קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אלי קופטר

רשומים
  • מספר תכנים

31
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי אלי קופטר:

1. המון. בהצלחה יאח בעזרת השם תשבור בצורת👊
  2. חושב הפוך מכולם היום נגד ההיגיון ריאל מדריד תפתיע את כולם היום לדעתי בהצלחה
  3. בהצלחה אח, על איזה משחק אתה ממליץ יותר כסינגל מהיורוליג?
  4. ייכנס דקה 70 בערך ויכבוש בפנדל לדעתי בעזרת השם תביא את זה
  5. רק דעה אח,הכל בגדר הימור, בהצלחה תותח!
  6. אני לא נוהג לפרט יותר מדי אבל זאת השלישייה שלי להיום לפחות לדעתי אני מאמין בכל משחק באותה רמה (בינונית), בהצלחה לכולם אלופות שמח מבית אלי קופטר תנו בראש 🔥
  7. חברים אלי קופטר חוזר מהקרשים עם דאבל מעניין להיום ברמה בינונית לידס תנצח את וולבס וגנואה תנצח את ורונה משהו מעניין ברמה יותר גבוהה פטריק במפורד מבקיע בכל זמן במשחק היום בהצלחה ושבוע מבורך בזכיות צ׳יקיטיטס
  8. דאבל שאני מאוד מאמין בו היום דטרויט +8 ממפיס 7- עוד משחק ברמה פחות נמוכה פילי 3- בהצלחה לכולם ורק זכיות🙏🔥
  9. סינגל רותח פורטלנד 3- מעוניים בדאבל לצרף וושינגטון 4- עוד משחק ברמה פחות נמוכה בוסטון 2- בהצלחה לכולם מנחשון הממליץ🙏
  10. אלבה ברלין 6+ הכוכב 5+ הישארו מעודכנים לסינגל לוהט באן בי איי בהצלחה לכולם מנחשון המנחש🔥🔥
  11. יורוליג לעכשיו וילרבאן 16+ דאבל NBA קליפרס +1 סקרמנטו 5- בהצלחה לכולם מנחשון המנחש🔥🔥
  12. דאבל NBA ללילה שארלוט 4+ ברוקלין +9 למעוניינים ביורוליג מילאנו 8+ בהצלחה לכולם מנחשון המנחש🏀
  13. ווסט ברומיץ-ניוקאסל סימון 1 אולימפיאקוס-פנא (2+) סימון 2 מעל 23 שלשות במשחק של אוקולוהומה נגד קליפרס בהצלחה מכולם מנחשון הממליץ חברים הישארו מעודכנים בהמשך יעלה דאבל NBA🔥🔥
  14. קשה מאוד אחי אל תיגע בהימור הזה יש חשש למכירה
  15. חברים הסינגל החזק להיום על הליכוד אובר 33.5 מנדטים ביחס 1.65 מתנת היום בהצלחה מנחשון הממליץ🔥🔥
  16. דאבל כדורגל מבית נחשון מאיורקה ניצחון ריאל מדריד ניצחון NBA דאלאס רבע ראשון -2 בהצלחה מכולם מנחשון המנחש🔥
  17. דעתי עם ז’לגיריס אח , שיהיה בהצלחה🙏
  18. אחרי יומיים לא משהו היום נותנים בראש למועצה דאבל כדורגל מבית נחשון מץ בפלוס לא תפסיד למארסיי ויאדוליד בפלוס לא תפסיד לסוסיאדד דאבל כדורסל ז’לגיריס 6- רמת ביטחון גבוהה מאוד שימו לב כשייפתח הליין של הנבא לתקוף על דאלאס משער שיהיה להם +2 בהצלחה לכולם שבת שלום מנחשון הממליץ כולם חזקים מאוד לדעתי🙏
  19. חמישי שמח לכולם מנחשון המנחש הדאבל הכי נכון שמצאתי להיום כולל יורוליג+NBA זניט -5 גולדן סטייס 10+ עוד משחק ברמה פחות נמוכה פורטלנד 10+ בהצלחה לכולם מבית נחשון הכל בגדר הימור
  • צור חדש...