קפוץ אל תוכן
שלח טופס

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 אינדיאן וולס - קרוליין ווזניאקי WIN

מחבט הלוהט

הודעות מומלצות

מחבט הלוהט 500+
9.8k
יחס ההמלצה כולל : 1.75
רמת הביטחון :

קרולין ווזניאקי (200)  vs  דונה וקיץ (36)

5 כוכבים אני היום עם הדנית אני חושב לרוץ איתה כל הטורניר נקווה שזה השתלם הייתה פתיחה טובה בסיבוב הראשון נקווה להמשיך.

שני השחקניות נפגשו פעמיים המאזן 2-0 לווזניאקי. האומנם המפגשים היו בזמן שהדנית הייתה בשיאה ושלטה בסבב הנשים ביד רמה, אבל וקיץ מעולם לא לקחה לא מערכה וזה יושב בראש. ווזניאקי לא סתם חזרה להעביר תזמן בטורנירים האלה, ווזניאקי מגיעה עם כל הפמליה מאמן כושר מאמן אישי מסאזיסט, ווזניאקי חזרה להתחרות ברמות הגבוהות לאחר ההריון שלה על מנת לחזור לטופ העולמי. בסיבוב הראשון ווזניאקי שיחקה פשוט מושלם כאשר היא מפרקת את זו לין גם כאשר היא נפתחה אנדר דוג. ווזניאקי שחקנית קו אחורי קטלנית יש לה סרב עוצמות נסיון לקרולין יש את כל החבילה גם בגיל שלה לחזור לטופ העולמי. דונה אחלה שחקנית אבל לא יציבה ליד משחקים בלתי נשכחים יש לה הפסדים פשוט מוזרים. היא ניצחה את סבאלנקה במזרח התיכון והפסידה לבולטר בארה״ב וזה לא פעם ראשונה שהיא חסרת יציבות. וקיץ נכנסה לאקשן מתחילת השנה בצורה טובה אבל אני חושב שחוסר היציבות שלה היא לא שיחקה משחק אחד מאז סאן דייגו היא הפסידה כבר פעמיים לווזניאקי. לטעמי ווזניאקי שהראתה יכולות גבוהות כבר לפני האינדיין בטורניר הכנה של זוגות מעורבים שם שיחקה עם הולגר רונה והזוג הגיעה עד לחצי גמר מין טורניר צדקה. אחת הסיבות שלקחתי אותה בסיבוב הראשון זה בגלל שראיתי איך היא הגיעה לטורניר זוגות מעורבים הזה יש לווזניאקי אש בעניים מה שאפיין תדנית בעבר. לפעמיים מסתכלים על שחקן ויודעים שזה זה, אני חושב שווזניאקי לא הגיע לאינדייאן לסמן v הדנית הגיעה להגיע עד לשלבים הגבוהים ודונה בהחלט שחקנית שהיא יכולה לעבור ווזניאקי זאת שחקנית בקליבר מאוד מאוד גבוהה ועם וקיץ לא תשחק 200 אחוז היא תפסיד. לדעתי החוסר יציבות של וקיץ והיכולות והעוצמה של קרוליין שדומה לסגנון של וקיץ עוצמות מהקו האחורי סרב יעיל לדעתי ווזניאקי זאת שתייעל תמשחק שלה טוב יותר ותעבור שלב מה שבטוח נסיון לא חסר לווטרנית מדנמרק שכרגע ניראת כמו ספרטנית בלתי ניתנת לעצירה

קרוליין ווזניאקי נצחון ביחס 1.75

קישור להערה
איש האינטואיציה 500+
37.2k
לפני 40 דקות, דור מלול אמר:

מסכים נתנאל 

בהצלחה 

• תודה 1
קישור להערה
שמול שמול 500+
20.6k

אהבתי. גם אני בדעה הזו. כנראה אפרסם המלצה מאוחר יותר.

תצליח.

• תודה 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות