קפוץ אל תוכן
שלח טופס
עדכון הנהלה: אנחנו מטפלים בתקלה רוחבית, ייתכנו ניתוקים, נא סבלנותכם.

כל הפעילות

ערוץ זה מתעדכן באופן אוטומטי

1. בשעה האחרונה
  2. טורניר צ'לנג'ר ג'ירונה ספרד חימר גברים, משחק בין בנג'מין חסאן הגרמני/לבנוני לכריסטיאן גארין הצ'יליאני. אז אתמול הימרתי על חסאן וציינתי שהוא שחקן חימר מצויין אבל לצערי לא האמנתי בו מספיק ולקחתי אובר משחקונים והוא פשוט פירק את מיראלס הספרדי. היום הוא פוגש את גארין שהוא שחקן חימר מצויין אבל לא בשיאו כרגע ואני בטוח שאם חסאן ישחק כמו אתמול הוא יכול לנצח כאן. *הסימון: בנג'מין חסאן.
  3. היום
  4. אושרי

סינים🇨🇳

תודה חברים הזיזו שעה יוצאים לדרך ב14:35
  5. אושרי

ליגה סינית עם ה-BOSS

בהצלחה אחי ברשת עלה ל6.5
  6. בס"ד סינגל נוסף הערב ביורוליג וירטוס בולוניה מארחת את פנאתינייקוס בולוניה מגיעה למפגש הערב לאחר 3 הפסדים במפעל וניצחון ביתי על מליאנו כרגע היא ממוקמת במקום ה - 8 עם מאזן של 17 ניצחונות ו 14 הפסדים בבית היא ממוקמת במקום ה 7 עם מאזן של 12 ניצחונות ו 3 הפסדים. מנגד זה פנאתינייקוס מגיעה למשחק לאחר 4 ניצחונות בניהם על ברצלונה וריאל מדריד והפסד ל אוליפיאקוס. כרגע היא ממוקמת במקום ה- 4 עם מאזן של 20 ניצחנות ו 11 הפסדים. בחוץ היא ממוקמת במקום ה 4 עם מאזן של 7 ניצחונות ו 8 הפסדים. סה"כ נפגשו ב 2023 פעמיים ניצחון אחד לכל קבוצה. האיטלקים בגמת ירידה לעומת האיכות של האורחים מיוון. הסימון: פנאתינייקוס -2 ברכה והצלחה לכולם!
  7. ilanchelly

נלחמים על כרטיס לפלייאוף

בהצלחה שמול
  8. אני רק שאלה ?: (כבר רשמתי שאני נמנע) . מדוע הפלוס פה על גלבוע לאור העובדות שציינת אח? הרי יכלו לפתוח מאני ליין שהיה מתסבך עוד יותר את המנחשים . יגידו בגלל הניצחון המרשים על קאסם אבל אני לא קונה את זה . יותר קונה את זה שהחמישיויות שציינת בגלבוע הוכיחו את עצמם מספיק כדי להתקדם למקום טוב יותר עונה הבאה ולא סתם הביאו "פלסטר" בזמן הזה. בהצלחה קפטן.
  9. Eden26

סינים🇨🇳

בהצלחה אלוף
  10. Amir85

סינים🇨🇳

בהצלחה רבה
  11. שמול שמול

ליגה סינית עם ה-BOSS

בהצלחה אור היקר, שבת מבורכת לך ולמשפחתך יקירי.
  12. בהצלחה אחי היקר
  13. Zlatan9

נלחמים על כרטיס לפלייאוף

בהצלחה איש יקר, לקחתי גם 🙏🏽
  14. גלבוע גליל +2 ביחס 1.80 גלבוע צריכה את הניצחון הזה כדי לנסות להשתחל לפלייאוף לפני שהעונה הסדירה מסתיימת ובהיעדר טל אצל אשקלון שהוא לטעמי ההבדל בין אשקלון טובה לכזו שפחות, לדעתי זו הזדמנות טובה עבור הצפונים לנצח. אקח אותם עם הפלוס הקטן.
  15. בהצלחה חבר שלי, אמן נביא אותה
  16. ilanchelly

גלבוע גליל (2+) vs אליצור אשקלון של העוקץ

בהצלחה עדן היקר
  17. לאומית סל גלבוע נגד אשקלון הסימון: גלבוע+2 מאמן חדש בגלבוע, אולי עדיף מאוחר לפני שמאוחר מדי אשקלון אחי פירוק בבית על קאסם , גלבוע אחרי הפסד בהארכה לנהריה, גלבוע חייבת נצח פה אפ חושבת על סיכוי לפלייאוף בטח לפני המשחק נגד רמת השרון שבוע הבא ורצוי לנצח פה להגיד שגלבוע שווה יותר זה לא מספיק אבל לדעתי היא שווה יותר, אלדריך המתאזרח רק 4 משחקים בקבוצה וחתיכת שחקן,הירש שחזר לשחק באמצע העונה, הירש ואלדריך ביחד צמד מפחיד, אם גלבוע רוצה לנצח חייב לקבל עזרה מאהרוני,גואטה ודוידי יש לגלבוע את הכלים לנצח במשחק החשוב הזה אשקלון מתקשה לא מעט בחוץ, מאמן חדש דחיפה חדשה משחק חשוב, פלייאוף על הפרק, אני עם גלבוע
  18. העוקץ האולטימטיבי

זוג ב1460 לשבירת הנאחס בעזרת ה' אמן

הפוכים אח יקר מאחל הצלחה!
  19. Eden26

בהצלחה אח יקר
  20. elroi

בהצלחה אח יקר
  21. The Boss

בהצלחה אחי היקר ככל הנראה אני עם אשקלון עדיין לא גיבשתי דעה סופית