קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 סינים🇨🇳 WIN

אושרי

הודעות מומלצות

אושרי 500+
11.5k
יחס ההמלצה כולל : 1.70
רמת הביטחון :

שרקס+2 - יארחו הערב שוב את הגולדן למשחק הרביעי בסידרה במצב של 2-1 לטובת הגולדן.. שרקס יהיו חייבים לנצח הערב כדי לגרור למשחק חמישי ומכריע, במידה של הפסד הם מודחים סופית בבית שלהם.. במשחק שעבר הגולדן ניצחו בנקודה אחת לאחר שהכוכב של השרקס בלאדסו עמד על הקו במהלך המכריע האחרון של המשחק היה צריך לקלוע את שלושת הזריקות כדי לגרור להארכה הוא קלע רק 2 ונגמר 121-120 לטובת הגולדן שעלו ליתרון 2-1 בסידרה כאמור.. אני חושב שההחטאה הזאת של בלאדסו יושבת עליו חזק והוא יבוא הערב כדי לתקן ולהחזיר, אני צופה למשחק גדול שלו הערב.. הגולדן ינסו לסגור סיפור עם 3-1 וזה לא יהיה כזה נורא אם הם לא יצליחו כי במשחק מספר 5 גולדן חוזרים הביתה שלהם ששם הם כבר יעברו כנראה.. בכל אופן אני לא רואה את השרקס נכנעים כל כך בקלות במשחק הזה, הם שווים לפחות ניצחון ביתי אחד בסידרה הזאת, הליין איתם וגם אני. 🦈

בוצעה עריכה ל על ידי אושרי
קישור להערה
אושרי 500+
11.5k
לפני שעה, Eden26 אמר:

בהצלחה אחי

לפני שעה, Amir85 אמר:

בהצלחה רבה 

לפני 41 דקות, פירוק המועצה אמר:

תודה רבה חברים

קישור להערה
אושרי 500+
11.5k
לפני 3 שעות, אושרי אמר:
סוג ההמלצה: S
יחס ההמלצה כולל : 1.70
שעת משחק: 14:35
רמת הביטחון :

שרקס+2 - יארחו הערב שוב את הגולדן למשחק הרביעי בסידרה במצב של 2-1 לטובת הגולדן.. שרקס יהיו חייבים לנצח הערב כדי לגרור למשחק חמישי ומכריע, במידה של הפסד הם מודחים סופית בבית שלהם.. במשחק שעבר הגולדן ניצחו בנקודה אחת לאחר שהכוכב של השרקס בלאדסו עמד על הקו במהלך המכריע האחרון של המשחק היה צריך לקלוע את שלושת הזריקות כדי לגרור להארכה הוא קלע רק 2 ונגמר 121-120 לטובת הגולדן שעלו ליתרון 2-1 בסידרה כאמור.. אני חושב שההחטאה הזאת של בלאדסו יושבת עליו חזק והוא יבוא הערב כדי לתקן ולהחזיר, אני צופה למשחק גדול שלו הערב.. הגולדן ינסו לסגור סיפור עם 3-1 וזה לא יהיה כזה נורא אם הם לא יצליחו כי במשחק מספר 5 גולדן חוזרים הביתה שלהם ששם הם כבר יעברו כנראה.. בכל אופן אני לא רואה את השרקס נכנעים כל כך בקלות במשחק הזה, הם שווים לפחות ניצחון ביתי אחד בסידרה הזאת, הליין איתם וגם אני. 🦈

מקפיץ:basket:

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות