קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Harell

רשומים
  • מספר תכנים

25
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי Harell:

1. עצה טובה אתה יכול בפרטי, עצה טובה אתה יכול בפוסט אחד שהוא מעלה אבל זה כבר פוסט שני שאתה מגיב לו הוא הבין בפעם הראשונה את הכוונה שלך אני בטוח. אלעד גרם לא רק לעצמו גם להרבה פה להרוויח יותר מאשר ליפול. אני בטוח שהרוב פה אחריו גם אחרי נפילות. נ. ב מעניין שבפוסטים שלו שהוא הרוויח לא השמעת את קולך..
  2. בחיים לא ראיתי את אלעד נופל פעמיים ביום. אבל זה רק יגרום למועצה לעצבן אותו יותר והוא ישבור אותם בהמשך השבוע, אני בטוח:) שכפלתי היום פעמיים אתך ואמשיך ללכת על עיוור אחרייך כי אתה תותח!!
  3. איך פספסתי את ההמלצה שלךךך מברוקקק תותח!!!!
  4. מברוקקקק לנו תחילת רבע רביעי חשבתי שזה אבוד בסוף התקזז ונתפס, תותתתח!!!
  5. כשהליין קפץ ל 11 היחס גם ירד וממזמן הוא כבר 1.75. לאור העדרותם של גריף וקרי מאוד מפתה לשים פה 1, נראה לי אני אתך :) בהצלחה!!
  6. חבל שאין פירוט כמו ביתר הפוסטים שלך. שאתה מוסיף פירוט אתה משכנע יותר , בלי קשר לזה שאחוז הפגיעות שלך גבוה ואתה תותח .
  7. לבאר שבע אין ספסל עמוק לאור החיסורים הרבים שלה. שחקני ההתקפה היחידים שיכולים להכנס מהפססל זה חטואל ושבירו, איילי מדמון הקשר 50/50ורום אליגון מהנוער. שאר שחקני הספסל הם שחקני הגנה ונוער. אבל רביעיית ההגנה של ביתר( אוקמפוס, קריאף, זהבי ואורן ביטון) מתאימה לשעתי לרמה של ליגה לאומית ובאר שבע חייבת לנצל זאת
  8. גם בפלוס 7 לא שווה לקחת?
  9. יש שחקנים שמעותיים שנעדרים משתי הקבוצות או שעוד מוקדם לדעת?
  10. כנראה שהיריב פרש, המשחק בוטל להימור באסה. הוריד לי את יחס הזכייה. מחבט אתה תותחחחח!!!!
  11. זה מראה בכל מקום שציציפאנס ניצח. לקחתי אותו גם בהימור.
  • צור חדש...