קפוץ אל תוכן
שלח טופס

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 פורטוגל - רישארד גאסקה 🔥 WIN

מחבט הלוהט

הודעות מומלצות

מחבט הלוהט 500+
9.1k
יחס ההמלצה כולל : 1.85
רמת הביטחון :

אני פשוט לא מבין למה דומיניק תיאם פייבוריט פה. באמת אני מחפש מאתמול חצי סיבה למה האוסטרי שמשחק רע פשוט רע ממש טניס לא טוב נגד שחקן שניצח אותו בעבר 3 פעמיים נגד שחקן שהוכיח שהגיל שלו לא מפריע לו במאומה להציג טניס  נגד שחקן שהיה האלוף פה באשטוריל בפורטוגל. אני חזק מאוד מאוד עם הצרפתי פה ראיתי תמשחק של תיאם נגד מטרר הוא ניצח פשוט בגלל מתנות שחילק מרטרר הגרמני אבל לא שבאשמתו הגרמני סבל מקושי פיזי לפני המשחק ובמהלך המשחק מרטרר שלא קשור לחימר היה צריך לנצח. לדעתי תיאם שנמצא פשוט בשפל הקריירה מפסיד לשחקנים טופ 200-300 באהלן אהלן כמו כלום אפילו משחקים שהוא לא מצליח לקחת 4 משחקונים, תיאם פשוט לא טוב הוא כבר לא המאמן האכותי שהיה לו יש לו 2 בחורים צעירים שמנהלים אותו הוא לא נלחם הוא משחק אם יבוא יבוא. הצרפתי זה פייטר לא נורמלי הוא לא יתן לתיאם כלום בחינם זה האופי שלו הוא היה אלוף פה בעבר ב 2015 שחקן טופ 10 בעברו לדעתי הצרפתי יינצח פה ועוד לדעתי שהוא גם חא יתקשה יותר מידי.

רישארד גאסקה נצחון ביחס 1.85

בהצלחה

• תודה 1
קישור להערה
איש האינטואיציה 500+
36.3k
לפני 39 דקות, משה יצחק אמר:

בהצלחה אח יקר 

• תודה 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות