קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 דאבל ביתי מבצרי וסופר משמעותי לצד הסברים קלים 👌 WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.1k
יחס ההמלצה כולל : 3.15
רמת הביטחון :

אתלטיקו (שידור בספורט 5 פלוס 📺)

מילווקי +1 (שידור בספורט 5 📺)

ביחס 3.15

אתלטיקו לטעמי בבית זה חתיכת הימור טוב בדגש על האלופות. כולנו ראינו מה היה מול אינטר וכמה הביתיות פשוט שיתקה את האיטלקים. ועם כל הכבוד שלי לגרמנים, לשחק במטרופליטאנו זה סיפור אחר לגמרי מאשר בכל מגרש. לדעתי אתלטי תעלה שלב גם בסופו של סיכום שני המשחקים אבל כדי שזה יקרה היא תצטרך לנצח בבית היום ולהגיע לגומלין רגועה משהו. בפעם האחרונה שהמפגש הזה היה אי שם ב-2018 זה הסתיים 0-2 חלק. אתלטיקו מול הקהל שלה ובטח עם מאמן כמו צ'ולו על הקווים תנצח את המשחק.

מילווקי מגיעה אחרי ניצחון הלילה על בוסטון שלדעתי ייתן חתיכת בוסט לדוק ריברס וחניכיו. שתי הקבוצות בבק טו בק, מה שכן במגמות הפוכות שאורלנדו הפסידה ליוסטון חסרת השאיפות בחוץ. משחק חשוב לשתי הקבוצות על המיקום ועל אה ודה. יאניס בחוץ, ואנגר בספק שלדעתי האישית הוא דווקא כן ישחק. כל העניין עם הליין שהתהפך באיזשהו מקום אפילו טיפה מרגיע אותי קצת יותר מהמספרים והסטטיסטיקות. חמישייה שיש בה את מידלטון ואת לילארד עם כל הכבוד לזו שמולה לא שווה אנדרדוג בטח שהיא בבית שלה ובטח אחרי ניצחון כביר על בוסטון. אני עם הבאקס.

בשם השם נעשה ונצליח !

קישור להערה
  • תגובות 28
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

• שמול שמול

11

• GiladonB

3

• The Boss

2

• Eden26

2

שמול שמול 500+
20.1k
לפני 23 דקות, Tautau אמר:

איתך באתלטיקו אלוף בהצלחה

בהצלחה לנו שותף

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות