קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 מיניסוטה 7+nba משחק 2 WIN

avile

הודעות מומלצות

avile 500+
18.7k
יחס ההמלצה כולל : 1.8
רמת הביטחון :

דנבר יארחו את מיניסוטה הלילה למשחק מספר 2 בסדרה לאחר ניצחון חוץ של מיני ולקיחת הביתיות .

דנבר האלופה בהנהגת יוקיץ וגמאל מארי לא הצליחה במשחק הראשון לנצח בביתה את מיניסוטה החזקה והיציבה .

מיניסוטה אני חושב לפי מה שראיתי במשחקיה האחרונים, זאת התשוקה והרצון לעשות את זה עוד צעד קדימה וכן יש לה כלים מצויינים וראינו שאף אחד לא יכול על אדוארדס במשחק הראשון וגם הלאה ,זה שחקן מפתח ,וכמובן כקבוצה משחקת הכדורסל הטוב שלה העונה בנקודה הקריטית הזאת ,אין לי ספק שתעמוד בליין לכל הפחות ולא הולך ואומר תנצח אך יכולה זה המבחן האמיתי שלה .

יש לציין לא האמנתי שמיני תביס את פיניקס בסוויפט ,כך שהכל פתוח במשחק הזה ,משחק נגד דנבר שהיא כן עם  הגב אל הקיר וכל הלחץ עליה.

דנבר תעשה הכל כדי לנצח ותתחיל כבר מהדקה הראשונה לנסות לברוח למיני ,אך מיני זה זן אחר לדעתי שיכול לעמוד זקוף מאוד מול יוקיץ .יש יתרונות למיני. והעליונות של דנבר זה יוקיץ אך צריך גם תשאר כדי לנצח את מיני רק משחק ענק שלהם יוכלו לנצח שוב לא להביס .

אני לא רואה בשום צורה את מיני נכנעת בצורה דו ספרתית או מעל הליין המכובד ,כן יכולה להפסיד אך במשחק שקול מאוד ,בוא נאמר שדנבר לא חדה מספיק ונראה זאת הלילה .

לסיכום לקחתי בשתי ידיים את מיניסוטה והליין ואומר מיני יכולה לעשות הלילה קרבת דרך לגמר המערב .

בהצלחה .

• Like 1
קישור להערה
Rubi 0-500
287

תודה על ההמלצה אחי!

שכחת פרט מאוד חשוב אי אפשר לזלזל בדנבר במיוחד שהיא זוכת ה- NBA של שנה שעברה ! תצליח !

קישור להערה
avile 500+
18.7k
לפני 2 דקות, Rubi אמר:

תודה על ההמלצה אחי!

שכחת פרט מאוד חשוב אי אפשר לזלזל בדנבר במיוחד שהיא זוכת ה- NBA של שנה שעברה ! תצליח !

תודה אחי ,לא שכחתי כלום מבין ויודע טוב מאוד אח יקר ,נתראה בבוקר

קישור להערה
איש הטניס 500+
5k

בהצלחה אחי. גם חשבתי אבל מעדיף לעודד מהצד משחק הזה.

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות