קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

itayz

רשומים
  • מספר תכנים

1,722
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

כל מה שפורסם על ידי itayz:

1. דאבל כדורסל לבוקר.. אדלייד +1 נגד הברייקרס חושב שהופסון והנרי וחברותו ימשיכו עם המומנטום הנהדר שלהם ויעברו את אדלייד משחק 2 דרום קוראיה גוינג נגד דונגבו +5 אוי דונגבו דונגבי מאמין בנצחון של דונגבו למרות המיקום והיכולת הטובה של גויאנג ולאוסון עדיין תחושה חזקה ל2
  2. חושב הפוך הופסון והברייקרס ינצחו
  3. itayz

1211729507-20x19 סינגל

אין יותר מדי לדעתי למרות ההפסד הקודם מולם הבולט יותר חזקים ויחזרו למסלול הנצחונות סהכ הבולט קבוצת בית מצויינת עם סגל טוב
  4. בתוכניה לא רואה רבע 1 מה שכן אגיס צריכה לעבור משחק שלם! אבלל הליין טריקי ונמוך וחשוד
  5. ההימור הוא רבע 1 או משחק שלם
  6. אוסטרלית.. . . . . . . כדורסל בריסביין בולט נגד דה הוקס סימון 1 בריסביין בולט ניצחון. . המקומיים ינצחו היום את המשחק . הסימון. . בריסביין בולטס .
  7. גם אני נפלתי על אטלנטה איזהה גועללל 1 1 מחצית היה
  8. בהצלחהה יש לי גם אותו שלישה מהבוקר בהשקעה יפה שיהיה לנו בהצלחה
  9. חושב הפוך לכן לא נוגע בהצלחהההה
  10. היי בהצלחה אחי חושב כמוך אמן נעקוץ
  11. דאבל חזק גוריצה ניצחון אולימפיוקס -3 שלישיה 2 בשקהיר ניצחון גוריצה ניצחון טרבזונספור מעל 2.5 שלישה 2 גוריצה מעל 2.5 משנגלדבך מעל 2.5 מוסקרון מעל 2.5 בהצלחה נצלו את ההמלצות
  12. מברוק מקווהה ששובבב משהוא שכפל בבקשה
  13. אני עדיין עם שיניגאנג
  14. יודע בשבילי זה עדיין בית ובשבילי עדיין שמרה על הבית
  15. אגיס -7.5 כדורסל ליגה דרום קוריאה המוליכה אגיס תנצח בדו ספרתי את סאקרס מאמין מאוד. אגיס השנה מאוד חזקה ויציבה בבית והסגל שלה עולה ב2 רמות על הסאקרס . . .
  16. תודה אחלה דאבל של בוקר הייתי בטוח על שני המש מהלילה שמח שהם גם אלה שקיבלו תפלוס
  17. תודהה רבה על הזכיה היפה מקווה שעזרתי ועוד משהוא השכיל ולקח
  • צור חדש...