קפוץ אל תוכן

maestro

רשומים
  • מספר תכנים

60
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי maestro:

1. הליין יירד ל5 לדעתי , מסכים בפלוס 6 ב5 גבולי בהצלחה
  2. תומפסון פצוע להרבה זמן דוראנט עזב לברוקלין ובמקומו הגיע דיאנגלו ראסל
  3. טוב חברים אז כמט שאמרתי לשלוח מוקדם אחרי 2 מ2 שבוע שעבר הכוכב האדום נתפס 3 מ3 ואני יכול להרשות לעצמי להגיד שגם באיירן כי המלצתי עליהם בפלוס 13 והפסידו ב11 כשאר הורידו את הליין ל10 רשמתי לכם לא לגעת בפלוס כזה 4/4 בתחילץ העונה עם תחזיות מאוד מדויקות שלי למשחקים
  4. כפי שאמרתי ירד בבאיירן אבל זה יותר מדי ממליץ בפלוס 10 להימנע מלגעת רק מי שתפס ב13 12 עדיף.
  5. אז אחרי 2 מ2 יורוליג שבוע שעבר וביורוליג שיש לי אחוזים טובים שם אני ממליץ על 2 משחקים והם : הכוכב האדום +7 , את האמת התלבטתי אם להמליץ על המשחק הזה בגלל שהליין היה 9 ובליין כזה הייתי חוטף הורידו ב2 נק שזה משמעותי והופך אץ ההימור לבינוני ופחות מומלץ מהשתי המלצות האלה אבל לוברן ווסלי לא ישחקו ולדעתי פנר ינצחו אבל עד 6 הפרש באיירן מינכן +13 ,למרות שצסקא פירקה את ולנסיה ,יש ליין טיפה גבוה לטעמי שאמור לרדת לפלוס 11 עד המשחק, באיירן קבוצה לא רעה וגם במשחק הזה אני צופה הפסד עד 10 הפרש בהצלחה לכולם צום קל וחתימה טובה
  6. כפי שאמרתי פלוס גבוה מדי לטעמי לקבוצה כמו פנר התחלנו תעונה 2/2
  7. חימקי מנצחים 6הפרש הכי מדויק שיש , כפי שאמרתי בין 6-8 הפרש בינתיין מאזן העונה 1/1
  8. אז אחרי שחימקי ככל הנראה נתפס כבר נעבור לעוד המלצה ליורוליג נכון שלאוברן ווסלי בחוץ אבל טומפקינס וקארול גם ויש פלוס נדיב בכל זאת מדובר באחת הקבוצות החזקות במפעל. בהצלחה אני עם פנר +7
  9. חימקי מוסקבה-מכבי תל אביב (+3) סימון 1 חימקי מוסקבה צירפו כמה שחקנים מעניינים כמו סטפן יוביץ' הסרבי שהגיע מבאיירן,יחד איתו מבאיירן הצטרף גם דווין בוקר. יחד איתם היגוע מהNBA ג'ונאס ג'רבו וטימופי מוזגוב ,גם דרייס ברטנס הגיע ממילאנו. אין ספק רכש מצוין לרוסים שיחד עם שחקנים כמו אלכסיי שבד,אנתוני גיל וסרגיי מוניה ,מהווים את אחד הסגלים שאמור לדבר חזק השנה ביורוליג. מנגד מכבי ת"א עושה רושם שגם היא התחזקה אחרי שהביאה את כספי מNBA יחד עם קווינסי איסי וטיילר דורסי. מכבי התחזקה גם בצבע כאשר צירפה את האנטר מצסק"א,יחד עם ווילבקין ו2 הישראלים המבטיחים זוסמן ואבדיה ,אמורה לספק נק' חשובות גם מהספסל. לסיכום 2 הקבוצות התחזקו אבל לדעתי הביתיות הרוסית והרצון של חימקי לדבר חזק השנה ,ינצחו את המשחק בין 6 ל8 נק'.
  10. נתי ללכת עם פלוסים גדולים של 7-9 זה רוב התפיסות בליין קטן 2-3 הרוב לא תופס,אוהב את ההימורים שלך ,לדעתי כמה שפחות לגעת בגולדן ומכבי וקבוצות כאלה שמומנט בהצלחה
  11. לא כוחות שייקה גולדן אין לה מתחרים לדעתי גם היום דו ספרתי הייתי נזהר פה
  • צור חדש...