קפוץ אל תוכן

אופירוש

רשומים
  • מספר תכנים

92
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי אופירוש:

1. קודם כל שיהיה לך בהצלחה.לגבי התהיה שלך על הפלוס שהם מקבלים, אף אחד לא נותן לך מתנות.אם זה הפלוס כנרא. שאלו יחסי הכוחות.שוב, בהצלחה.
  2. דווקא עכשיו שהליין ירד בצורה כל כך חדה, המתבקש הוא ללכת על הסרבים.הרי הליין הראשוני היה בהתאם ליחסי הכוחות, וזז בעקבות הימור מסיבי על ישראל.סרביה הרבה יותר איכותית והליין הנוכחי מאוד מפתה
  3. לא הייתי מהמר על סרינה.האלפ עקשנית ולא מוותרת על שום כדור, ויכולה להתיש את סרינה, במידה ותצליח להתמודד עם הסרבים שלה.הייתי הולך פה דווקא על הפלוס ואפילו האלפ בישיר.
  4. הפועל אילת קבוצה טובה ותעמוד בליין בירושלים.באה להראות שהיא הולכת השנה עד הסוף.לדעתי צמוד עד הסוף. פנרבחצ'ה פשוט גדולה על ז'לגיריס.לפני היציאה ל 2 משחקי חוץ ירצו לעשות 2-0 ולדעתי יעשו את זה בצורה חלקה ובהפרש גדול . בהצלחה חברים
  5. קשה ללכת נגד נאדאל, כי הוא עומד כמעט בכל ליין שנותנים לו, אבל פה זה נראה ליין באמת קשה ואני עם דימיטרוב .הלכתי גם על הפלוס 4.5 משחקונים של לאיוביץ. דממיטרוב 1.5 ולאיוביץ 1.7 בדאבל.נשלח בהשקעה של 5 אלף.נקווה לטוב
  6. הכל יכל להיות, אבל אילת הוכיחו העונה פעם אחר פעם שללכת נגדם בבית זו טעות.בהצלחה
  7. עלה כבר ל 10. לדעתי הפער בין הקבוצות גדול מאוד ואמור להגמר באזור ה 15
  8. ההימור הכי טוב היום. אגב, בגללי הליין עלה ל 9.. שמתי 4 טפסים של 5 אלף, בטופס הרביעי קפץ למינוס 9 חחחח .מאמין מאוד שיגמר 15 ומעלה
  9. מישהו יכול להסביר למה הנהירה אחרי נתניה? אין לה סיכוי באמת לעלות, כי ברור שיבנה תנצח.ורעננה מפרקת בבית.
  10. בהצלחה חבר.חייב לציין שההסברים לר משכנעים.כשאתה רושם שמישהו ינצח בגלל שהוא רוצה לקחת את הטורניר או בגלל שפייבוריטים אחרים נפלו, זה לא רלוונטי בעיני.המתמודד השני רוצה לנצח באותה מידה.מעבר לזה שללכת נגד בטיסטה אגוט אחרי שניצח את גוקוביץ זה טעות.לא הייתי נוגע, הטלת מטבע בעיני.בהצלחה
  11. בהמשך לתגובה על הפלוסים, אני אתן לך טיפ קטן.גם אני הייתי במקום הזה של לחפש את הפלוסים, אבל בסופו של דבר הבנתי שזה פשוט לא נכון.בסופו של דבר התחושה הזאת שהפלוס יותר נכון גורמת לנו לבצע הימורים לא נכונים, כי בסטטיסטיקה זה 50/50 .אין באמת יתרון מובנה לקבוצה עם הפלוס.אחוזי הפגיעה שלל ושל כל אחד אחר יגדלו אם יבואו להימור בצורה נקיה.בהצלחה
  12. אני חושב שזה לא נכון להמליץ על כל כך הרבה משחקים.גם ככה הימורים זה דבר לא פשוט, לדעתי תתמקד במשחק שניים ביום.לא יותר.בהצלחה
  13. מבין מה שאתה אומר, ואני אף פעם לא שולח טוטו, אבל הרווחתי השבוע סכום חריג מאוד, והיה נראה לי מתבקש בפרס כזה לנסות את מזלי.לא הצליח, לא נורא.
  14. צודק לגמרי.ממש ממש,קשה.שמתי השבת טופס של 50 אלף ונפלתי כבר ב 3 משחקים, אבל באמץ שאני לא מצטער על זה.רווחים מהווינר שהחלטתי לשים ולנסות לקחת את המכה, אבל גם בסכומים כאלה הסיכוי ממש קטן..נעשה בהמשך עוד נסיון
  15. השאלה לגבי חימקי, ואשמח לתשובה ממישהו, באיזה מצב רוח 2 הקבוצות באות למשחק? חימקי עדיין באה עם רצון/סיכוי להכנס לשמיניה? בודצנוסט נלחמת על משהו?
  • צור חדש...