קפוץ אל תוכן
שלח טופס

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 אינדיין וולס - קרלוס אלקרז WIN

מחבט הלוהט

הודעות מומלצות

מחבט הלוהט 500+
9.2k
יחס ההמלצה כולל : 1.65
רמת הביטחון :

קרלוס אלקרז (3)  vs  אלכס זברב (6)

אם יש דבר אחד שאלקרז חיכה לו זאת נקמה על ההפסד האחרון שלו לזברב בארה״ב הפתוחה, והיום התנאים כול כולם לטובתו של לה בומבה מספרד. אני היום 5 כוכבים עם הספרדי בגלל דבר אחד עיקרי הסרב, לסרב של זברב אין שום ערך על המשטח באינדיין וולס זה משטח כמו חימר להוציא את סינסינטי זה המשטח הכי איטי בסבב כדוגמא לחימר. סיבוב קודם נגד דימון זברב הגיש 67 אחוז הגשה ראשונה ורק 7 אייסים ב 3 מערכות ודימון לא ריטרנר משובח. . אלקרז ניראה מונחה מטרה הוא כבר ירד למקום 3 בעולם (לסינר) והוא האלוף המכהן שחייב פשוט חייב להניף גביע כי כאמור בטניס הניקוד מספר אחורה בגלל שהוא האלוף המכהן אם לא יניף כביע יאבד תניקוד שלו וגם ככה הוא לא בתקופה משו אבל פה באינדיין משטח שהוא כל כל אוהב אלה תנאים כמעט כמו חימר רוב היתרונות של זברב יהפכו לעקב אכילס שלו ואלקרז אמור לפרוח על המשטח. אני חושב שאלקרז חיכה מה זה חיכה לזברב למפגש על משטח כזה, ואני גם אומר שלדעתי לה בומבה לא התקשה פה והליין הזה קצר לתנאים שתפורים בדיוק לסגנון של קרליטו לה בומבה, והאריה מגרמניה לא יצליח להסתדר איתו פה. תוצאה משוערת 6-4 7-5. 

קרלוס אלקרז -3.5 משחקונים 

בהצלחה

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.2k
לפני 3 שעות, איש האינטואיציה אמר:

בהצלחה אח 

לפני 2 שעות, Shaharm15 אמר:

הופסק המשחק ידוע אם ימשיך ??

תןדה חברים ואמוס לה בומבה 

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות