קפוץ אל תוכן

שיאני המערכת

תוכן פופולארי

מציג תוכן עם המוניטין הכי גבוה ב- 22/06/17 בכל האיזורים

1. 2 נקודות
    הסינגל להיום הוא גם לרשת, בהמשך אעבור על שאר המשחקים ואראה אם יש עוד סימונים(רשת/ווינר) קמרון - אוסטרליה - 2 הקבוצות כובשות יחס 1.65
  2. 2 נקודות
    אילבס - סינאיוהן XXXXXXXXX יחס2.9 בוומבלי ו 2.55 במועצה בהצלחה.
  3. 1 נקודה
    הדאבל נשלח ברשת , אפשרי כמובן גם בווינר קורינתיאנס - באהיה - 1 סרביה - ספרד(נבחרות עד 21) - 2 יחס 2.23 ( בווינר 1.8 )
  4. 1 נקודה
    אנגליה - פולין סה"כ קרנות טווחים, 90 דק' בין 9 ל 11 2.50 בהמתנה סלובקיה - שבדיה סה"כ קרנות טווחים, 90 דק' בין 9 ל 11 2.50 בהמתנה בונוס גרמניה - צ'ילה בין 0 ל 8 2.40 בהמתנה
  5. 1 נקודה
    לופז-2.5 משחקונים כבר ממתי שראיתי אותו משחק מול וואורינקה אמרתי שהוא יקח את הטורניר שיחק ממש טוב מאמין שינצח חלק
  6. 1 נקודה
    הבחירות שלי מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יחס סטטוס 1 גרמניה - צ'ילה סה"כ קרנות טווחים, 90 דק' בין 9 ל 11 2.50 בהמתנה 2 אנגליה - פולין סה"כ קרנות טווחים, 90 דק' בין 9 ל 11 2.50 בהמתנה
  7. 1 נקודה
    בנוסף לפוי נשלח גם דאבל לרשת: ציליץ - קוזלוב - 2-0 פדרר - זברב - 2-0 קוזלוב הצעיר הפתיע בסיבוב הראשון עם ניצחון על ג'יונסון ועוד אחרי פיגור מערכה, אבל מהתקציר שראיתי קוזלוב לא הרשים אותי בכלל, שחקן עם מימדים לא גדולים, סרב בינוני, גיונסון פשוט שיחק לידיו ועשה את כל הטעויות, היה אפילו רושם שהוא עושה את זה בכוונה. נגד ציליץ אני לא רואה שום סיכוי לקוזלוב, לא יהיה לו מענה לעצמות של הקרואטי וגם לניסיון כמובן. במשחק השני פדרר לא אמור להתקשות מול זברב שמשחק טניס פשוט ולא יצירתי, מגיש וישר טס לרשת בתקווה להחזרה חלשה, אבל פדרר כבר ידע להסתדר עם זה, אפשר לקחת פה גם אנדר משחקונים, אבל לקחתי הימור קצת יותר סולידי למקרה שזברב יצליח לגרור מערכה לטיי בריק. יחס כולל 2.15 בהצלחה!
  8. 1 נקודה
    בוםם נתפס הדאבל +הבונוס!!! ברכות למשכפלים..
  9. 1 נקודה
    תותח אופיר היקר מאוד, המון בהצלחה בזה יאח יקר מאוד!!!
  10. 1 נקודה
    נתפס 6-1 7-6 משחק פשוט מצויין של לופז
  11. 1 נקודה
  12. 1 נקודה
  13. 1 נקודה
  14. 1 נקודה
    קמרון - אוסטרליה × יחס 2.85 אילבס - סנגוקי × יחס 2.55 בלגראנו - ניואלס × יחס 2.60 קוקולה - יארו הסימון 2יחס 2.90 נשלח גם בישיר וגם 3/4 יחס כולל 57 50שח>2700 בהצלחה חברים והלוואי ניקח היום
  15. 1 נקודה
    כל הכבוד לך על הזכייה, רז!
  16. 1 נקודה
    קשה מאוד לדעתי לתפוס הכל ביחד באותו הטופס. השיטתי 3/4 מעולה והכי חכם בעיניי לעשות. בהצלחה !!!
  17. 1 נקודה
    אני עם הגרמנים למרות הסגל החסר,צילה לדעתי מלכודת דבש. בהצלחה
  18. 1 נקודה
    מחזיק לך אצבעות..בהצלחה ידידי!
  19. 1 נקודה
  20. 1 נקודה
    סימונים להיום, אני אישית שילבתי בדאבלים. פדרר 3.5- קצאנוב 1.5+ בסטים פויל מנצח את מאייר אזארנקה אובר 20 משחקונים בציליץ מדבדב 2-0 בהצלחה לכולם ויום נהדר ! הדאבל המרכזי שלי זה אזארנקה ופדרר
  21. 1 נקודה
    מדבדב - קוקינאקיס+1.5 (מערכות) 2 פואי - מאייר+1.5 (מערכות) 2 יחס 2.13 ביחד השקעה בינונית בהצלחה לכולם ואחלה של סופש (:
  22. 1 נקודה
    פדרר נגד מישה זברב(+3.5)= 1111 זברב אולי השחקן הכי משתפר השנה,הוא שידרג את המשחק שלו בכל הפרמטרים,בתחילת השנה הוא הוא הגיע לשיא ונתן הופעה מצוינת באוסטרליה והגיע לרבע הגמר שהוא מדיח על הדרך את אזנר ומארי,ברבע הוא כבר הובס בשלוש מערכות נגד פדרר.מאז אוסטרליה הוא ממשך ועושה תוצאות יפות עד עכשיו על דשא,זה שהוא שיפר את הסרב החלש שלו עוזר לו מאוד על הדשא.הנשק של זברב הוא משחק רשת יוצא מן הכלל והוא כמעט בכל נקודה מנסה לעלות לרשת משם הוא משיג את רוב הנקודות,שיטת המשחק שלו הוא סרב אנד וולי ומול פדרר הוא ישחק באותה שיטה כהוא לא יודע משהוא אחר,הבעיה של זברב שמול פדרר סגנון המשחק הזה פחות עובד,כפדרר בעצמו גם שחקן רשת מהטובים בעולם ובפרט על הדשא,פדרר למרות גילו נשאר אחד המחזירים הטובים בעולם והוא אמור להקשות מאוד על זברב על הסרב השני שלו,גם על הסרב הראשון של זברב פדרר אמור להסתדר.וגם שזברב יצליח להגיע לרשת חבטות ההעברה של פדרר מהקו האחורי הם מצוינות.לסיכום אני חושב שהמשחק הזה תלוי רק בפדרר שלא יתקשה לנצח את זברב גם הפעם.הסיבה שהלכתי על -3.5 ויחס קצת יותר נמוך היא שפדרר נוטה מדי פעם בטורנירים האלה להסתפק בשבירה אחת ולא ממש מתאמץ להשיג עוד שבירה ובמקרה שזברב יגיש ראשון אז יכול להיגמר 6_4 6_4 וחבל,אני לא חושב שזה יקרה אבל בכל זאת מעדיף לא לקחת את הסיכון. הסימון: פדרר -3.5 ביחס 1.6 מי שלא מסתפק ביחס הזה יכול לקחת -4.5 ביחס יותר גבוה או להסיף עוד יחס נמוך ולשלוח דאבל כל אחד והשיקולים שלו,נקווה שההימור יעלה גם במעוצה בבוקר.
  23. 1 נקודה
    קמרון - אוסטרליה - 2 קמרון ואוסטרליה מגיעות למשחק היום כששתיהן אחרי שני הפסדים רצופים. קמרון ניצחה בתחילת החודש 1:0 את מרוקו אך לאחר מכן הובסה 4:0 מול קולומביה ובמשחק הפתיחה שלה בטורניר הנוכחי, היא הפסידה 2:0 לצ'ילה. אוסטרליה מנגד, ניצחה בתחילת החודש את ערב הסעודית כשלאחר מכן היא הובסה 4:0 בידי ברזיל ובמחזור הפתיחה של גביע הקונפדרציות, הפסידה אוסטרליה 3:2 לנבחרת גרמניה החזקה. זהו המפגש הראשון בין קמרון לאוסטרליה והאמת, עם האוסטרלים ישחקו היום כפי ששיחקו נגד גרמניה, סיכוי לא לא שהאוסטרלים ינצחו את המשחק הזה. יהיה משחק שקול ולדעתי שווה לגבות ב-X. אני בכל מקרה, הולך עם הנבחרת האוסטרלית. גרמניה - צ'ילה - 1 נבחרת גרמניה פתחה את הטורניר עם 3:2 צמוד מול נבחרת אוסטרליה כשלפני כן, היא התעללה עם 7:0 מול סן מרינו הקטנה. מול גרמניה תשחק היום צ'ילה, שניצחה 2:0 במחזור הפתיחה את קמרון, אחרי שהפסידה 3:2 לרומניה כמה ימים לפני כן. מפגש אחד בודד התקיים בין השתיים בעבר, לפי שלוש שנים, משחק ידידות שהסתיים 1:0 לנבחרת גרמניה משער של גצה. הגרמנים טובים יותר מנבחרת צ'ילה ולמרות שזו פתחה עם ניצחון מרשים על קמרון, לגרמנים יש כלים טובים יותר להתמודד מול צ'ילה ולדעתי, הנבחרת הגרמנית תשיג שלוש נקודות נוספות, בדרך לסיבוב הבא. הלסינקי - מארייהמן - 1 הלסינקי מוליכה את הליגה הפינית ביתרון של שמונה נקודות על פני וי.פי.אס השניה. היא מגיעה למשחק היום עם ארבעה ניצחונות רצופים ושבעה במהלך עשרת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את מארייהאמן, שמדורגת במקום השלישי בטבלה. הקבוצה אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהלסינקי אגב ניצחה בכל שלושת משחקי הבית האחרונים שלה ובחמישה מהשבעה האחרונים. מארייהמן מנגד, ניצחה פעם אחת במהלך שמונת משחקי החוץ האחרונים שלה, כך שלהפתיע היום את הלסינקי, אני לא חושב שזה יקרה. מארייהמן נראית טוב מפתיחת העונה אך לדעתי, הלסינקי תיקח את הנקודות במשחק הזה. אילבס - סיינאיוהן - X אילבס מדורגת במקום השמיני בטבלה עם 17 נקודות, מתחתיה עם נקודה פחות נמצאת סיינאיוהן. אילבס מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מול להאטי בחוץ, אחרי שניצחה בחוץ את ה.י.פ.ק 1:0. סינאיוהן מנגד, אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה ועם שלושה הפסדים במהלך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. אילבס אחרי שלושה הפסדים בארבעת משחקי הבית האחרונים שלה ונראה שהימור על תיקו כאן, הוא הימור מצויין. השתיים ביכולת חלשה מאוד בתקופה האחרונים, חלוקת נקודות כאן, בהחלט אפשרית. וי.פי.אס - רובנאיימי - 1 וי.פי.אס מדורגת במקום השני בטבלה. היא הפסידה פעם אחת במהלך 12 המשחקים האחרונים שלה כשהיא עם 23 נקודות, רחוקה 8 נקודות מהפסגה. מולה תשחק היום רובאניימי החלשה שמדורגת במקום העשירי בטבלה. הקבוצה אחרי ניצחון במחזור האחרון מול אינטר טורקו, אחרי שלושה הפסדים רצופים. רובנאיימי הפסידה בחמישה מששת משחקי החוץ האחרונים שלה בליגה כשוי.פי.אס עם ניצחון ביתי בודד במהלך ששת משחקי הביתה אחרונים שלה. למרות הנתון העגום הזה, וי.פי.אס טובה יותר ומול רובנאיימי בבית, זה אמור להסתיים עם שלוש נקודות בכיס.
  24. 1 נקודה
    בהצלחה ידידי!!!
  25. 1 נקודה
    ספרד כבר עלו לשלב הבא.. יש מצב ל 1X
  26. 1 נקודה
  27. 1 נקודה
  28. 1 נקודה
    מ. יוז'ני - א.רובלב מעל 22.5 2 גארבין מוגורוסה - א. ריסקה מעל 21.5 3 גרמניה - צ'ילה מעל/מתחת שערים מעל 2.5 4 אנגליה - פולין מעל/מתחת שערים מעל 2.5
  29. 1 נקודה
  30. 1 נקודה
  31. 1 נקודה
    בהצלחה... סימון לא פשוט
  32. 1 נקודה
  33. 1 נקודה
  34. 1 נקודה
    מינסוטה + מילווקי יחס 2.7 בהצלחה לכולם ולילה טוב!
  35. 1 נקודה
    פדרר(-4.5) נגד מישה זברב= 1 הסימון: פדרר -4.5 ביחס 1.65 במעוצה,יש הסבר מפורט בנושא שפתחתי קודם. עוד שלישיה: מאייר מנצח את פוי סאם קווארי מנצח 2_0 במערכות יוזני מנצח את רובלב
  36. 1 נקודה
    מסכים 2 הגנות לא מהמרשימות,ההימור נהדר,בהצלחה מלך
  37. 1 נקודה
  38. 1 נקודה
  39. 1 נקודה
    זה מצ׳אפ שונה, מארי עשה אתמול הרבה טעויות - נקודות מתנה.. קווארי שחקן גבוה עם סרב טוב לכן המשחק יהיה שונה ממה שהיה אתמול ותומפסון יתקשה מול זה בהרבה יותר. בהצלחה mvp
  40. 1 נקודה
    סאם קווארי לא הייתי הולך איתו נגד ג׳ורדן תומפסון הוא ניצח בענק את אנדי מארי והייתי הולך איתו הוא בכושר מצוין
  41. 1 נקודה
  42. 1 נקודה
  43. 1 נקודה
    מה אומר על הימור רוג'ר לוקח פחות מ 12.5 משחקונים? יחס 2.07. מה הסיכוי שאתה מעריך שאחד הסטים יגיע לשובר שיוויון?
  44. 1 נקודה
    בהצלחה. היחס ירד משמעותית אז אוותר.
  45. 1 נקודה
    בוקר טוב ובהצלחה
  46. 1 נקודה
  47. 1 נקודה
  48. 1 נקודה
  49. 1 נקודה
    מזל טוב תותח! הדאבל הראשון שוכפל, תודה.
  50. 1 נקודה
    אחלה צאבי תמשיך כך מזל טווב
  • צור חדש...