קפוץ אל תוכן
שלח טופס

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 אינדיין וולס מתחילים - מוצ׳זיקו vs שוורצמן WIN

מחבט הלוהט

הודעות מומלצות

מחבט הלוהט 500+
9.2k
יחס ההמלצה כולל : 2.25
רמת הביטחון :

שינטו מוצ׳יזוקי (147)  vs  דייגו שוורצמן (127)

שוורצמן גמור אין לו בטחון הוא משחק רע הוא מגיע למשחקים ללא טיפת חשק הוא כבר לא מקבל כרטיסים חופשיים עד כדי כך שהוא צריך להאבק במשחקי מוקדמות בשביל להכנס לטורניר הבטחון שלו בריצפה ועוד הוא קיבל יריב כזה קשה במשחק הראשון של המוקדמות. הארגנטינאי מפסיד את כל המשחקים שלו מאז פתיחת העונה על כל המשטחים לשחקנים שמדורגים מחוץ לטופ 200 שוורצמן איבד כל חשק למשחק. שינטו אחלה שחקן בסוף עונת 2023 ניצח שחקנים כמו טיילור פריץ אצ׳ברי אלכסיי פופירין כולם בתוך הטופ 30. הבוקיז כבר המון זמן ממשיכים לתת לשוורצמן כבוד אבל הוא פשוט כבוי כפתור האון אופ שלו מכובה והיום הוא קיבל שחקן צעיר רעב וכל סיבוב פה זה המון כסף וניקוד כמעט כמו גראנד סלאם. אני חושב שהיפני לא יתן כלום חינם לשוורצמן והאמת שבמצבו של הארגנטינאי לא צריך הרבה לנצח אותו רק לבוא מנטלית חזק והיפני הוכיח שהוא יודע להגיע למשחקים הגדולים. אני עם היפני היום לא רק בגלל שהוא צעיר ורעב הרבה מההימור פה זאת החולשה של שוורצמן הוא פשוט משחק רע ממש רע ואם הבוקיז ממשיכים לתת לו כבוד אני ממשיך במגמה ההפוכה ואני נגדו היום כבר הרבה זמן וזה השתלם אין שום סיבה לעין ששחקן חזק מהקו האחורי כמו שינטו עם עתיד מזהיר לא ינצח שחקן עם חוסר בטחון כל כך גדול של שוורצמן.

שינטו מוצ׳זיקו נצחון ביחס 2.25

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.2k
לפני 12 שעות, דור מלול אמר:

שווה ניסיון 

בהצלחה חבר 

תודה אחי

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות