קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

The lion

רשומים
  • מספר תכנים

20
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי The lion:

1. ההמלצה נתפסה די בקלילות הייתי אומר עם 3-0 חלק לרנהיים
  2. טוב אז אחרי שתפסנו את הסינגל הראשון מהליגה הנורבגית עוד המלצה מעניינת והפעם מהליגה האסילנדית. קיי.איי - פיולניר - 1 שתי הקבוצות פתחו רע מאוד את העונה ונמצאות במקומות האחרונים.קיי איי לאחר 4 מחזורים עם 2 הפסדים ו 2 תוצאות תיקו, מנגד פיולניר לאחר 5 מחזורים עם 4 הפסדים ותוצאת תיקו אחת. קיי איי בעונה שעברה עשו עונה טובה וסיימו במקום ה 5 מנגד פיולניר שעלתה ליגה לאחר שסיימה במקום ה 2. מאמין מאוד בניצחון של הביתיים שייצאו מהתקופה הגרועה עם ניצחון נגד הקבוצה לדעתי הכי חלשה בליגה עם יחס מפנק של 1.65. בהצלחה לכולם.
  3. ברור לי אין ספק זה עדיין הימור ולא אמרתי חלילה שזאת מתנה או הימור בטוח, זאת הייתה המלצה שלדעתי היא תנצח כמובן שזה יכול ליפול לכן צריך לבדוק טוב טוב כל הימור שאני שולחים, תודה על התגובה
  4. טוב אז רובכם בפורום לא מכירים אותי, לא אתפלא אם אנשים לא ישכפלו, כמובן שיש לבדוק נתונים לפני שמשכפלים, אז אחזור ואמליץ והיום נורבגית שנייה. אסיין-רנהיים - 2 מדובר במחזור השלישי בליגה הנורבגית השנייה, כמה נתונים בנוגע למשחק אסיין אחרי הפסד במחזור הראשון וניצחון במחזור השני מנגד רנהיים עם 2 נצחונות, רנהיים קבוצה מעולה שירדה העונה לליגה השנייה בהפרש 3 נקודות והמטרה שלה כמובן לעלות ליגה וכמה שיותר מהר מנגד הביתיים אסיין עלו מהליגה ה 3 דרך הפליאוף עלייה.אין ספק לאחר הבדיקה שלי שיש פה יחסי כוחות ברורים בנוסף יש ירידת יחסים די גדולה על רנהיים, מאמין בניצחון שלהם, כמובן יש לבדוק לפני שמשכפלי
  5. התכוונתי לסימון ולא לסינגל, אם ניתן לתקן אשמח תודה.
  6. גולדן בולס - בייג’ין דאקס - מעל 182.5 נקודות לאחר בדיקה מעמיקה מאמין מאוד בסימון הזה: גולדן עם ממוצע נקודות כולל של 201.4 בחמישה משחקים האחרונים לעומת בייג’ין עם 170 בחמישה משחקים האחרונים, ראיתי 2 משחקים העונה של גולדן משחקים מאוד מהר מאוד מזכיר את המשחקים ב NBA לכן אני חושב שיהיה פה אובר 182.5. אציין ש ב 5 המשחקים האחרונים בין הקבוצות תמיד היה אובר 182.5. שיהיה בהצלחה.
  7. ברצלונה -4 מחצית ראשונה מאמין שברצלונה תפתח את המשחק במחצית הראשונה חזק מאוד עם כל התותחים שלה, ראיתי את המשחק הראשון שלהם כאשר המחליפים נכנסו וההרכב הראשון יתעייף רק אז באדלונה הצליחה לחזור, מאמין שברסה ייפתחו גם היום חזק ינצחו מעל 4 במחצית הראשונה.
  8. קודים - קארלובה = 2 שעה 18:00 קארלובה מהמקום ה 3 מתארחת אצל קודים מהמקום ה 10, אין ספק שלפי התוצאות הקבוצה האורחת קבוצה טובה יותר בהרבה מהקבוצה הביתית, כמו כן בעונה שעברה קארלובה הייתה רחוקה 4 נק בלבד מפליאוף העלייה לליגה הראשונה לעומת קודים שניצלה מחזור לפני הסיום מירידת ליגה. קארלובה חזרה מפגרת הקורונה עם ניצחון ותיקו ומאמין שהיום יחזרו לנצח וייקחו 3 נקודות. יחס בווינר 1.95.
  9. משחק שתפס לי את העין עם יחס מעולה. ליגה רוסית שנייה פאקל - לוצו מחצית ראשונה - 2 יחס ברשת 4.33 פאקל נמצאת במקום האחרון בטבלה ובחמשת המשחקים האחרונים השיגו נקודה אחת בלבד וכבשו שער 1!! בנוסף הם קבוצת בית חלשה מאוד שב 13 משחקים השיגו 8 נקודות בלבד וכבשה 4 שערים. מנגד לוצו נמצאת במקום ה 16 בטבלה מתוך 20 קבוצות אך בחמשת המשחקים האחרונים השיגו 7 נקודות ומתחילים להיראות טיפה יותר טוב. מאמין שלוצו תפתח טוב את המשחק ותנצח במחצית הראשונה.לגבי משחק שלם שווה ללכת גם על לוצו. בהצלחה.
  10. אוסמנילספור - אסקיסרספור - 1 הקבןצה הביתית נמצאת במקום ה 16 מול הקבוצה האורחת שנמצאת במקום ה 18 והאחרון,בעונה שעברה הקבוצה הביתית הגיעה לפליאןף העלייה ולבסוף הודחו,העונה הם הרבה יותר חלשים אך הם משחקים מול הקבוצה החלשה ביותר העונה,ב 5 משחקים האחרונים הקבוצה האורחת עם 5 הפסדים רצופים ומאזן של 2-10 בשערים,מנגד הקבוצה הביתית סופרת כבר 3 משחקים ללא ניצחון,אציין שהקבוצה האורחת ללא אף זר בסגל! מאוד משמעותי בליגה הזאת,הסימון 1 ניצחון לאוסמנילספור מאמין שינצחו את הקבוצה הכי חלשה בליגה ומדובר במשחק ביתי. יחס הווינר 1.95
  11. דאבל ברשת : ליברפול - אתלטיקו - מעל 4.5 כרטיסים חושב שיהיה משחק לפחות בהתחלה קשוח מאוד באמצע אתלטיקו ידועה בתור קבוצה שמשחקת חזק ואני חושב שעם הכישרון ברגליים של השחקנים של ליברפול נראה הרבה עבירות וכרטיסים.יחס 1.80 ליברפול מעפילה לשלב הבא אין יותר מדי מה לפרט,פשוט חושב שליברפול תנצח 2-0 ותעפיל גם אם תנצח 1-0 תהיה הארכה ועדיין יכולים להעפיל.יחס 2.00
  12. הסינגל נתפס 2-1 למוסקבה,אני מקווה שמישהו קרא ושכפל
  13. אחרי הנפילה בהמלצה הקודמת,יש משחק מעולה שתפס לי את העין ולאחר בדיקה מעמיקה מאוד החלטתי להמליץ עלייה. קרסונדר ב׳-צרנטובו מוסקבה - 2 קרסונדר קבוצה ביתית רעה מאוד העונה עם 12 נקודות בלבד מ 11 משחקים לעומת מוסקבה שהיא קבוצת חוץ יוצאת מן בכלל ולשם השוואה היא לאחר 13 משחקים עם 26 נקודות! הקבוצה נמצאת במקום ה 4 במרחק של 5 נקודות ממקום ראשון המוביל לליגה הרוסית הראשונה,ב 10 משחקיה האחרונים של מוסקבה הקבוצה השיגה 23 נקודות וכבשה 17 שערים אמנם הייתה פגרה אך מאמין שיחזרו מהפגרה עם ניצחון . יחס ברשת 1.80 .
  14. מקאסר - קאיה 1 הקבוצה הביתית מהליגה האינדונזית נגד קאיה מהפיליפינים,אז ככה לאחר בדיקה הבדלי הליגות מאוד מאוד משמעותיות,הליגה באינדונזיה בכמה רמות מהליגה הפיליפינית המאוד חלשה.בעונה שעברה הקבוצות נפרדו אמנם ב 1-1 אך מאמין שהפעם הקבוצה הביתית אכן תנצח.מקאסר בדרך כלל לא מפסידה בבית ועם הבדלי הליגות ויתרון הביתיות רואה ניצחון משכנע למקאסר. ברשת יחס 1.75 בווינר יחס 1.60 שיהיה בהצלחה.
  15. ההימור נתפס 3-0 לולז,מזל טוב למי ששכפל
  16. בעונה הקודמת הביתיים סיימו במקום ה 8 עם 36 נקודות כך שהשכלול הם לא יכולים לרדת ולאחר בדיקת ההרכבים שחקן חשוב של ולז סנטריון לא משחק,אך עדיין חושב שולז תנצח במשחק החשוב בשבילם.
  17. חג שמח אח שיהיה לנו בהצלחה ושנקום עם חיוך
  18. בדרך כלל לא ממליץ כאן,אך אשתף אתכם על המלצה טובה ללילה. אוניון סנטה פה - ולז - 2 ניצחון של ולז משחק אחרון בליגה,אוניון סיימה את העונה ואין לה על מה לשחק מהעבר השני ולז מקום 4 עם 36 נקודות במרחק 3 נקודות בלבד ממקום 3 המוביל ישירות לבתים של הקופה ליברטדורס,הפרש השערים של ולז טוב יותר מארגנטינוס שנמצאת כרגע במקום ה 3 כלומר ניצחון של ולז מקנה לה עלייה לבתים בלי מוקדמות. עוד אציין כי אוניון שיחקה לפני שלושה ימים בגביע והפסידה בפנדלים לקבוצה בליגה השנייה.מאמין בניצחון של ולז ביחס יפה מאוד של 2.50 ברשת! שיהיה בהצלחה
  • צור חדש...