קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 טופס טוב בע״ה 🙏🏻

omer2her

הודעות מומלצות

omer2her 500+
543
יחס ההמלצה כולל :
רמת הביטחון :

שלום לכולם ובשורות טובות לעם ישראל שלנו הכבשה בין 70 הזאבים האנטישמים 🙏🏻

באיירן +1 

באיירן ראשונה ל 3 קרנות 

מכבי תל אביב ניצחון/רבע ראשון מכבי 

בארסה +6 

יחס כולל - 6.56

באיירן מינכן מארחת בביתה מבצרה ( במיוחד בליגת האלופות ) את ריאל מדריד שאותי לא מרשימה חוץ מהאמת אופי ורצון ונראה כאילו מוצמד לה אקדח לרקה במשחקים שהיא צריכה לנצח... אז היום היא במשחק חוץ שהיא לא חייבת לנצח, גם תיקו תהייה תוצאה מעולה עבורה על אדמת גרמניה.. באיירן היום מגיעה עם הרבה שחקנים חשובים שיהיו בספק למשחק, אבל לפי מה שהבנתי מקצת מחקר קטן כנראה שחלקם כן ישחקו היום והם קיבלו מנוחת החלמה במשחקים האחרונים, כמו גנברי סאנה ועוד.. באיירן מינכן יכולה וצריכה להוציא לפחות תוצאת תיקו בבית.

הוספתי גם לטופס ראשונה ל 3 קרנות באיירן, באיירן מפלצת התקפית ומפלצת קרנות שהיא צריכה והיום היא צריכה.. הסבירות שהיא תגיע ל 3 קרנות ראשונה היא גבוהה יותר מאשר ריאל.

מכבי תל-אביב אביב ניצחון כי אני חושב שמכבי באמת נראית טוב, ומה שמפחיד אותי זה שבולדווין לא ישחק (בספק עדיין) שמאוד משמעותי לקבוצה במשחקים האחרונים והוא מוציא גם קבוצות מאיזון ומהכלים עם כל העבירות האלה שהוא מקבל בכאילו זריקות ל 3.. והוא שחקן איכותי ומשמעותי כל עוד הוא מתאמץ. אז אם ישחק זה כמובן יהיה הרבה יותר טוב למכבי ולהימור. אני עדיין לא שולח את זה, מחכה לראות לקראת אחר צהריים מה מצבו ואם לא ישחק יש מצב אחליף לרבע ראשון מכבי.. 

בארסה +6 ביורוליג היום, לא יודע תחושה שלי שאולימפיאקוס היום לא יטיילו, מה גם כשמסתכלים על כל התוצאות שלהם בבית ב 20 משחקים האחרונים ובמיוחד בכמה האחרונים שלהם ביורוליג, הם לא נוטים לפרק העונה... בארסה תבוא בהילוך גבוה זה בטוח, מה שאני צריך זה שגם יתחברו לה הדברים ושלא תתפרק.. לא נראה לי קשה במיוחד וזה אפשרי.. 

בוצעה עריכה ל על ידי omer2her
קישור להערה
  • תגובות 19
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• omer2her

9

• itamar777

3

• גרש

1

• itayZ

1

גרש 500+
2.6k

באיירן הימור טוב, לדעתי פאו תנצח אבל רבע 1 אפשרי מאוד

חושב אולימפיאקוס תנצח באיזור הליין

בהצלחה

קישור להערה
omer2her 500+
543
לפני 1 דקה, גרש אמר:

באיירן הימור טוב, לדעתי פאו תנצח אבל רבע 1 אפשרי מאוד

חושב אולימפיאקוס תנצח באיזור הליין

בהצלחה

אז אנחנו כמעט באותו ראש 

תודה אחי 😎 

קישור להערה
omer2her 500+
543
לפני 1 שעה, itayZ אמר:

בהצלחה 

לפני 52 דקות, miron אמר:

בהצלחה

לפני 51 דקות, miron אמר:

בהצלחה

תודה אחים 🙏🏻

קישור להערה
omer2her 500+
543
לפני 1 שעה, itamar777 אמר:

סימונים טובים. הלוואי והכל יתחבר

תודה אחי

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות