קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Moonlight

רשומים
  • מספר תכנים

407
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי Moonlight:

1. חאזם נו - בנג'מין חסן חאזם נו 1.95
  2. כנראה הוזז. ייתכן ויישוחק אחרי המשחק של צוריץ'
  3. איבנה יורוביץ' - איזבלה שיניקובה איבנה יורוביץ' 1.70 S מאוד חבל פיספסתי אותה ביחס 1.85 בהתחלה סימון בלבד: מרטין רדליצקי - יורבק קרימוב יורבק קרימוב 2.05
  4. אלדין סטקיץ' - עזיז קיג'מטוביץ' עזיז קיג'מטוביץ' 1.75
  5. ז'או ת'ירואן - ג'ורג' גולדהוף ז'או ת'ירואן 1.35 נינו אהרשניידר - עוסמן טורסקי נינו אהרשניידר 1.35 דאבל 1.82
  6. פטרה קביטובה - קיקי ברטנס קיקי ברטנס 2.20 לדעתי ברטנס לוקחת אותה היום
  7. קירקין ארגי - ניני גבריאל דיקה ניני גבריאל דיקה 1.65
  8. יאניק מאדן - מאטס רוזנקרנץ מאטס רוזנקרנץ 2.10
  9. סימון ואלקוב - יאן וויציק סימון ואלקוב 1.50 - שחקן טוב יותר סטרונג קירשיימר - מייקל רדליצקי סטרונג קירשיימר 1.15 - אין פה יותר מדי מה לפרט. אתמול לקחתי אותו נגד טבייו ביחס פשוט פצצה. שחקן פשוט מצויין עם סרב טוב גם כן. זה ייפול רק אם הוא ירצה לא לנצח. רדליצקי כמובן מראה סימני חיים במשחקים האחרונים, אבל...כן. דאבל 1.73
  10. אבל זה לא מנע ממנה לנצח את בגו על חימר אתמול. בכל מקרה, הכוונה שלי היא לדאבל פאולים, ולא פאולים רגילים.
  11. ז'קלין אדינה כריסטיאן - אלנה‪-‬גבראיל רוסה ז'קלין אדינה כריסטיאן 1.65 - לפני פגרת הקורונה, אלנה קצת דישדשה ולא הרשימה מי יודע מה. כמו שכבר אמרתי, ז'קלין שחקנית קצת יותר יציבה ובסה"כ בדרך כלל מספקת את הסחורה. הסרב של אלנה פחות טוב גם כן, הסרב הראשון פחות טוב יחסית. על הסרב השני, שהוא עוד יותר רע, היא עושה יותר פאולים (5 ממוצע למשחק). בסופו של יום, מה שלא אכתוב, המשחק הוא 50-50 לגמרי כמובן. כמו כן במשחק אחד יכול להיות הכל, אבל אם צריך לבחור צד אחד, אני עם ז'קלין כמובן. סימון נוסף: ליאם דרקסל - מייקל רדליצקי ליאם דרקסל 1.40 - ליאם בכושר משחק הרבה יותר טוב, ושחקן טוב יו
  12. התחילה חלוד מאוד. לקח לה "רק" מערכה וחצי להיכנס למשחק
  13. מאמין מאוד בכולם אחי, אותה רמה
  14. ראווה - סבב בינלאומי 2020 גריגורי לומקין - מילן הוריון סינגל S מילן הוריון 1.85 - לא ברור לי למה גריגורי הוא הפייבוריט פה, הבנאדם לא בכושר אף פעם, ובקושי מצליח לחבר 2 ניצחונות רצופים. על המאזן שלו אין מה לדבר בכלל. אם כבר לגעת, אז ללכת עם הבריטי, או לא לגעת בכלל. ראווה - יו.אס. פרו טניס ניק צ'אפל - קיגן סמית' קיגן סמית' 1.55 - אני הולך פה עם הסרב של סמית'. התוצאות שלו עד עכשיו יותר מרשימות אותי גם כן. ראווה - טורניר ווינרס אופן, נשים ז'קלין אדינה כריסטיאן - אירינה‪-‬קמליה בגו ז'קלין אדינה כריסטיאן 2.15 - שחקנית מאוד מוכשרת, טובה ויציבה
  15. שאנדונג הירו (‬8.5+) - שילין שאנדונג הירו (8.5+) 1.65 - היחס כמובן בדיחה, ביחס לכל שאר העולם. אבל אנחנו חיים בישראל, ופה אוהבים לדפוק את האזרחים ואחד את השני. בכל העולם זה כמובן לא פחות מ 1.80.
  16. לורנצו גיוסטינו - קרלוס טברנר קרלוס טברנר 1.70 רק עכשיו יצאתי מהעבודה, אז הפרסום מאוחר ;,/ לורנצו שחקן טוב ועיקש. אבל יש לו את הבינוניות גם כן. קרלוס שחקן יותר איכותי. מאמין בו היום גם כן.
  17. ריקרדו בונדיו - מתיאו גיגנטה מתיאו גיגנטה 1.80 אז ככה, ריקרדו שחקן טוב. אבל יום אבל יום באסל. לקח את מוסטי שלא מצליח להתרומם ואת מורוני הטוב. מתיאו גיגנטה שחקן מצויין, ניצח אתמול את תומאס פביאנו, וגם לקח אותו לפני זה עוד פעם, כמובן לקחתי אז את גיגנטה במשחק הראשון ביניהם ביחס 5, הוא כמובן הפסיד על הקשקש, אבל אתמול לא נגעתי בו והוא כמובן ניצח את פביאנו. חוץ מזה, נתן גם כמה משחקים טובים נגד שחקני דירוג 100+ גם כן. הבעיה עם השחקנים האלה כמו בונדיו, שהם נדלקים מול שחקנים טובים, אבל רמת המוטיבציה יורדת נגד השחקנים הפחות טובים.
  18. פרנצ'סקו פורטי - ויקטור גלוביץ' פרנצ'סקו פורטי 1.90
  • צור חדש...