קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

נוסטלגיונר

רשומים
  • מספר תכנים

1,031
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי נוסטלגיונר:

1. אגב שכחתי לציין - אין בית-חוץ משחקים ב"בבועה"
  2. פיניקס פולס+4-קטרופה - 1 ביחס 1.90 אתחיל ואומר שייתכן מאוד שהליין יעלה ל5, אבל כהמלצה כללית חושב שפיניקס בכלל ינצחו והפלוס לים. אז כאמור - פיניקס מובילה את סדרת הטוב מ5 בתוצאה 1-2, כאשר כמובן ניצחון יעלה אותה לגמר, הפסד והולכים למשחק חמישי. אף אחד מאיתנו לא יכול להגיד שהוא גאון בליגה הזאת אבל כן ראיתי מאז החזרה 4-5 משחקים של פיניקס ויכול להגיד שמדובר בקבוצה שזורקת 40-50 פעם לשלוש ובדרך כלל פוגעת באחוזים לא רעים. בשני ניצחונותיה פגעה ב41% ולפני ב34% כשגם בהפסד קלעה ב32%. בליגה עצמה פיניקס סיימה שנייה קטרופה סיימה שלישית על הגנות אין מה להרחיב בליגה הזאת
  3. משחקים בבועה אם בולטס מפסידה היא הולכת הביתה וסן מיגל בגמר אם בולטס מנצחת יש משחק חמישי בהצלחה
  4. היה קליל הובלה לכל אורך המשחק והפלוס לים מרבע ראשון ברכות לי, ולכולם בערך חח
  5. היה בין ההתלבטויות שלי בבוקר בהצלחה רבה אחי
  6. אני גם חשבתי את זה עד שבוע שעבר אבל עובדה הייתה דוגמה חיה היה משחק נתניה-רמה"ש שנפתח +3 לרמהש ואח"כ התהפך עד 3- כי ברשת התהפך לפני המועצה. ואני עם עובדות שראיתי בעיניים לא מתווכח.
  7. מכבי הוד השרון - הפועל עפולה +2 - 2 ביחס 1.80 מעבר למחשבה שמקצועית זה הימור טוב יש פה הבדלי ליין מהרשת. בווינר +2, ברשת לפני 3-4 שעות היה 3.5+ על עפולה כרגע ברשת התהפך ועומד על 2.5- לעפולה. 4.5 נקודות הבדל תמיד שווה ניסיון גם אם יפול וכבר הוכח שבוע שעבר שלפעמים הווינר מתיישר עם הרשת גם בליגה שלנו ולא רק הפוך.
  8. א.ס רמה"ש +4-מכבי אשדוד-1 ביחס 1.80 אז ככה כולם זוכרים שאשדוד היא היורדת מליגת העל, רמה"ש למי שלא זוכר סיימה את העונה שלפני הקורונה במקום האחרון עם 6 ניצחונות מתוך 22 משחקים. עונה שהסתיימה מספר משחקים בודדים לפני הסיום המקורי. כמו כן לאחר בדיקה ראיתי שברשת הליין כבר 2.5 ומי יודע אם לא ימשיך לרדת ולאחר מה שקרה שבוע שעבר הוכח שלפעמים גם הווינר מיישר קו עם הרשת בליגה שלנו ולא תמיד רק הפוך. את העונה הזאת רמה"ש פתחה טוב עם ניצחון 67-80 על חבל מודיעין בגביע, ו59-73 על אליצור נתניה בשבוע שעבר במחזור הראשון של הליגה. אומנם לא יריבות חזקות אבל נתון יפה לספוג כל כך מעט נקודות ב2
  9. בעיקרון אני מסכים כנראה עם הסימון אבל אתה מגזים. מה נראה לך כספי וג'ון די באים לשחק 40 דקות וכל אחד יקלע 30?
  10. לא מסכים עם ההסבר לא יכול להיות שכל משחק הוא פוקס( או יש לו הסבר למה הניצחון לא בזכות באסקוניה אלא בגלל היריבה). פעם אחת או שתיים בסדר... לא ארבע - חמש פעמים. אין דעה מה יגמר פה אבל אם אני חייב לבחור לדעתי באסקוניה. בהצלחה רבה.
  11. דאבל גלבוע גליל-אילת +4 - 1 ולנסיה - טנריפה +4.5 - 2 הפעם אני שונה מכולם, חושב שאילת מרשימה אבל גליל מרשימה הרבה יותר ויכולה לעבור את הליין בבית. הפחד רק שהליין בטון. לגבי ולנסיה וטנריפה, חושב שיש פה פלוס נחמד מאוד לטנריפה שנראית מצויין בליגה ולמרות שלא יהיה קל יכולה לעמוד בליין עם יום נתון. סינגל הפועל ת"א - מכבי חיפה +3 מחצית - 1 התלבטתי מאוד בין משחק מלא למחצית. בסוף בחרתי במחצית בתקווה שאצליח לסיים עם זה מהר. בהצלחה רבה לכולם
  • צור חדש...