קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שמעון אוהד קאבס

רשומים
  • מספר תכנים

749
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי שמעון אוהד קאבס:

1. אתה פשוט מאמין בעצמך ולא מפסיד חמישה משחקים רצוף .ב4 השנים האחרונות הגעתי מקסימום ל3 רצוף .
  2. כל אחד שיקבע את התקציב שלו בעונה .זה הכל .אם הפסדת הכל תפסיק לעונה זו.
  3. יש לך 24 יחידות הימור. תחשוב למשל שכל יחידה זה 10 שקל.אני אומר לטווח רחוק גם אם יהיו לי 45% אחוזי פגיעה אז ארוויח. בשיטה הזו על המשחק הראשון אני שם יחידה אחת.אם הפסדתי אז אני אשים 2 וכך הלאה.הסדרה היא 1 , 2 , 3, 6, 12.במקרה הכי גרוע לאחר חמישה נפילות רצופות אפסיד 240 שקל.אבל לא חרגתי מהתקציב שהעמדתי לעצמי.
  4. יוטה עברה 4 פעמים את הליין בחמשת המשחקים האחרונים.דנבר רק פעמיים.בכלל יוטה נראית מפחיד לאחרונה. הסימון הוא 2. בשביל להציג את המאזן העונתי שלי אני רוצה להציג לכם את השיטה שלי בשנים האחרונות. אני מוכן לסכן העונה במקסימום 24 יחידות כספיות. כל אחד יכול להמיר כל יחידה למספר השקלים שהוא רוצה. אני שם שתי יחידות על המשחק הזה. לא בגלל המשחק אלא בגלל השיטה שתרוויח לי רווחים בסבירות גבוהה ביותר.
  5. זו גם ההמלצה היומית שלי.בהצלחה לכולנו
  6. אני הולך על קבוצות שהם אנדרייטד מול הבוקיז.זה מה שמעניין אותי.זה כמו בסרט מניבול שהלכו על שחקנים שיודעים להביא נקודות בסבירות גבוהה.הרעיון הוא תכלס.
  7. אוקלהומה סיטי עברה 4 פעמיים את הליין בחמשת המשחקים האחרונים סן אנטוניו רק פעמיים הסימון הוא 1 בשביל להציג את המאזן העונתי שלי אני רוצה להציג לכם את השיטה שלי בשנים האחרונות. אני מוכן לסכן העונה במקסימום 24 יחידות כספיות. כל אחד יכול להמיר כל יחידה למספר השקלים שהוא רוצה. אני שם יחידה אחת על המשחק הזה. לא בגלל המשחק אלא בגלל השיטה שתרוויח לי רווחים בסבירות גבוהה ביותר.
  8. רק הצגת המאזן העונתי שלי. זהו ההימור הראשון שלי לעונה זו.ואני רוצה להראות לכם על שיטה שאני נוקט בשנים האחרונות. אתה אומר לעצמך אני מוכן להפסיד מקסימום 24 יחידות כל העונה. על המשחק הערב אני מהמר ביחידה אחת. יחידה מבחינתך יכולה להיות 10 שקלים או 200 שקלים או משהו אחר.אתה בוחר.
  9. שיקגו בחמשת המשחקים האחרונים עברה 4 פעמים את הליין - אנדרייטד. פורטלנד רק פעמיים בהתאמה. ההימור הוא 2 . בהצלחה לכולם. בשביל להציג את המאזן העונתי שלי אני רוצה להציג לכם את השיטה שלי בשנים האחרונות. אני מוכן לסכן העונה במקסימום 24 יחידות כספיות. כל אחד יכול להמיר כל יחידה למספר השקלים שהוא רוצה. אני שם יחידה אחת על המשחק הזה. לא בגלל המשחק אלא בגלל השיטה שתרוויח לי רווחים בסבירות גבוהה ביותר.
  10. כל הכבוד ומזל טוב !!!
  11. שרלוט שוב לא מאכזבת ואף מנצחת 109-98 וכמובן שיש תפיסה. תודה לכל המברכים וברכות למשכפלים. מאזן סופי שמעון העונה : 10/18 - 56%. לקראת סוף העונה התוצאות כבר משוגעות ולא צפויות ובפלייאוף נשאר רק להנות.לכן אסיים את הההמלצות שלי העונה.תודה לכל המגיבים ולהתראות בעוד פחות משמונה חודשים.
  12. מיאמי נגד הליין לאחרונה 3/8 - אוברייטד. היא גם עם רשימה של כמה שחקנים פצועים שבאטלר בראשם. שרלוט מול הליין לאחרונה 6/7 - אנדרייטד.גם המשחק האחרון שבו לא עמדה בליין היא הפסידה לאחר שתי הארכות באטלנטה ובמבחינת הווינר היא כן עמדה בליין. הסימון הוא 2. בהצלחה לכולם. מאזן ביניים שמעון העונה 9/17 - 53%.
  13. בסופו של דבר הסתבר שפופוביץ נעדר מהמשחק מסיבות אישיות.למחליף שלו טים דאנקן בהופעת הבכורה שלו כמאמן לא היו פתרונות ברבע הראשון וזה די עזר לנו.
  14. שרלוט מפסידה רק בנקודה ויש תפיסה תודה מראש לכל המברכים וברכות למשכפלים.
  15. שרלוט מול הליין לאחרונה 6/8 - אנדרייטד סן אנטוניו מול הליין לאחרונה 2/10 - אוברייטד הסימון הוא 1. בהצלחה לכולם. מאזן ביניים שמעון העונה : 8/16 - 50%
  16. מזל טוב וכל הכבוד.חסרונו של סימונס ופציעתו של אמביד ברבע הראשון תרמו מאוד.
  17. מזל טוב גם לך.אגב הסתבר שאמביד נפצע בסוף הרבע הראשון ויצא לכל המשחק וקלע רק 3 נקודות.שיהיה בריא אבל העיקר שיש זכיה.
  • צור חדש...