קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 פלייאוף יורוליג 🏀 אולימפיאקוס - ברצלונה (Game 4) WIN

itamar777

הודעות מומלצות

itamar777 500+
5.3k
יחס ההמלצה כולל : 2.13
רמת הביטחון :

אחרי 7/7 בסימונים יורוליג על משחק מס' 3, אני מסתער על מחזור משחק מס' 4! 
מכבי 1+
בארסה 6+  אנדר 154 
פנר מאני ליין
בסקוניה עם הליין ברבע  במחצית  במשחק שלם 

אולימפיאקוס - ברצלונה
גם הפעם שתי המלצות למשחק הזה, 

1. אולימפיאקוס מאני ליין יחס 1.30
במשחק 3 היוונים הוכיחו שוב שיש להם מחסום מנטלי כשהם פוגשים את ברצלונה. ביזיון גדול מבחינתם שהם איבדו את המשחק הזה אחרי שהובילו בדקות הסיום של הרבע הרביעי וגם לאורך רוב דקות ההארכה. 
כעת המאזן בין הקבוצות העונה עומד על 4-1 לטובת הספרדים וכולל 2-0 לספרדים ביוון. 
אולימפ' עם הגב לקיר היום וברצלונה יודעת שגם אם מפסידה היא חוזרת הביתה למשחק מס' 5. 
אז אמנם ברצלונה כבר ניצחה פעמיים העונה בפיראוס אבל עדיין היא קבוצת חוץ בעייתית ותרגיש הרבה יותר נוח בבית מול הקהל שלה, שם היא במאזן מרשים 16-3 עד כה. 
במצב הדברים הזה התרחיש הסביר להיום הוא ניצחון יווני ואני בוחר שלא להתעסק עם הליין הבעייתי של 6 נק', מולו אולימפ' במאזן שלילי 6-1-11. ובמאזן 6-1-6 כשהיא מנצחת. 

2. אנדר 153 (גיבוי X)
אני אתן שוב למטה את הסטטיסטיקה עליה ביססתי את ההמלצה אנדר 154 במשחק הקודם (מעודכנת) והכל כמובן תקף ושריר וקיים גם למשחק הקרוב, שאין לי שום סיבה לצפות למשהו שונה מאשר משחק קשוח ופיזי בין שתי ההגנות החזקות הללו.
כמו שאני תמיד לוקח את האנדר בדרבי היווני, גם כאן אני בוחר להמשיך עם הקו הזה כשברור שאחת לכמה משחקים ביניהן עשוי להיות פתאום אובר אבל תנו לקבוצות הללו לשחק עוד 10 פעמים ותקבלו אנדר ב-8/10. 

אולימפ' וברצלונה הן שתי קבוצות הגנה מעולות, מהטובות ביותר ביורוליג העונה. היוונים שומרים את היריבות שלהם על 75 נק' בממוצע וקולעים 78.5. הספרדים שומרים את היריבות על 79 וקולעים 82.
ביוון אולימפ' מציגה הגנת ברזל ושומרת את היריבות על 72.4 בזמן שהיא קולעת 77.7 
ב-3/5 המפגשים העונה בארסה שמרה את אולימפ' מתחת ל-72 נק', כולל ביוון, ככה שאין ספק שהמאצ' אפ הזה מוציא מבארסה את המשחק ההגנתי הכי טוב שלה. 
4/5 המפגשים ביניהן העונה התאפיינו בסקור נמוך כשרק מפגש אחד נגמר מעל הליין הנתון. 
גם בשנים האחרונות, 9/11 המפגשים האחרונים בין הקבוצות התאפיינו בהגנות קשוחות וסקור של 152 נק' ומטה. 

בהצלחה!

קישור להערה
  • תגובות 17
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• itamar777

4

• משה יצחק

1

• ilanchelly

1

• Floxp

1

Top Posters In This Topic

itamar777 500+
5.3k
לפני 2 שעות, משה יצחק אמר:

בהצלחה אח יקר 

לפני 1 שעה, ilanchelly אמר:

בהצלחה אלוף 

לפני 1 שעה, Floxp אמר:

בהצלחה אח יקר איתך בהימור

לפני 1 שעה, Eden26 אמר:

בהצלחה אחי

לפני 1 שעה, שובר תמועצה אמר:

בהצליה אח יקר

לפני שעה, GiladonB אמר:

בהצלחה אח יקר 

תודה אלופים! בהצלחה למי שאיתי

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות