קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Football-icon-LG ריאל סוסיאדד - מאיורקה (חצי גמר גביע המלך) WIN

itamar777

הודעות מומלצות

itamar777 500+
5.3k
יחס ההמלצה כולל : 2.05
רמת הביטחון :

חצי גמר גביע המלך בספרד / משחק הגומלין

ריאל סוסיאדד - מאיורקה

קרב קשוח ומעניין מצפה לנו הערב במסגרת חצי גמר גביע המלך לאחר 0-0 בין הקבוצות במשחק הראשון. 
זה יהיה המפגש השלישי בין סוסיאדד ומאיורקה החודש, ומפגש רביעי העונה. 

המפגש הראשון היה באוקטובר במסגרת המחזור ה-10 אצל סוסיאדד והסתיים בניצחון 1-0 לקבוצה הביתית. סוסיאדד הייתה אז בכושר שיא אבל עדיין המשחק היה שקול ביותר ומאיורקה שבעטה 7 פעמים למסגרת (לעומת 6 של סוסיאדד) כשלה להבקיע.
המפגש השני (לפני שלושה שבועות) היה המשחק הראשון של חצי גמר הגביע והסתיים ב0-0 במשחק בו סוסיאדד הייתה עדיפה אבל נכשלה שוב ושוב מול השער.
המפגש השלישי היה בשבוע שעבר במסגרת המחזור ה-25 אצל מאיורקה והסתיים בניצחון 2-1 לסוסיאדד אחרי שמאיורקה הובילה ראשונה אבל ספגה כרטיס אדום לפני הירידה למחצית. סוסיאדד הבקיעה את שער ניצחון בדקה ה-94.

להתמודדות הערב סוסיאדד מגיע בכושר מאוד בעייתי כשהיא מנצחת 1/7 האחרונים בכל המסגרות (3 תיקו, 3 הפסד) וכובשת רק 3 שערים בשבעת המשחקים הללו כשבחמישה משחקים היא מסיימת עם אפס שערים. 
בצורת שערים של ממש שמגיעה במקביל ובעקבות לא מעט פציעות מהן הקבוצה סובלת ואם זה לא מספיק אז במחזור האחרון נפצע גם ברנטקסה החלוץ הצעיר וסוסיאדד שכבר הייתה חסרה את מלך השערים שלה - אוריסאבל, מוצאת את עצמה בחיסרון התקפי גדול למשחק הזה. מאיורקה מנגד מגיעה בכושר משופר ביחס לרוב העונה שלה, כשהיא מפסידה רק 1/4 האחרונים בכל המסגרות (אותו הפסד לסוסיאדד כשהיא ב-10 שחקנים) וכשהיא ללא חיסורים משמעותיים. 

שתי הקבוצות נפגשות למשחק הרביעי והמכריע הזה שיקבע מי מהן תעלה לגמר גביע המלך - מעמד מאוד מכובד ומשמעותי עבור שתיהן.
אחרי שלושה מפגשים בחודש האחרון אין לאף קבוצה שפנים לשלוף מהכובע. שתיהן כבר מכירות אחד את השנייה היטב ולאור המשחקים השקולים והכושר הנוכחי של הקבוצות, לדעתי מאיורקה שהפסידה לסוסיאדד ב8/10 המפגשים האחרונים בין הקבוצות לא תפסיד את המפגש הזה ב-90 דקות. התוצאה הסבירה ביותר 0-0 או 1-1 בתום 90 דקות. 

הסימון:
מאיורקה 1+ ביחס 2.05

בהצלחה! 

Screenshot_40.png

בוצעה עריכה ל על ידי itamar777
קישור להערה
buster 500+
3.6k

לא יודע, סוסיאדד לא בכושר טוב נכון (לא שמאריוקה כן), אבל מאריוקה לא ניצחה אותם מ2012.
המשחק ישוחק בסוסיאדד שזה יתרון מאוד משמעותי.
מאיורקה גם לא קבוצת התקפה טובה (11 גולים בחוץ ב13 משחקים)

המשחק הזה רשום עליו אם כבר תיקו או סוסיאדד בגול.
גם אנדר 2.5 טוב שם.

לא הייתי משקיע סכום כזה רק בגלל שקבוצה אחת בכושר גרוע (ושוב, השניה גם וחייב לקחת בחשבון את זה)

קישור להערה
itamar777 500+
5.3k
לפני 7 דקות, buster אמר:

לא יודע, סוסיאדד לא בכושר טוב נכון (לא שמאריוקה כן), אבל מאריוקה לא ניצחה אותם מ2012.
המשחק ישוחק בסוסיאדד שזה יתרון מאוד משמעותי.
מאיורקה גם לא קבוצת התקפה טובה (11 גולים בחוץ ב13 משחקים)

המשחק הזה רשום עליו אם כבר תיקו או סוסיאדד בגול.
גם אנדר 2.5 טוב שם.

לא הייתי משקיע סכום כזה רק בגלל שקבוצה אחת בכושר גרוע (ושוב, השניה גם וחייב לקחת בחשבון את זה)

אינטואיטיבית אני מסכים איתך. התלבטתי אם ללכת כפול על תיקו + סוסיאדד בגול...
אבל לדעתי דווקא במעמד הגביע יש יותר סיכוי לסינדרלות והפתעות ולכן העדפתי את מאיורקה1+ ואני מעודד מכך שכבשה 4 שערים בשלושת המשחקים האחרונים לעומת 3 שערים ב-7 האחרונים אצל סוסיאדד.
בנוסף לסינגל הזה שלחתי סינגל קטן יותר על איקס. 

אנדר 2.5 נהדר. יחס 1.35 די מייצג. 

בוצעה עריכה ל על ידי itamar777
קישור להערה
buster 500+
3.6k
לפני 10 דקות, itamar777 אמר:

אינטואיטיבית אני מסכים איתך. התלבטתי אם ללכת כפול על תיקו + סוסיאדד בגול...
אבל לדעתי דווקא במעמד הגביע יש יותר סיכוי לסינדרלות והפתעות ולכן העדפתי את מאיורקה1+ ואני מעודד מכך שכבשה 4 שערים בשלושת המשחקים האחרונים לעומת 3 שערים ב-7 האחרונים אצל סוסיאדד.
בנוסף לסינגל הזה שלחתי סינגל קטן יותר על איקס. 

אנדר 2.5 נהדר. יחס 1.35 די מייצג. 

שים לב לעוד נתון, סוסיאדד מקבלת לרוב מעל יחס 2 מול מאריוקה
ושהיא מקבלת מתחת ל1.65 היא לרוב מנצחת (בגול)

עם כל הנתונים שנתת איך 1.5? (1.6 ברשת)
לכן זה מוזר לי, הרי כל אדם רואה שסוסיאדד בכושר גרוע.

קישור להערה
Moshoniko 500+
1.6k

קשה מאוד אחי היקר 

סוסיאדד בבית לא פשוט 

עוד אין לי כיוון למשחק אך אני די סקפטי לגבי יכולותיה של מאיורקה

• תודה 1
קישור להערה
Miros006 0-500
123

מאד אוהב ומתחבר לניתוח שלך לגביי משחקים אחי...גם היום אני בכיוון של איקס...קצת מדאיג הסטטיסטיקה ביניהן שנוטה בבירור לסוסיאדד+מגרש ביתי מאד למרות 2 ההפסדים האחרונים בבית..נראה לי איקס וגיבוי סוסידד בגול מתאים לנתונים ולחשיבות המשחק...בהצלחה רבה אח

• תודה 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות