי להרוויח מעט לחזור להרוויח מסינגלים ובגדול וזאת אחרי שיהיה לי את הכיס לחזור להשקיע בסינגלים. תודה רבה על הדעה וההתייחסות וחג שמח אחי!
 2. תודה רבה אחי, ברור לי כל משחק לא קל כמו שאנחנו כבר מכירים, מאמין שם לכל היותר בתיקו 2 וחזרה מעט למומנטום של קבוצת החוץ. בהצלחה אחי!
 3. לקראת החג מחלק פה רביעיית קולה לזיכוי הרבים, השקעה נמוכה סכום נאה. תצליחו ותשלחו בהתאם לכיס! מקווה לחזור לתלם ולשגרת הרווחים, מאחל לכם חג רווי בזכיות ואושר בכיס לכולם אמן.
 4. שעת התחלת המשחק 16:00. משחק מגביע COSAFA מפגיש לנו את האפריקאיות זמביה ובוצוואנה להתמודדות. זמביה נמצאת במומנטום שלילי לאחרונה, כשבוצוואנה מגיעה לאחר ניצחון על לסוטו 4-0. לסוטו ניצחה את זמביה בביתה של זמביה גם לפני כשבוע 2-1. אציין כי בוצוואנה מעולם לא סיפקה תוצאת תיקו בביתה של זמביה. לדעתי היום בעקבות המומנטום של שניהם, המשחק יגמר בתוצאת תיקו ב90 הדק. בהצלחה!🙏🏻
 5. תודה רבה על הפרגון אחי, מסכים איתך בהחלט סטטיסטיקה לא קובעת כאן ציינתי נתון לשם ההמלצה. תצליח אחי!
 6. הסרט הוא אחר, חולון לא קבוצה ראה יש לה יכולות ו2 שחקניות מעולות כדי לנצח את המשחק הזה. מנגד לכל הסטטיסטיקה מדובר בקבוצה טובה. תצליח!
 7. אז אחרי שהורדנו פאניקה מהליגה הסינית, נמשיך קדימה עם סל נשים. אליצור חולון (+2) - מכבי אשדוד - 1 בשעה 19:00 יפגשו הקבוצות בביתה של חולון. חולון תגיע למשחק לאחר שהפסידה לאורחת ביום שני האחרון בביתה של האורחת 6 נקודות הפרש. היום אני צופה למשחק תסריט אחר לגמריי ורואה את חולון נוקמת ומנצחת את אשדוד בעזרת 2 הזרות שלה. מציין כי חולון כבר ניצחה בביתה את אשדוד העונה! צפוי לנו משחק מעניין ומלא באגו. בהצלחה לכולם!
 8. תודה רבה אחי, אפילו שאתה הפוך ממני, תצליח!
 9. כדורסל ספרדי לשעה 19:30 ריאל בטיס - מורסיה (+2) - 1 מפגש ספרדי צמוד ומותח בין ריאל בטיס שממוקמת במקום ה-17 בטבלה לבין מורסיה הממוקמת במקום ה12 בטבלה. הערב בטיס תגיע לאחר נצחון חוץ דו ספרתי על דלטקו החלשה שסוגרת את הטבלה. מנגד מורסיה מגיעה לאחר נצחון ביתי צמוד על באסקוניה בתוספת הארכה. בטיס לא ניצחה בביתה את מורסיה משנת 2012. הערב אני צופה לקרב צמוד ובו בטיס נלחמת על המשחק וחוזרת למומנטום חיובי ומנצחת את מורסיה מעל הליין. בהצלחה!
×
×
 • צור חדש...