Jump to content
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

SnowForce

רשומים
  • Content Count

9
  • Last visited

Everything posted by SnowForce

1. מי ששם דינמו או פלוס, ראיתם את המשחק האחרון שלהם? במחצית הראשונה הם לא עשו כלום. 0. שום מצבים. גנט חלשה מאוד אבל אם דינמו יעלו ככה למשחק הם יספגו. אני לא חושב שהמשחק שווה הימור מוקדם, מי שיכול ברשת - חכו ללייב. גנט מסוגלת להפתיע ולקחת את המשחק בדקות המאוחרות, כי די ברור שדינמו עולה במטרה להעביר את ההכרעה לבית. אנדר שערים עם תחושה של 1-0 קטן לגנט בדקה 75, ומשחק משעמם ונטול מצבים עד אותן דקות. כרגע אני מתכוון לשחק על האנדר, אבל אם דינמו יפתחו גרוע אלך על 1-0 גנט עם גיבוי קטן של X . חושב כמוך אבל היחס הזה נמוך מהסיכוי שאני נותן לגנט לעקוץ. אם אתה שולח ב 2.60 ברשת אז בהחלט שווה.
  2. ריאל תיקו הימור מצוין! מצפה להם משחק מוקש וסוסיאדד יודעת להקשות עליהם מאוד. בהצלחה!! יכול להסביר למה אתה שולח שיטתי כשיש פער כל כך גדול בין יחסי המשחקים? למה למשל לא לשלוח טורים נפרדים כאשר כל משחקי ה 1.50 הם באנקר והשאר בווריאציות של 4,5,6 משחקים ? הפרש הזכיה יהיה מעל 40 אחוז.
  3. למהמרי הרשת, למרות שהיחסים נפלו, הימור אחד מסתמן אצלי כיחס גבוה מדי ומוערך יתר על המידה (לפחות לדעתי). 1X2 + Both Teams to Score = YES זלצבורג קבוצה מאוד התקפית ודינמית, אפילו יותר במשחקי החוץ שלה בליגה האוסטרית. הם לא סומכים על הגנת ברזל אלא על החזקה בכדור מעבר לקו המחצית - ובצורה אגרסיבית, לפעמים מדי. בהמון משחקים שלהם בליגה יש כרטיסים אדומים ומספר רב של עבירות, כאשר רובן בכלל באזור קו החצי ולא באזורים מסוכנים. זו שיטת המשחק, ולדעתי מכבי לא תצליח להתמודד איתם בקישור ובמרכז השדה, למרות שיעלו בהרכב הגנתי וינסו לשמור על שער נקי. לדעתי מצפה לנו משחק רב הזדמנויות כאשר גם מכבי תוכל לגנו
  4. הימור טוב, מאמין שיקח ומאחל בהצלחה! חייב לומר שלא מגיע כל כך הרבה קרדיט להגנה של יונייטד. אני לגמרי כבר רואה את קריסטל פאלאס מבקיעים גול שערורייתי של טעות הגנה מזעזעת. אם הייתי צריך לנחש תוצאה, אז 2-1 במשחק הזה . אבל לא פוסל 3-1 . איתך בשערים ואוסיף לגיבוי קטן 'יונייטד נצחון 1X2 + שתי הקבוצות יבקיעו' ביחס 3.20 ,
  5. הימור טוב, היחס שנותנים פה גבוה מדי גם לדעתי הלכתי עם באיירן שנתצח בשתי המחציות, היה יחס טוב שכבר בינתיים ירד. בהצלחה!
  6. זה גם ההימור שלי. באר שבע באים בהססנות נגד קבוצה חלשה, אפשר גם לקרוא בריאיון לפני המשחק ב ONE . אז מה אם הם עשו להם חיים קשים בשנה שעברה? הם קבוצה חלשה ועשו מהם זלצבורג. רואה את המשחק נפתח בצורה מאוד מבולבלת, ללא שערים עד המחצית, וזה מספיק טוב להצדיק את ההימור כאן. בהצלחה!
  7. משחק קשה מדי , והיחס על מכבי נמוך בצורה הזויה ולא משקף את היחס שאני חושב שמגיע להם. ירד הליין ל 1.40 !!! הראש והגיון של הימור חכם אומר לי לשלוח כמוך עם הפלוס, אבל.. חושב שמכבי צריכים לנצח בשיניים. מכבי בדיוק בגול , וגם x/1 סיום/מחצית עם גול מאוחר של מכבי 1:0 קטן בדקה ה 75. מדלג על המשחק מוקש הזה. ההימור שלך עם הפלוס הוא הנכון, למרות הכל. בהצלחה!
  8. אני עם סכנין בפלוס, דאבל עם באיירן מניף.היחס בחול על הפלוס הוא 2.10 . רואה פה 0-0 או 1-0 קטן סכנין ב 90 דקות..
  9. מה שנקרא, אס זוכה קינג בוכה... שלח פה, מה זה בפרטי? אתה לא משפיע על הליין מה הסוד לומר מה שאתה חושב? לדעתי יונייטד משחק קשה, סגל חסר של לסטר רק יהפוך את המצב לקשוח יותר. הם מסוגלים לעקוץ יונייטד לא בכושר טוב במיוחד בהגנה ובשער. תיקו-אין-הימור ביחס 1.65 סוגר את הפינה לדעתי, אבל לא בטוח שווה סיכון סכום גבוה מדי על זה. בטח לא באנקר. טוטנהאם צפוי להיות משחק מעניין ופתוח. לדעתי אובר שערים וגם שתי הקבוצות יבקיעו. צ'לסי תעשה את העבודה אם יונייטד תפגר מאחור, אם יונייטד יובילו לפני המחצית אז נסיון העבר לימד אותי שהם לא עומדים בלחץ וישמטו יתרון מוקדם. אחכה למשחק ה
  • צור חדש...