קפוץ אל תוכן

Itay2905

רשומים
  • מספר תכנים

101
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי Itay2905:

1. מסכים איתך במילוואקי אח בהצלחה
  2. חטאפה נגד אלאבס 1 הפועל חיפה+1 נגד מכבי חיפה 2 יובנטוס נגד נאפולי+1 1 יחס 11.04 בהצלחה לכולם ושבת שלום ומבורך
  3. סי אס איי אלגואנו נגד קרוזיירו 1 ביחס 4.15 הניחוש הוא הפתעה גמורה אבל יש הרגשה עליהם בהצלחה לכולם
  4. מאלמו נגד בני יהודה × פיינורד נגד הפועל באר שבע × לגיה וארשה נגד ריינגרס 2 סטיאווה בוקרשט נגד גימארייש 2 יחס 83 מאלמו נגד בני יהודה+1 2 פיינורד נגד באר שבע+1 2 סטיאווה בוקרשט נגד גימארייש 2 לגיה וארשה נגד ריינגרס 2 יחס 33 מאלמו נגד בני יהודה+1 2 פיינורד נגד באר שבע+1 2 סטיאווה בוקרשט נגד גימארייש 2 לגיה וארשה נגד ריינגרס+1 2 יחס 20 הטפסים בעיקרון בנויים שהישראליות לא יפסידו היו וראיתי את בכר ואבוקסיס עושים תוצאות טובות כבר באירופה כולל ביטוח של ריינגרס במקרה של תיקו ועל ניצחון של גימארייש בהצלחה לכולם
  5. ה.י.ק הלסינקי נגד ריגה 1 ספרטק מוסקבה נגד ת'ון 1 הפועל באר שבע נגד נורשפינג 1 סודובה נגד מכבי תל אביב 2 גלאזגו ריינגרס נגד מידטיילנד 1 נשלח בשעות הבוקר ביחס 9.96 בהצלחה לכולם
  6. ילנה אוסטאפנקו VS יוליה פוטינצבה לסמן 1 ילנה באחוז 1.55
  7. המחשבה שלך לא נכונה לגבי היחס אחי.. אם הרבה הולכים אובר אז היחס על אובר יורד ואם הרבה על אנדר אז היחס על אנדר יורד בכל מקרה גם אני מאמין שיהיה שם מעל 12
  8. בהצלחה אחי אני דווקא הפוך ממך וחושב שדווקא בגלל 2 ההפסדים האכזריים נגד שאלוט ופילי הם ינצחו את המשחק היום
  9. הפועל רעננה נגד הפועל חדרה אנדר 2.5 שערים הפועל רעננה נגד חדרה בין 0-4 קרנות מחצית יחס 2.33
  10. דווקא גולדן אחי סן אנטוניו התפרקו אתמול נגד פיניקס לא מאמין שיתפרקו גם הלילה
  11. אותו דאבל שלי אחי בהצלחה לנו רק אני שלחתי ב3 יוסטון
  12. אמן אחי אמן כל הכיוונים מראים לשים יוסטון וזה מה שמפחיד
  13. הכיוון הנכון.. אצלי בדאבל יחד עם יוסטון
  • צור חדש...