קפוץ אל תוכן
שלח טופס

1211729507-20x19 EUROLEAGUE - פנאתינייקוס vs מכבי תל אביב WIN

מחבט הלוהט

הודעות מומלצות

מחבט הלוהט 500+
9.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.7
רמת הביטחון :

פנאתינייקוס vs מכבי תל אביב 

התחבטתי המון עם עצמי בהימור הזה למה אני ממש נעול בהרגשה שיהיה פה משחק האומנם קשוח וחזק אבל סקור טוב לא גבוהה אבל כזה שיעבור תליין. פעם אחרונה שפנא נפגשה העונה עם מכבי זה נגמר 165 זה היה בבלגרד. היום זה פלייאוף ויש לו חוקים משלו הכל אחרת. מכבי ניראת ממש טוב בחודשיים האחרונים וזה גם מקבל תמונת מראה בכמות הנקודות הגבוהה שהיא קולעת. למכבי יש שחקנים שיודעים לייצר סלים לעצמם הם קולעים שלשות באחוזים מעולים כמעט כל הסגל שלה יכול לקלוע שלשה בכל רגע נתון. גם קבוצתית גם אישית מכבי קולעת הרבה במיוחד לאחרונה שבלדווין נמצא בזון מטורף וגם כל מי שמסביבו. פנא זאת פנא קבוצה שמנצחת מההגנה שלה במיוחד בבית שלה, אבל בכושר שמכבי נמצאת וראיתי שיש המון בפורום שמאמינים במכבי (אישית אין דיעה על מנצחת) אז אם מכבי רוצה לעשות פה קרב טוב היא תלויה בזה שהיא תקלע סקור גבוהה ותצטרך למשוך אחרייה גם את פנא (נקווה שתצליח) לסגנון הזה אחרת הסיכויים שלה יפחתו. לקחתי את מכבי בקטנה ממש בגרושים בשביל ההנאה מהצפייה בהמלצתו של חבר, אבל תסכום הנאה מהרווחים (ב״ה) מהימים האחרונים שמתי על אובר מאמין מאוד באובר, למרות שאתמול היה חסר לי נקודה לתפוס את פילי וניקס וזה הקשה עליי לקחת תהימור (נכון זה לא קשור אבל יושב בראש) כי הייתי סגור על האובר הזה. אני מקווה שמכבי באמת תבוא טוב תתן הצגה יש קלעים מצויינים בשני הצדדי המגרש ושהכדורים הכנסו ואז האובר יהיה בהישג יד וכנראה שיגמר צפוף ליד הליין נקווה שמעל. 

פנאתינייקוס vs מכבי תל אביב

מעל/מתחת נקודות - מעל 164 נקודות ביחס 1.7

• תודה 1
קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.2k
לפני 9 דקות, העוקץ האולטימטיבי אמר:

בהצלחה אח יקר:x:hi:

תודה אח יקר לקחתי ממך מכבי ממש בקטנה לא רוצה להזיע בחג הפסח 😂

והאובר אתה יידע נקווה שיבוא

בהצלחה תותח על חלל

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.2k
לפני 5 דקות, משה יצחק אמר:

בהצלחה אח יקר 

תודה משה חבר יקר

קישור להערה
mat1913 0-500
87

חיזקת לי מאוד את הדעה ,שמכבי רצה קשה לעצור אותה.

אני מאמין שנראה משחק התקפי כי מכבי תנסה כמו שאמרת לגרור את פנא למשחק התקפי .

בהצלחה אחי

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.2k
לפני 1 דקה, mat1913 אמר:

חיזקת לי מאוד את הדעה ,שמכבי רצה קשה לעצור אותה.

אני מאמין שנראה משחק התקפי כי מכבי תנסה כמו שאמרת לגרור את פנא למשחק התקפי .

בהצלחה אחי

תודה רבה בהצלחה חבר

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות