קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ממוקד ושקול

רשומים
  • מספר תכנים

515
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי ממוקד ושקול:

1. הסימון 1 נהריה עומדת בליין. אין זמן לפרט מתחיל עוד כמה דקות . בגדול לגביע חוקים משלו. החתימו את מייקל יאנג שחקנה לשעבר של גליל . ונפטרו מעקב אכילס וולטרס שהיה מאד חלש . בהצלחה
  2. דרך אגב הוא חתם בהפועל חיפה 😅😅😅
  3. בהצלחה למומחה לענייני היורוליג !
  4. בהצלחה. גם אצלי . נקווה שלא יאכזבו .
  5. הסימון 1 כוכב עומדת בליין ביחס יפה של 1.9 הכוכב לא בתקופה טובה אבל לדעתי זאת ההזדמנות שלהם לחזור לנצח. הכובב שיחקו לפני שלושה ימים בבית נגד אלבה לעומת ולנסיה ששיחקו רק לפני יומיים בחוץ ביוון נגד אולימפאקוס וישר עלו לטיסה לסרביה. על כן תהיה תשישות ועייפות מסויימת אצל האורחים. נוסיף לזה חיזוק אצל הכוכב שהחתימו את שחקן נבחרת ספרד קואינו קולום. ( מי שוזכר שיחק נגדינו לפני כחודש והיה טוב מאד ) קאוינו קולום רכז שיוסיף סדר שכל כך חסר אצל הכוכב ועוד איום מעבר לקו. כמו כן הוא מכיר את ולנסיה טוב מאד . הקבוצה ששיחררה אותו ואני מאמין שירצה להוכיח שהם טעו. גם גוורדן לויד מיודעי
  6. גרמת לווינר להוריד את הסינגלים אובר/אנדר. ברוך שובך ובהצלחה
  7. ברכות למשכפלים. המון חוסר מזל והמון מזל. רק מוכיח שאין בטוח בהימורים. העיקר נתפס ויש זכיה
  8. הליין כבר - 5. ואנחנו קנינו מאני ליין באותו מחיר. נקווה רק שחולון יעשו את העבודה.
  9. כפי שחזיתי הליין השתנה כבר ב 3 נקודות. ( ואולי אף יגדל עוד) מי שמיהר אתמול קנה במחיר טוב.
  10. מינסק - חולון הסימון 2 חולון מנצחת. אני בדרך כלל לא יוצא בהצהרות אבל ההימור הזה ברמת בטחון גבוהה מהרגיל. ואני די משוכנע שעד המשחק הליין ישתנה. חולון נצאת במקום השלישי בליגת האלופות כאשר מינסק במקום השני (אתונה מקום ראשון ושלון אחרונים). כאשר יש רק שתי עולות. הפסד של חולון וזה סוף דרכה בארופה. גם פער של שני נצחונות ממינסק בנוסף יתרון למינסק במשחקים הפנימיים ביניהם. נצחון של חולון בפחות מ 10 נקודות עדיין ישאיר סיכוי ריאלי לעלות לשלב הבא אך עדיין יהיה למינסק יתרון במקרה של שיוון בנקודות. על מנת שחולון תהיה תלויה אך ורק בעצמה היא צריכה נצחון מעל 10 נקודות (יעלה אות
  11. פששש כל הכבוד . הנפילה בריאל חוסר מזל. כבר היה 9 ריאל פוסיישן אחרון . שניה לסיום זניט קלעו סתם סל לא קשור לכלום.
  12. בהצלחה. הפעם לא כל כך מסכים עם הניחושים.
  13. הסימון 2 פולין עומדת בליין . האמת חיכיתי שהליין יעלה . היתה לי תחושה שרוב המהמרים ילכו על ישראל אחרי הנצחון על ספרד. ראיתי את המשחק והשאלה איזה ישראל נקבל זאת של המחצית הראשונה או השניה הנהדרת. אני מניח שמשהו באמצע , נבחרת ישראל אלופה לקבל בראש אחרי הישגים יפים. ולא יודע כמה הנבחרת ירדה לקרקע אחרי הנצחון על ספרד ( החסרה מאד חייבים לציין). פולין נבחרת חזקה וגם ניצחו את ספרד. ההפסד נגד ישראל היה הרבה אי מזל. נכון שפולין מגיע ללא סלוטר , אבל גם בלעדיו הם נבחרת חזקה ואף קיבלו את מתאוש פונטיקה מזניט. אם ביקשו מזניט לשחרר שחקן ברמתו ומעמדו ,מעיד שפולין לוקחים את התחרות בשיא הרצינות. מתאוש לא שיח
  14. הסימון 2 חולון עומדת בליין הפועל ירושלים עוד לא התמודדו עם יריבות ראויות. ניצחו את נמושות הליגה : את חיפה . נהריה , הפועל תא. את לימוז ניצחו רק בזכות רבע אחרון נדיר. וגם את באר שבע ניצחו רק בזכות רבע אחרון טוב. לחולון יש מאץ אפ טוב נגד ירושלים. וניצחו אותם לא מזמן. חולון פתחו לא טוב את הליגה והם בהחלט לא שווים 3 הפסדים רצוף. לא אופתע מנצחון של חולון כאשר הליין הנדיב נותן מרווח בטחון. לחולון הוואל חסר אבל אני אישית לא תופס ממנו. ירושלים רק עם שלושה זרים. שורה תחתונה עם חולון בהצלחה
  • צור חדש...