קפוץ אל תוכן
שלח טופס

Winner2012-20x19 אחד ⚽️ אחד 🥎 להרכבת דאבל 🔥 + הסברים WIN

שמול שמול

הודעות מומלצות

שמול שמול 500+
20.1k
יחס ההמלצה כולל : 1.65
רמת הביטחון :

באייר לברקרוזן

קאלינסקיה +6.5

ביחס 1.65

דאבל שאני מאוד מאמין בו ובטוח בו.

אתחיל עם הקבוצה של צ'אבי אלונסו אולי הקבוצה בכושר הטוב ביותר בכל אירופה מפרקת ומנצחת ללא הפסקה עם מאזן ביתי סופר מרשים של 9 ניצחונות מ-11 משחקי בית. היא תארח את מיינץ החביבה מהתחתית שנלחמת על חייה בליגה אבל לברקרוזן זו ממש לא הליגה שלה העונה ומאזן החוץ שלה שמדבר ומספר על 0 (!) ניצחונות כאלו עד עכשיו שהיא מחוץ לביתה רק מעודד אותי יותר. לברקרוזן תנצח.

לגבי קאלינסקיה אהיה כנה, סופר הופתעתי מהניצחון שלה על קורי גוף אמש ונראה שהיא בדרך להיות כוח עולה בסבב הנשים. זה לא היה מקרי ולרגע לא היה מזל. היא שלטה בכל המשחק ובקצבים של הנקודות. והיכולת שלה להחזיר כדורים אבודים ולייצר התקפה יש מאין יותר מרשימה אותי מהכל. היא תפגוש את איגה היום שעל הנייר יכולה לפרק כל שחקנית ביום נתון. מול סביטו ראינו ירידת מתחת במערכה השנייה ואלמלא טעויות לא מחויבות של האוקראינית זה היה יכול להראות ולבטח להיות צמוד יותר. הליין היום התחיל ב-5.5 ועלה ל-6.5, שבמצב העניינים לטעמי קאלינסקיה בהחלט יכולה להחזיק את הליין. איגה תבוא מפוקסת שהיא יודעת שאין לזלזל פה רק שמהצד השני יש שחקנית שיכולה להחזיר כל כדור ולהבדיל מהרבה שחקניות גם יכולה לאתגר אותה התקפית.

נתראה מאוחר יותר עם עוד כמה סימונים מעניינים.

מי ייתן ויחזרו אלינו כל החטופים עוד היום, בריאים ושלמים ב"ה המלך 🙌

שבת קודש לכל בית ישראל 🙏🧡

בוצעה עריכה ל על ידי שמול שמול
  • תודה 1
קישור להערה

הצטרף לשיחה

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.

המגבלות הבאות מוצגות לפניך
  • Word limits enabled
    • כמות מילים נדרשת: 30
    • Current:
  • Total links allowed: 0
הגב לנושא זה...

×   הדבקת תוכן עם פורמט מוכן.   הסר פורמט

רק 75 סמיילים מותרים במקסימום.

×   Your link has been automatically embedded.   הצג כקישור במקום

×   התוכן הקודם שלך נשמר.   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות