קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שיאני המערכת

1. משה יצחק

משה יצחק

רשומים

• לייקים

5

• מספר תכנים

33,940

2. המעניש במזומן

• לייקים

3

• מספר תכנים

9,927

3. גרש

גרש

רשומים

• לייקים

2

• מספר תכנים

9,912

4. קווקזי81

קווקזי81

רשומים

• לייקים

2

• מספר תכנים

16,297

תוכן פופולארי

התוכן האהוב ביותר נכון לתאריך 19/04/18 בכל האיזורים

1. פנאתנייקוס נגד ריאל מדריד (+4) 2 בהצלחה למשכפלים.
    1 אוהב
  2. תאריך שליחה: 19.04.18, 21:28 לתשלום 40.00 ₪ Winner Tax: ₪ 0.00 סטטוס נשלח בהצלחה הבחירות שלי טבלת ליגה כושר נוכחי מקום קבוצה # נ ת' הפ שערים הפרש נקודות 17 לבאנטה
    1 אוהב
  3. לא הייתי אומר פתחו רגליים במשחק ירידה שלהם, למרות שירדו הרבה לפני אבל מה זה חשוב עזר גם לי (עם בטיס גם דקה 93 חח) והכי חשוב שנתפס, מזל טוב אחי !
    1 אוהב
  4. כל הכבוד מעניש תמשיך להמליץ. מזל טוב.
    1 אוהב
  5. נובאק ג'וקוביץ נגד דומיניק תיאם קרב מעניין מאוד לפנינו. נובאק רק חזר למגרשים אחרי פציעה ארוכה והוא עדיין לא מאה אחוז. תיאם שחקן צעיר ומוכשר שעושה דרך מעולה משנה לשנה(בייבי נובאק) האוסטרי מציג טניס מעולה והתקפי גם על משטח החימר ואף גבר ב3 מערכות שנה שעברה על נובאק באליפות צרפת הפתוחה. אני צופה משחק צמוד ומעניין שבסיומו הילד יגבור על "האב". הבחירה שלי- דומיניק תיאם יחס - 1.9 🇱🇻
    1 אוהב
  6. אין עלייך יא יאנקי! אח יקר תודה! תודה חבר
    1 אוהב
  7. צסק"א מוסקבה - חימקי מוסקבה(10+) - 1 מיאמי היט(2+) - פילדלפיה 76 - 1 בהצלחה לכולם אמן רק זכיות!
    1 אוהב
  8. 1/3 בפלייאוף עד עכשיו , נקווה להיכנס יותר לכושר מיאמי היט(+2) - פילדלפיה סיקסרס - 1 הסימון: מיאמי היט +2 משחק מספר 3 בסדרת הפלייאוף , מיאמי מארחת את פילדלפיה מיאמי תחסר את דיון וויטרס שגמר את העונה , בפילדלפיה ג'ואל אמביד צפוי להישאר בחוץ גם הלילה ולא לשחק במדי פילדלפיה. מבחינה מקצועית על הסדרה: הסדרה כרגע במצב של 1-1 , אחרי 2 משחקים שהתנהלו כהפכים. במשחק הראשון פילדלפיה התפוצצה עם ניצחון ב19 הפרש , 130 נקודות ו64% מהשלוש. במשחק השני,מיאמי הגבירה את השמירה ההגנתית ושיחקה בקצב שלה , וגנבה ניצחון חוץ 113-103 , כשפי
    1 אוהב
  9. על כל המלצה של הימור ליורוליג יש לך תגובה הפוכה על הפוכה, ובמקרה הספיציפי הזה , לא מובן עם מי אתה הולך , מדריד או היוונים? האומנם יול יחזור ב25 בחודש , וכבר במשחקו הראשון מזה כמעט עונה שלמה , יש ביכולתו לשנות סדרה? אני בספק לכך. שלשום כשהיוונים הובילו 74-44, לאסו כבר וויתר על המשחק לחלוטין. בכל מקרה רוצה לומר כלפייך גרש - אתה רוצה להראות שאתה בעל הבעל הבית ביורוליג ותמיד תגיב לכל המלצה , גם אם אתה מסכים איתה לפעמים, אתה מנסה 'להוריד' מאותו ממליץ ותמיד תמצא נקודות פירצה מדוע ההמלצה לא הכי נכונה, גם את אתה בכיוון הנכון.
    1 אוהב
  10. 1 אוהב
  11. 1 אוהב
  12. תאמין לי אחי היקר גם אני הייתי רוצה שהם ינצחו יש שם עדיין קומץ שחקנים ותיק שנשאר שבאמת נותן את הנשמה אבל זה לא מספיק לצערי אני רואה את הסדרה נגמרת מהר מאוד. גולדן מאוד שונה בין המשחקים של העונה לבין המשחקים של הפלייאוף סדרה שנגמרת מהר מקנה מנוחה ואימוני טקטיקה לסדרה הבאה וזה מאוד חשוב.בהצלחה.
    1 אוהב
  13. תודה רבה לכולם, אין הימורים קלים יש הימורים טובים, ריאל במשחק הראשון נקלעה לפיגור גדול מהתחלה וזה מה שהוציא לה את האוויר בהמשך, במשחק הזה ריאל כבר לא תתן לו לברוח , ובהחלט ריאל יכולה לנצח את המשחק ,בנוסף יש לנו ליין שאמור להספיק במקרה של הארכה או משחק שיוכרע בדקות האחרונות מה שבטוח דו ספרתי לא יהיה פה , בהצלחה לכולם.
    1 אוהב
  14. מאחל הצלחה. אבל איזה קשר בין ליברפול לסלטיק?
    1 אוהב
  15. תודה רבה חג עצמאות שמח ! שפע ברכה והצלחה!
    1 אוהב
  16. בהצלחה רבה אמיר חג עצמאות שמח
    1 אוהב
  17. בהצלחה בהמשך אח תותח!
    1 אוהב
  18. בהצלחה חבר בהמשך גם אני מחכה ללבאנטה לזכיה ענקית
    1 אוהב
  19. כל הכבוד גל בהצלחה בהמשך
    1 אוהב
  20. ברכות לנו ולמשכפלים
    1 אוהב
  21. 1 אוהב