קפוץ אל תוכן
שלח טופס

41m9r-Ws-AJy-L-20x19 דובאי - נגאל vs סונגו WIN

מחבט הלוהט

הודעות מומלצות

מחבט הלוהט 500+
9.3k
יחס ההמלצה כולל : 1.65
רמת הביטחון :

סאמיט נאגל (97)  vs  לורנצו סונגו (49)

איזה סיפור ההודי בן ה 26 מביא איתו למשטח. הוא היה במשבר כלכלי וקיבל עזרה מאוהדי טניס בעולם ותמיכה מהסבב, אבל כנראה זה העיר אצלו משהוא, המחבט מספר 1 של הודו פשוט נכנס לזון מטורף מאז נכנס למשבר (כבר יצא ממנו) עשה סיבוב שני באוסטרליה אחריי שעבר מוקדמות הדיח את בובליק שחקן טופ 50 בדרך, עשה גמר בצ׳לנג׳ר הלסינקי בסוף עונת 2023, ובתחילת 2024 נכנס לרצף מטורף של נצחונות כאשר הוא זוכה בצ׳לנג׳ר צ׳נאי ועושה חצי גמר בבלנגור, ההודי פשוט לקח את עצמו בידיים ופעם ראשונה בקריירה נכנס לטופ 100 בתקווה להחזיק מעמד. היריב שלו האיטלקי אין מה להוסיף משחק רע ממש רע תקופה גרועה זה כבר המון זמן, מה שמחזק לי תבחירה גם זה שסונגו מצליח להתמודד עם שחקנים ברמה שלו ומטה לכיוון הטופ 20 אבל מאוד מתקשה עם שחקנים כאשר הוא מגיע פיייבוריט זאת תקלה שהוא סוחב על עצמו מאז כניסתו לסבב ולדעתי זה עושה תהימור הזה מעט חזק יותר. אני לא משלה את עצמי ולא אף אחד סונגו זה השחקן היעיל פה בהחלט,  אבל ההודי שקיבל wc (כרטיס חופשי) להגרלה של טורניר כל כך יוקרתי זאת הזדמנות של פעם בקריירה הוא חייב חייב לנצל את זה הוא גם קיבל יריב בהחלט שהוא יכול לתת לו פייט.

נאגל vs סונגו - מעל 22.5 משחקונים ביחס 1.65

קישור להערה
מחבט הלוהט 500+
9.3k
לפני 5 שעות, miron אמר:

בהצלחה

לפני 5 שעות, פירוק המועצה אמר:

בהצלחה אלוף 

לפני 2 שעות, חריף אש אמר:

בהצלחה אח יקר אני עם נגאל +2.5, הלוואי שנינו נתפוס

תודה חברים

קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות