קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Gulliver100

רשומים
  • מספר תכנים

18
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי Gulliver100:

1. מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יחס סטטוס 1 אוגסבורג - מיינץ ‮1X2‬, מחצית ראשונה אוגסבורג 2.50 0:1 2 אוגסבורג - מיינץ יותר קרנות עם יתרון, תוצאת סיום (ללא הארכות) אוגסבורג (‪-‬0.5) 1.55 1:4 3 איינטרכט פרנקפורט - ורדר ברמן ‮1X2‬, מחצית ראשונה ‫x‬ 2.10 0:0 4
  2. הבחירות שלי (ראה בסוג ההימור את הבחירות שנקלטו במערכת ואת סטטוס השליחה) מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יחס סטטוס 1 גנדסאר קאפאן - ואן ‮1X2‬, תוצאת סיום (ללא הארכות) ואן 2.70 בהמתנה 3:1 2 בנגקוק יונייטד - פורט ‮1X2‬, תוצאת סיום (ללא הארכות) פורט 2.70 בהמתנה 1:0 3
  3. קצת באיחור אשתדל להבא לפרסם את מה שאני חושב שיקרה לפני כמובן יובנטוס ברצלונה 2 דורטמונד -סנט פטרסבורג +1 2 כן 2 לא טעות פרנצווארס +1 נגד דינ מו קייב הסימון הוא 1 בבית עם יובנטוס ברצלונה ודינמו קייב המשחק היחיד שההונגרים החביביים יכולים להוציא נקודות זה רק נגד דינמו בבית בהונגריה יחס 10 =100
  4. 23 דקות אחרונות של מאמץ לגול משני הקבוצות הצלחות
  5. מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יחס סטטוס 1 מכבי תל אביב - קראבח ‮1X2‬, תוצאת סיום (ללא הארכות) ‫x‬ 3.00 בהמתנה 2 צסק"א סופיה - קלוז' ‮1X2‬, תוצאת סיום (ללא הארכות) קלוז' 2.45 בהמתנה 3 ז'לגיריס קובנה - ולנסיה הימור יתרון, ללא הארכות ולנסיה (‪+‬2) 1.90 בהמתנה 4
  6. אייקס -ליברפול סימון תיקו אולימפיאקוס פראוס-מארסי סימון תיקו מחצית1: וירטוס בולוניה -3 - מונאקו+3 סימון2 כוכב הערב מנור סולומון וצריך למלא עוד 8 מילים חחח אין לי יחס 18 בהצלחה!!!
  7. האמת ווילי רושטיינר די קרוב לאוסטריה מסקוטלנד הפסד והוא ישר אורז לבית חח בהצלחה לנו מה אגיד לך לא אלך נגד הנבחרת אך גם לא אשקיע עליה
  8. 1 מילווקי באקס - ברוקלין נטס מעל/מתחת נקודות שחקן, כולל הארכות אם יהיו יאניס אנטטוקומפו (מילווקי) ‪-‬ מתחת 27 1.75 בהמתנה 2 מילווקי באקס - ברוקלין נטס הימור יתרון, רבע ראשון ברוקלין נטס (‪+‬7) 1.85 בהמתנה 3 עקבה - מען ‮1X2‬, תוצאת סיום (ללא הארכות) עקבה 2.10 בהמתנה נשלח בהשקעה מכובדת בהצלחה נטס לא לעשות במכנסיים
  9. תודה נעזרתי בך . מקוה ששאר הטופס שלי יהיה ירוק
  10. 1 מכבי ראשון לציון - הפועל חולון הימור יתרון, ללא הארכות מכבי ראשון לציון (‪-‬14) 1.80 בהמתנה 2 ריו אווה - פורטימוננסה מעל/מתחת שערים, תוצאת סיום (ללא הארכות) מעל 2.5 1.75 בהמתנה 3 מכבי ראשון לציון - הפועל חולון מעל/מתחת נקודות, רבע ראשון מתחת 42 1.75 בהמתנה 4 אלפסבורג - גטבורג סה"כ קרנות טווחים, תוצאת סיום (ללא הארכות)
  11. אני חולק עליך סיסאובה יותר כשרונית ויותר מבינה את המשחק ולכן היא פייבוריטית מובהקת במפגש הזה
  • צור חדש...