קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Run away

רשומים
  • מספר תכנים

455
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי Run away:

1. טוב חברים נתפסו 4 מתוך 6 שזה מצויין ומניסוטה עוד פעם איכזבה
  2. סקרמנטו----4 ברוקלין----7 אורלנדו+4 מינסוטה+6 קליפרס---13 פלדלפיה----5 בצלחה זה טופס נטו לכיף מי ששואל מה החזק להיום לפי דעתי זה מניסוטה+6 היא לא נופלת מאטלנטה 1 1 1 1 1 1
  3. דרגנוס פלוס 16 חושב שיעמדו בליין לא רואה את ליינס עוברים אותו הסימון 1 בווינר תהמרו בשיקולל בהצלחה לכולם 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
  4. טוב חברים נתפס כולל הארכה
  5. ואי לא שמתי לב בכלל חח אוק נחכה
  6. משחק צמוד מאוד ובסיים נתפס מברוק לכול מי ששלח
  7. אדלייד מול ניו זילנד חושב שיהיה צמוד אבל אדלייד תנצח ותקח תמשחק הזה בהצלחה לכולם ורק זכיות בערב יעלה nba תהמרו בשיקול דעת לא ותשמרו על הכסף שלכם הוא לא גודל על העצים!
  8. Run away

1211729507-20x19 NBA

תודה לכולם אכן הסינגל נתפס גולדן התחילה חלש העונה פחות מעריכים אותו יש שם שחקן נהדר בשם קיירי
  9. עכשיו פרסמתי איתו סינגל בהצלחה!
  10. Run away

1211729507-20x19 NBA

לילה טוב לכולם בחרתי ללכת היום דווקה במשחק בין גולדן לסאן אנטוניו אני חושב שפחות סופרים את גולדן השנה לפי דעתי הערב גולדן תנצח את סאן אנטוניו אז הסימון הוא כמובן גולדן---1 בהצלחה ורק זכיות
  11. גנגאן---קון סימון 1 אין לי הסבר פשוט תחושה שיגמר אחד בהצלחה לשולחים ולבדוק טוב המשחק מתחיל ב10 קצת באיחור וואוו וואוו וואוו ואווו וואוו וואוו 11 11 11 11 11
  12. פילדלפיה חצי מהקבוצה לא משחקת בוינר זה כבר מינוס 12 לא נראה לי שזה יספיק לפילי היום דנבר תנצח רוב הקבוצה vivid 19 אז הכיוון פה זה דנבר אפילו מעל 12
  13. איתך אחי חזק זה שלי גם להיום
  14. נתחיל מהחזק לייקרס----6 פורטלנד----10 ממפיס----5 בהצלחה לכולםם ואמן רק זכיות לכולם
  15. בחרתי כרגע ביורליג משהו טוב תפס לי תעין ולנסיה פלוס 5 ברצלונה בבית צריכה לפרק מעניין למה נתנו רק 5 הלכתי ולנסיה+5 חזק חח חח חח חח חח חח חח סתם 30 מילים חח
  16. עוד דבר יוטה תנצח עד 12 נקודות בהצלחה אח
  17. פעם קודמת גריפין וגקסון לא שיחקו אחי בגלל זה נתנו להם לנוח היום יהיה שונה לגמרי אני חושב שינצחו גם
  18. ערב טוב לכולם הבחירות שלי מהחזק יוטה--8 אני הולך עם יוטה היום חזק וושינגטון--+6 כמה אפשר לכסות ליינים היום וושינגטון תשבור את זה דיטרויט--+12 לא ברור לי הליין הזה גריפין חוזר וגקסון הם נחו משחק קודם זה מה שנראה לי טוב להיום!
  19. יש סיכוי טוב מאוד אתה בכיוון הנכון
  • צור חדש...