קפוץ אל תוכן

Bomba

רשומים
  • מספר תכנים

432
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי Bomba:

1. הסימון 1. ניו אורלינס תנצח את דטרויט הלילה! בהצלחה!
  2. Good luck Portland and miami double !Thanks
  3. נכון אבל קשה מאוד לשכפל אותו, אני נגיד עוקב אחריו כמה ימים ולא הצלחתי לשכפל פעם אחת בגלל השעות המאוחרות שהוא מפרסם ושאני עוקב בשעות המאוחרות כמו היום אז הוא לא מפרסם 🙄 בכל זאת אם אתה שומע פה ושם דברים מעניינים לאיזה כיוון המשחק הולך תפרסם לנו 😉
  4. תפרסם לנו גם דברים שאתה שומע שמה 😊
  5. רמה גבוהה מאוד! אם אפשר המלצות יותר מוקדם.. שנוכל לשכפל
  6. מכבי מנצחת מעל 12. הרכז דדוביץ לא משחק, הסגל של מכבי עולה על זה של באיירן בכמה רמות,כספי חוזר להרכב תוסיפו לזה משחק ביתי בהיכל מול קבוצה שלא חזקה במשחקי חוץ בהצלחה
  7. נכון שהם חלשים אך לדעתי הערב ינצחו בהצלחה!
  8. מכבי אשדוד (+5) - נס ציונה הסימון 1 בהצלחה!
  9. אז אחרי 2 סינגלים שנתפסו, סינגל קטן לNBA.. הלילה וושי וויזראדס תארח בביתה את אורלנדו לאחר שנפגשו באורלנדו לפני שבועיים שם וויזארדס קיבלו ליין +6 והפסידו את המשחק ב4 הפרש היום תגיע למשחק אורלנדו בלי הסנטר שלה ניקולה וויציץ' שחקן חשוב ולכן הליין שהתחיל ב-1 לאורלנדו התהפך ל-2 לוושינגטון. נתון מעניין נוסף מתוך 15 משחקי הבית של וושינגטון מול אורלנדו וושינגטון הפסידו לאורלנדו פעם אחת בבית אני אלך הלילה עם הקבוצה מהבירה. הסימון המתבקש וושינגטון -2 בהצלחה לכולם.
  10. בוםם נתפס שני ההמלצות מברוק למשכפלים!
  11. רבע ראשון לייטקאבליס (0) - חולון הסימון 1 צופה פה פתיחה טובה של הליטאים מנגד חולון תגיע ללא יוגב אוחיון יהיה להם קשה בחמישיה הפותחת לפתוח את המשחק טוב ביחד עם זה שהוואל יצטרך לשרוד לבד בעמדה מספר חמש לאחר עזיבתו של לאטביוס וויליאמס, הזר החדש עדיין לא נרשם כניראה. תוצאה משוערת רבע ראשון 22-18 לליטאים נהריה (+15) -מכבי תל אביב הסימון 2 מכבי תנצח את נהריה מעל 20 הפרש. בלאק וכספי חוזרים לסגל לעומת זאת וולטרס והאנטר בחוץ. לדעתי הסגל של מכבי יעשה היום בית ספר לנהריה שלא מרשימה במיוחד בזמן האחרון. אפשר לראות לפי הליין הגבוה שנפתח במשחק החוץ הזה שהמועצה לא מפחדת לתת למכבי ליין יחסית גבוה בחוץ ואני יסמן פה ניצחון של מכבי מעל הליין. בהצלחה לכולם.
  12. נראה מבטיח מאוד, אני איתך הלילה! בהצלחה
  13. בוםם הסינגל החזק של התקופה האחרונה נתפס ,לא סתם הביטחון היה גבוה מאוד! מברוק למשכפלים
  • צור חדש...